وزارت امنیت داخلی (DHS) در روز جمعه گفت آن را متوقف تدوین گزارش های اطلاعاتی به روزنامه نگاران پوشش تظاهرات در پرتلند سنگ., و باز تحقیقات داخلی به عمل است.

اعلام می آید پس از اخباری جمعه که DHS ایجاد گزارش های اطلاعاتی بر روی یک جفت از روزنامه نگاران که این ادعا در گزارش به بیرون درز اطلاعات طبقه بندی نشده جرقه انتقاد که آژانس بود نقض خبرنگاران متمم اول قانون اساسی حقوق.

“پس از یادگیری در مورد عمل اقدام وزیر گرگ به کارگردانی DHS هوش و تجزیه و تحلیل اداره بلافاصله به منظور جمع آوری اطلاعات مربوط به اعضای مطبوعات است. به هیچ وجه اقدام, منشی, چشم پوشی از این تمرین و او بلافاصله دستور تحقیق در این موضوع گفت:” DHS سخنگوی الکسی Woltornist.

تبلیغات

“این وزیر متعهد به تضمین این که همه DHS پرسنل رعایت اصول حرفه ای و بی طرفی و احترام به حقوق مدنی و آزادی های مدنی به خصوص آن را به عنوان مربوط به ورزش از متمم اول قانون اساسی حقوق” Woltornist اضافه شده است.

این بیانیه می آید به عنوان DHS نقش کنترل خسارت بیش از این خبری از گزارش های اطلاعاتی بر روزنامه نگاران که شامل تصاویری از توییت از روزنامه نگاران و اطلاعات دقیق در مورد این پست. شناخته شده به عنوان باز کردن منبع اطلاعاتی گزارش, اسناد ایجاد شده توسط DHS از هوش و تجزیه و تحلیل.

در میان این گروه مسئولیت اولیه در حال ارائه اطلاعات به دولت های محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون و امنیت ملی تهدید.

یکی از به بیرون درز یادداشت گفت که DHS عوامل بر روی زمین در پورتلند باید با اتکا بر اطلاعات مالی و “کارت بیس بال” از بازداشت معترضان به بهتر ارزیابی وضعیت اتخاذ یک تاکتیک است که در طول تاریخ شده است استفاده می شود توسط آمریکا و جامعه اطلاعاتی به عنوان پس زمینه اطلاعات در مورد تروریست های مظنون.

اخبار گزارش موجب واکنش در کاپیتول هیل با دموکرات با ارسال نامه ای به سرپرست وزیر امنیت داخلی برای هوش و تجزیه و تحلیل برایان مورفی گفت: آنها به “رشد نگران کننده ای در مورد نقش و عملیات وزارت امنیت و اطلاعات و تجزیه و تحلیل.”

فدرال افسران شده اند در پورتلند از اواخر ماه ژوئن به عنوان تظاهر کنندگان همچنان به اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در پایان ممکن است.

عوامل شروع خواهد شد خروج از شهر اما بیش از 130 بنا به گزارش ماندن در آنجا به عنوان یک “نیروی واکنش سریع را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر