انجمن طعم در پیروزی

فیروزه همه روزه ناهار خوری رستوران در تازه باز Le Meridien در Gachibowli دارای مزیت بودن swathed در نور طبیعی — انجام شگفتی برای عکاسی از مواد غذایی. تا زمانی که من می خواستم به سوپ قارچ خدمت با ماهیت ترافل نفت و هیجان من به عکس شد و بیش از آشکار است. پس از من انجام شد hashtagging آن و ارسال آن را در Instagram, من یک جرعه از سوپ. آن را فقط در درجه حرارت که برای من عالی بود. در حالی که بقیه رستوران شلوغ بود با مردم در حال حرکت از یک جزیره به دیگری چیدن انتخاب خود را از مواد غذایی از بوفه من تصمیم به رفتن به یک جداجدا سفارش داده شده و گیر کرده به مواد غذایی حتی اگر آسیایی منو نگاه کاملا وسوسه انگیز است.

Give me more Kebabs and more at Turquoise, Le Meridien G. Ramakrishna

من بیشتر کباب و بیشتر در فیروزه Le Meridien B. Ramakrishna | عکس های اعتباری: G_RAMAKRISHNA

هنگامی که آن هندی است, شما به احتمال زیاد به از دست غذاهای خاص. این نیز اتفاق می افتد نشانگر به آزمون و قضاوت در مورد مواد غذایی است. اما حتی قبل از اینکه من می توانم از آشپز تا صف شروع اعم از چغندر tikkaبه sheekh کباب, مرغ چراغ پیشانی مدل tikka و shikampuri.

بعد از پرداخت کردن استارت موفقیت من در دو ذهن در مورد هر گونه مواد غذایی بیشتر است. و آشپز اصرار داشت من سعی کنید برخی از غذاهای امضا. به طوری که آنها به ارمغان آورد حلیم, بریانی, nihari و نان در حالی که من پرسیدم برای khatti دال و دال makhani.

من می خواهم می گویند که آنها را مجبور به کار در این حلیم به مردم لیس کاسه در پایان. این بریانی با این حال در نقطه, برای من, آن را به عنوان نه تند و نه چرب و در عین حال معطر با گوشت پخته شده را به کمال.

این khatti دال خوب بود به اندازه کافی خورده شود خود به خود و اگر من هر گونه فضای بیشتری چپ, من می خواهم که در جمع برخی از برنج و روغن و شاید برخی از سیب زمینی سرخ کرده. اما آن را برای یک روز دیگر.

دال Makhani است که باید سعی کنید مانند کباب و بریانی. و اگر شما بازدید از رستوران با زمان بیش از حد در دست مطمئن شوید که به حداقل سعی کنید aloo بخارا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>