DHS رئیس: گزارش نادرست از ملی shutdown ممکن است بخشی از روسیه کمپین دروغ

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگچاد WolfSunday پیش نمایش نشان می دهد: دولت فرمانداران و مقامات پزشکی آماده شدن برای هفته آینده از COVID-19 پاسخ به ما اعلام محدودیت های مسافرتی با مکزیک با استناد به کروناویروس DHS رئیس calls coronavirus غربالگری تاخیر در شیکاگو ‘غیر قابل قبول’ مطلب گفت: گزارش نادرست که آمریکا تحمیل ملی قرنطینه به دلیل رمان coronavirus بخشی از یک “کمپین دروغ” احتمالا ناشی از روسیه است.

صحبت کردن در فاکس کسب و کار, Wolf اذعان کرد که او در تماس بوده و چندین بار در مورد پیام های متنی در گردش است که می گویند “ما در حال رفتن به یک ملی مستند و یا ملی شده است.”

“من فقط می خواهم بگویم که کاملا غلط است. این درست نیست,” او گفت:. “و آن را بخشی از یک کمپین دروغ.”

تبلیغات

“آنچه ما می دانیم آن است که آیا روسیه و یا اینکه آیا آن را دیگر سایبر بازیگران… [است] مانند آنها را به ایجاد اختلاف در هر مسئله بحث برانگیز,” او اضافه شده است. “پس آن را نمی کند فقط باید به انتخابات. می توان آن را در هر موضوع است. و ما شاهد این هستیم که در حال حاضر با کوروناویروس.”

DHS بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر بیشتر از تپه.

ده ها تن از تئوری های توطئه در مورد coronavirus ریشه های آن و راه های درمان آن نشو و نما در ماه های اخیر باعث چه سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک “infodemic.”

پیام های متنی و ایمیل از جمله پیام های در مورد قریب الوقوع ملی shutdown شروع به گسترش در سراسر کشور در اوایل این ماه باعث کاخ سفید شورای امنیت ملی برای به اشتراک گذاشتن یک بیانیه ای در توییتر خواستار آنها را “کاملا نادرست است.” دولت ادعا کرده است که “کسانی که مایل به علت ترس و سردرگمی در کشور ما” پشت دروغ.

گرگ خواست آمریکایی ها باید بیشتر مراقب باشید با اطلاعاتی که آنها در حال خواندن و به اشتراک گذاشتن در مورد این ویروس اشاره کرد که آن را باید عمدتا آمده از فدرال و مقامات دولتی.

شرکت رسانه های اجتماعی گفته اند که آنها را دیده ام هیچ هماهنگ دروغ مبارزات در سیستم عامل خود را با هدف قرار دادن بیماری همه گیر کوروناویروس. شرکت های مانند Twitter, Facebook, YouTube و ق در هفته گذشته گفت: آنها در حال کار به طور مشترک برای مبارزه با گسترش ادعاهای جعلی در مورد ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر