طراح Tarun Tahiliani در کسب و کار مد در زمان COVID-19

طراح Tarun Tahiliani به ما می دهد یک نمایش چشم پرنده از تاثیر COVID-19 در صنعت مد و از آن جایی که رهبری در سال به آمده است. کهنه شد بخشی از محرک 2020 یک وبینار شامل 70 سخنرانان در سراسر 14 میزگرد. این رویداد طراحی شده برای برش از طریق حجم و بلاغت و ناامیدی در اطراف زمان COVID-19 سناریو که اعلام کرده است بازار در حال حرکت آهسته و یا آشکار راکد سازمان زنان الهام بخش شبکه و جهانی لوکس ،

گزیده ای از مصاحبه:

طراحان هند تکیه بر صنعتگران. با کارخانه ها تعطیل و کارگران مهاجر در تلاش برای رفتن به خانه چه تاثیر خواهد آن را در تولید ؟

اساس بسیار از آنچه که طراحان هند انجام دهید این است که بر اساس استعداد و هنرمند در صنعت ما.

در شرکت های مثل خودمان بالا صنعتگران نیست روزانه دستمزد کارگران اما کارگران در حقوق و دستمزد. اما این یک واقعیت است که بسیاری از صنعتگران سنتی به خصوص در گلدوزی و ترجیح می دهند به در-روزانه-حقوق و دستمزد. این است که چگونه از آن شده است در هند به طور سنتی که در آن آنها می خواهم به آمدن و رفتن به عنوان آنها لطفا دیگر تعطیلات در طول جشنواره و پس از آن کار ساعت های طولانی تر زمانی که آنها را به آرزو.

من فکر می کنم این دوره در حال رفتن به خصوص فاجعه برای آنها را به خاطر آن تقریبا بار دوم آنها نهفته بیش از یک دوره کوچک; اول اینکه demonetisation.

با تولید و حمل و نقل در متوقف چگونه است که این صنعت انتظار می رود به انجام برسانند سفارشات برای بهار و تابستان ’20?

به نظر من در سطح جهان هیچ کس خرید و یا به فکر خرید در حال حاضر و بیش از حد دغدغه با این بیماری همه گیر. اما ما قطعا باید بیشتر خلاق در افزایش دیجیتال ما حضور و در مردم این تجارب از طریق سیستم عامل های مختلف.

برای محموله های که در آن پرداخت و در حال انتظار باید تولید کنندگان شروع به نگرانی به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان شده است و آمار?

البته مردم نیاز به نگرانی وحشتناکی در مورد پرداخت های خود را. مد مشهور است برای تاخیر در پرداخت و بیش از آن همه صادر کنندگان عمده خواهد صورت مسئله است چرا که اگر این فروشگاه ها بسته به مدت چهار هفته حمل و نقل خواهد شد با تاخیر چهار هفته. و است که یکی می تواند در مورد آن انجام دهید.

این واقعیت ساخته شده است بدتر دانستن است که در حال حاضر وجود دارد یک رکود اقتصادی جهانی است که به هر حال منجر به خریداران انتخاب کنید تا محصولات خود را. این است برای رفتن به یک وضعیت روی حیله و تزویر.

در مورد ما پس ما را در مقابله B به C (کسب و کار به مشتری) در درجه اول ما نیست در صورت که مشکل است. اگر چه تمام مصرف کنندگان که تا به حال به لغو سفارشات چرا که این آینده انجام داده اند. اما ما نمی خواهد صورت مسئله از بدهی های بد.

چه مدت شما فکر می کنم داخلی صنعت مد می تواند به حفظ خود را بدون فروش. می توانید از دو ماه به راحتی tided ؟

من فکر می کنم حداکثر دو تا سه ماه است. به عنوان اعلام شده توسط BoF حدود 70 درصد به 80 درصد از کسب و کار خواهد شد در مالی وحشتناک پریشانی پس از این دو ماه (با فرض اینکه ما همچنان به پرداخت حقوق و اجاره و غیره به طور معمول).

ما در یک چرخه و این واقعیت است که وجود دارد هیچ فروش است. بنابراین من مطمئن هستم که چگونه این پایدار خواهد بود. و متاسفانه ما نه مانند اقتصاد غربی است که می توانید استطاعت به پرداخت حقوق و دستمزد به کمک به کسب و کار خود را حفظ.

با توجه به طراحی لباس مجموعه به پایان رسیده و برای فصل جشن شما انتظار خریداران را ادامه خواهد داد به صرف پرخرج?

من قطعا انتظار نداریم که خریداران به ادامه اسراف در هزینه. هر کس است که آمار این بیماری همه گیر و همه کسب و کار می شود. بیش از آن است که حتی اگر مردم می توانند از آن ما در حال رفتن به نیاز به رعایت بسیار دقیق اجتماعی فاصله و به دنبال پروتکل های به اطمینان حاصل شود ما گیر با ویروسی شدن جنسی تا یک بار دیگر. و یادگیری برای زندگی با دقت تا درمان وجود دارد یا واکسن ایجاد شده است.

پس گفت که, جشنواره خواهد رفت و ما توانیر مشتریان در حال حاضر در تماس با ما برای خود حوادث — ارائه شده در این دوره می گذرد. و در حالی که مقیاس خواهد شد البته کوچکتر; عروس و داماد و خانواده آنها را هنوز هم پوشیدن لباس های زیبا به خاطرات فوق العاده.

آیا شما فکر می کنم که صنعت مد را بلافاصله به گزاف گویی خواهد شد و یا بازیابی کشش بیش از یک دوره طولانی ؟

بدون, صنعت مد در حال رفتن به یک زمان بهبودی طولانی. اگر وجود دارد هیچ جشن یا هیچ جمعیت مردم در حال رفتن به پوشیدن بسیاری از لباس است که آنها را در حال حاضر.

طراحان مد با آن مواجه هستند سنگین اجاره برای خرده فروشی فضاهای آیا شما فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک سیاست امداد در این زمینه در سراسر هیئت مدیره ؟

آنها کاملا باید یک سیاست برای اجاره فضاهای خرده فروشی. لحظه ای همه گیر شکست خارج بازار از قطر اعلام کرد در سه ماه مهلت قانونی برای اجاره. این چیزی است که مردم را تشویق به احساس کمی امن تر و ادامه کار خود را. من امید بسیار است که مراکز و صاحبخانه خواهد این را در نظر بگیرید. البته من تصدیق می کنم که آنها خود را به تحمل هزینه های آن چنین بزرگ را برای این صنعت است که من احساس می کنم این کمک خواهد کرد که در restabilising خود را. Afterall نباید کشتن غاز می گذارد که تخم مرغ طلایی!

چگونه شما صرف زمان در انزوا و چگونه می توانم به شما فکر می کنم COVID را تغییر روح و روان ما?

خوب در ابتدا عجیب بود چون من ممکن است زندگی در این خانه برای 20 سال اما تا به حال نشده است خانه برای بیش از شش روزهای فرد در یک کشش. آن را هنوز هم خوب اما پس از آن واقعیت از وضعیت ما در رو به من.

برای من شخصا با داشتن نسبتا منظم روزمره کمک می کند تا به جای برخورد از طریق روز. به همین دلیل است که من در اوایل, ورزش, من می خواهم به کار شش تا هشت ساعت در روز — که لزوما ممکن است از لحاظ جسمی نقشه کشی و یا حضور در فقط زوم جلسات; اما فکر کردن در مورد راه رو به جلو.

سپس من معمولا صرف غذا با خانواده و برخی از ورزش بیشتر در شب. من یکی به اویختن با دوستان در تماس های تصویری و این شده است یک زمان فوق العاده برای تنظیم مجدد ما ساعتهای فکر می کنم ما اولویت های خود را. تنها مثبت اگر در همه است که می تواند بیرون آمدن از این است که مردم وقت کردم و امیدوارم قادر به استفاده از آن را مجددا شیوه زندگی است که آنها را مناسب تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>