DGCA می پرسد هواپیمایی به ارائه دنده محافظ برای کارکنان و مسافران

دهلی نو:
اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در سه شنبه کارگردانی هواپیمایی به تجهیز زمین جابجایی کارکنان شرکت هواپیمایی خدمه و کارکنان دیگر با یکبار مصرف, دنده محافظ برای محافظت از خود از Covid-19 عفونت. همچنین خواسته های هواپیمایی برای ارائه مسافران با تجهیزات حفاظتی.

“همه پرسنل درگیر در تمیز کردن هواپیما فعالیت باید با پرسنل protective equipment (PPE) مانند فولاد ماسک و دستکش یکبار مصرف کفش را پوشش می دهد و….” DGCA در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که هواپیما از کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا خواهد بود موضوع را به یک ضد عفونی روند پس از فرود در هند.

“کافی دست مطابق با اصول بهداشتی امکانات باید در دسترس ساخته شده در مکان های مختلف از جمله چک در شمارنده ترمینال خروج مناطق در حرارتی غربالگری امتیاز و…. برای استفاده توسط کارکنان و مسافران گفت:” بیانیه است. “اپراتورها به اطمینان حاصل شود که کافی PPEs در دسترس هستند در هیئت مدیره تمام هواپیما برای توزیع به مسافران در نیاز و یا درخواست بر اساس بین المللی و داخلی در بخش.”

در حال حاضر وزارت بهداشت مقامات حرارتی با استفاده از غربالگری برای شناسایی افراد به طور بالقوه آسیب دیده توسط ویروس. این است و سپس پس از تست های دیگر که شامل تست های گرد برای موارد مشکوک.

بیش از 3,100 مردم فوت کرده اند با توجه به Covid-19 در حالی که تعداد کسانی که آلوده می ایستد در بیش از 92,000. در پی شیوع ویروس با آن کانون در چین بسیاری از شرکت های هواپیمایی از جمله کسانی که از هند را لغو برخی از آنها در خارج از کشور پرواز.

هند روز دوشنبه با گسترش دامنه غربالگری مسافران در ورود از خارج از کشور. منظور از DGCA گفت: پوشش جهانی غربالگری تمدید شده است به مسافران پس از رسیدن به ایتالیا و ایران. در حال حاضر مسافران پس از رسیدن از چین, هنگ کنگ, ژاپن, کره جنوبی و نپال و اندونزی و سنگاپور و ویتنام و مالزی به موضوع حرارتی نمایش.

یک سخنگوی فرودگاه بین المللی بمبئی گفت: آن است که “انجام حرارتی نمایش برای مسافران پس از رسیدن از 12 مقاصد مختلف”.

“از 3rd مارس سال 2020 ما به نمایش در حدود 64,621 مسافران در سراسر 549 پروازها در فرودگاه” سخنگوی گفت.

هند روز سه شنبه به حالت تعلیق منظم ویزا و e-ویزای صادر شده برای اتباع ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن صادر شده قبل از 3 مارس. ویزا از اتباع چینی متوقف شد قبلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>