دهلی نو:
شورای مشورتی از 15 دارایی کمیسیون در روز جمعه مشاهده کرد که دولت باید به دنبال متنوع رویکرد مالی خود را در پاسخ به مبارزه اقتصادی خرید اینترنتی از covid-19 همه گیر و تمرکز بر روی طراحی یک بسته محرک اقتصادی تا آنجا که به اندازه آن است.

در آن نشست دو روزه که روز جمعه به پایان رسید که شورای مشورتی احساس کردم که این قدر تاثیر مداوم مستند در امور مالی عمومی نامشخص است اما قطعا قابل توجه است. “دولت خواهد شد که قابل توجه هزینه بار در حساب از, سلامت, حمایت از فقرا و دیگر عوامل اقتصادی. اعضای این شورا که احساس کمبود در مالیات و سایر درآمدها خواهد بود با توجه به اندک فعالیت های اقتصادی. از این رو, مالی, پاسخ به بحران باید بسیار متنوع تر. این مهم است که نه فقط به نگاه مالی پاسخ بلکه با دقت در طراحی آن” کمیسیون گفت: در یک توجه داشته باشید.

وزارت مالیه تدویر جلسات مکرر با دفتر نخست وزیر برای نهایی کردن خطوط بسته محرک. نارندرا نخست وزیر است به صحبت می کنند به رئیس وزرای متحده در روز دوشنبه بیشتر به بحث در مورد خرید اینترنتی از covid-19 بیماری همه گیر.

صنعت لابی کنفدراسیون صنعت هند در یک توجه داشته باشید در پنجشنبه پیشنهاد فوری مالی مداخلات از جمله نقل و انتقالات از 2 تریلیون دلار به Jan Dhan-Aadhaar-موبایل (جام جم) حساب های اضافی سرمایه در گردش محدودیت برای MSMEs معادل آوریل-ژوئن لایحه دستمزد وام مورد حمایت توسط دولت تضمین در 4-5% بهره.

این کمیسیون همچنین مشاهده شده است که پس از مقیاس کوچک شرکت شد نقدی-گرسنگی حتی قبل از covid-19 شیوع این مهم است که پشتیبانی از ساز و ابداع شود برای کمک به آنها را به عنوان جریان های نقدی متاثر شده اند. “مالی غیر بانکی شرکت های متاثر از رکود. برای جلوگیری از ورشکستگی و تعمیق دارایی های غیر نمایشی در بخش مالی اقدامات باید به طور مناسب طراحی شده است. اقدامات جزئی مانند وام تضمین ممکن است کمک کند. بانک مرکزی باید نقش کلیدی در حصول اطمینان از موسسات مالی به خوبی با حروف بزرگ” کمیسیون گفت.

دو سخنرانی ساخته شد در این جلسه توسط رئیس مشاور اقتصادی (CEA) در وزارت مالیه K. سوبرامانیان در متغیرهای کلیدی اقتصاد کلان و دیگری توسط NITI Aayog عضو رامش Chand در طرح در بخش کشاورزی. جلسه توجیهی خبرنگاران FFC رئیس N. K. Singh گفت: CEA نشان داد که ماه ژوئن در سه ماهه تولید ناخالص داخلی به چاپ خواهد شد به طور کامل در محفظهای قرار دادن تاثیر covid-19 همه گیر است و او انتظار دارد که به شکل V بازیابی به جای خاموش یک.

سینگ گفت: این کمیسیون خواهد صبر کنید تا مارس چهارم تولید ناخالص داخلی به چاپ خواهد شد که در دسترس تا پایان مارس به آن را تخمین می زند برای FY22.

او گفت: این بیماری همه گیر است و اساسا تغییر نیازهای بهداشتی کشور و کمیسیون را توصیه های ویژه ای در ایجاد زیرساخت های بهداشت و درمان در آینده آن گزارش می شود ارسال شده در اکتبر.

این کمیسیون گفت: منابع مالی از هر دو دولت مرکزی و دولت نیاز به تماشای با دقت. “همانطور که در حال حاضر شرط کافی برای راه و روش پیشرفت تا حد زیادی می تواند کمک به دولت و مدیریت جریان نقدی عدم تطابق. همانطور که ما حرکت رو نیاز به فکر می کنم از گزینه ها برای تامین مالی اضافی کسری. آن مهم است برای اطمینان از کشورهای دسترسی به بودجه کافی برای انجام مبارزه خود را در برابر این بیماری همه گیر” به آن اضافه شده است.

در تقاضا توسط دولت به افزایش مالی خود را legroom نیست به سرمایه گذاری covid-19 چالش های مربوط سینگ گفت: او را اختلاف مالی دولت تحت استرس هستند به عنوان درآمد خود را منقبض و انتقال از مرکز در شرایط مطلق خواهد بود پایین تر از این کمیسیون توصیه اگر بخش پذیر استخر جمع شده است. “قرض گرفتن تسهیلات از ملی کوچک صندوق پس انداز است که همیشه در دسترس متحده و هزینه ممکن است بالاتر هنگامی که در مقایسه با هزینه خود را در بازار استقراض. متحده می تواند با استفاده از 50 bps فرار بند موجود در خود مسئولیت مالی و مدیریت بودجه اعمال (FRBM). اما به نقض کسری مالی محدود از 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی آنها ممکن است نیاز به مرکز اجازه,” او گفت:.

اما سینگ گفت: او نه به نفع RBI اعطای وام به این مرکز به طور مستقیم به عنوان بخشی از تامین مالی کسری بودجه ساز و حتی اگر این گزینه در دسترس است در FRBM عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im