DGCA دستور حمله به هوایی هند را دم-اعتصاب حادثه

او کشور را در حمل و نقل هوایی عمران تنظیم کننده های اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) دستور داده است تا یک کاوشگر به یک حادثه مربوط دم انصراف از یک هواپیما و در حال بهره برداری از پونا به دهلی نو.

در روز شنبه هوا در هند پرواز از پونا به دهلی نو بود که در یک دم-اعتصاب حادثه در هنگام take-off. منابع گفت: این هواپیما دم زده یک شی در حالی که آن را تلاش برای طفره رفتن از یک جیپ بود که وارد باند فرودگاه منطقه در زمان برخاست.

به طور معجزه آسایی هوا در هند A321 هواپیما VT-PPU عامل پرواز AI-852 با خیال راحت فرود در دهلی نو.

“در هنگام take-off رول خدمه دیدم یک جیپ و یک فرد بر روی باند فرودگاه. برای جلوگیری از یک درگیری آنها در اوایل چرخش” یک منبع گفت.

“در بدو ورود به دهلی نو برخی از آسیب مشاهده شد در بدنه پوست و قاب. این هواپیما شده و از سرویس خارج برای بررسی است. هوایی هند شده است توصیه می شود به منظور هماهنگی با پونا صبا نیز برای پیدا کردن هر گونه علامت بر روی باند فرودگاه” منبع اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>