DHS وارد شده گزارش های اطلاعاتی به روزنامه نگاران گزارش تظاهرات در پورتلند: گزارش

در میان درگیری بین معترضان و ماموران فدرال در مرکز شهر پورتلند وزارت امنیت داخلی (DHS) — که مستقر عوامل — ایجاد گزارش های اطلاعاتی بر روی یک جفت از روزنامه نگاران که در آن ادعا می کند در گزارش, به بیرون درز اطلاعات طبقه بندی نشده در مورد وضعیت تنش به گفته واشنگتن پست.

این گزارش که به دست آمده توسط پست شامل تصاویر از توییت از روزنامه نگاران و اطلاعات دقیق در مورد این پست.

شناخته شده به عنوان باز کردن منبع اطلاعاتی گزارش, اسناد ایجاد شده توسط DHS’ از هوش و تجزیه و تحلیل.

تبلیغات

یکی از به بیرون درز یادداشت ارائه شده محکم بینش وزارت در تلاش برای درک دلایل تأمین شد. این یادداشت گفت که DHS عوامل بر روی زمین در پورتلند باید با اتکا بر اطلاعات مالی و “کارت بیس بال” از معترضان بازداشت شده را بهتر ارزیابی وضعیت. “کارت بیس بال” در طول تاریخ استفاده شده است و توسط جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به عنوان پس زمینه اطلاعات در مورد تروریست های مظنون.

در همین راستا مقامات گفت: این پست که باز منبع اطلاعاتی گزارش نشده است به طور سنتی ساخته شده به مشخصات شهروندان آمریکایی که لازم نیست اتصال به تروریست ها و یا دیگر بازیگران خشن و درگیر در اعمال حقوق خود را محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی. بنا به گزارش ها این گزارش معمولا مورد استفاده برای به اشتراک گذاشتن بخش تحلیل فدرال و سازمان های اجرای قانون و دیگران.

“این هیچ عملیاتی ارزش آنچه” جان Sandweg سابق اقدام به مشاوره عمومی برای DHS, مقاله گفت. “این فقط آسیب هوش دفتر شهرت.”

DHS در بیانیه ای گفت که این گزارش “تولید شده در زیر قبل از تاسیس طبقه بندی شده هوش و گزارش مورد نیاز است که در حال توسعه از طریق یک فرآیند دقیق شامل حقوقی و هوش نظارت دستورالعمل.”

فدرال افسران شده اند در پورتلند از اواخر ماه ژوئن مستقر اقدام DHS وزیر چاد گرگچاد WolfOregon فرماندار می گوید: برخی از ماموران فدرال در حال ترک پورتلند تهمت انفجار اورگان مقامات بیش از پورتلند تظاهرات وارن خواستار تعهد از استقرار ماموران فدرال در تظاهرات و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به ترک اتاق بیشتر برای محافظت از شهر فدرال دادگاه است که خسارات از تظاهرات. سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات اخیر در این منطقه در اطراف دادگاه پس از جورج فلوید کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس در پایان ماه مه برابر میدانند به بیش از 60 روز از اعتراض.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفته عملکرد ماموران و اگر معترضان به طور فزاینده ای لعنتی حضور خود را در شهرستان. برای مخالفان و عوامل درگیری با ماموران شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در حالی که معترضان باید تنظیم کردن آتش و آتش سوزی آغاز شده به دادگاه.

“او باید روشن و در برخی موارد بازداشت آنارشیست ها & آشوبگران در پورتلند” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتی اشاره به قهوه ای است. “اگر او می تواند آن را انجام نمی, دولت فدرال آن را انجام دهد برای او. ما نمی خواهد ترک تا زمانی که ایمنی!”

رئیس جمهور جیر پس از قهوه ای در روز چهارشنبه اعلام کرد که او تا به حال توافق با کاخ سفید است که می بینم ماموران فدرال ترک شهرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر