Dershowitz: اگر رئیس جمهور نمی تواند چیزی را به برنده شدن در انتخابات آن را OK مگر اینکه آن را غیر قانونی

دانشگاه هاروارد استاد حقوق Alan Dershowitzآلن مورتون DershowitzTrump متحدان پرتاب jabs در بولتون بیش از کتاب ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن تیم استوار خواستار پایان سریع به دادگاه Dershowitz آتش سوزی پس از وارن انتقاد: او را درک نمی کند قانون ” بیشتر به یک بازی فوق العاده دیدگاه گسترده ای از قدرت اجرایی در چهارشنبه استیضاح اقدام حاکی از این است که تقریبا هر چیزی یک رئیس جمهور برای گرفتن رای نیست impeachable اگر رئیس جمهور فکر می کند خود را در انتخابات در جهت منافع عمومی است.

Dershowitz که در حال کار بر روی رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN را همین لیمو توضیح می دهد دست زدن به بخش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد NPR خبرنگار پس از Pompeo برخورد: روزنامه نگاران نمی مصاحبه مقامات دولتی به نمره امتیاز سیاسی’ وکیل می گوید Parnas نمی تواند حضور در سنا محاکمه با توجه به بند مچ پا بیشتر‘s حقوقی تیم خواسته شد از سوی دیگر ، تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzCruz scolds خبرنگار که به ارمغان آورد تا دختران خود را می توانید دموکرات تلنگر تگزاس ، امروز نتیجه را ارائه سرنخ جمهوری خواهان نشان دادن شور و شوق کمی برای استیضاح شاهد مبادله بیشتر (R-تگزاس) اگر این مهم وجود دارد که آیا بجای در مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین در قلب خود استیضاح محاکمه.

“تنها چیزی که بجای غیر قانونی است و اگر موجود شد در برخی از راه های غیر قانونی گفت: Dershowitz که نظر نویسندگان برای تپه.

تبلیغات

“برای آن به impeachable شما را تشخیص که او ساخته شده یک تصمیم صرفا … در فاسد, انگیزه,” او اضافه شده است. “و نمی توان آن را فاسد انگیزه اگر شما یک مخلوط انگیزه.”

Dershowitz در ادامه به این باور هستند که اگر یک رئیس جمهور اعتقاد او بودند اقدام در راستای منافع عمومی انگیزه نمی تواند فاسد است. او اشاره کرد که “هر مقام دولتی که من می دانم” معتقد است که خود را در انتخابات در جهت منافع عمومی.

“اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح,” Dershowitz گفت.

پاسخ تصریح کرد: Dershowitz را گسترده تر استدلال که این مقالات از استیضاح در برابر تهمت نمی محرمانه جرم و در نتیجه برآورده نمی آستانه حذف از دفتر. Dershowitz موقعیت در مورد این مسئله به طور گسترده ای مورد مناقشه با گسترده تر جامعه حقوقی.

تبلیغات

دموکرات ها مدعی شده اند که تهمت و آزار خود توسط خودداری امنیت کمک از اوکراین در تلاش برای فشار به این کشور برای کمک به بررسی رقبای سیاسی خود.

سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonTrump متحدان پرتاب jabs در بولتون بیش از کتاب ادعا می کند ایران مطمئن از پیروزی در شهود جولیانی تماس بولتون یک backstabber’ اوکراین اتهامات بیشتر گزارش نوشت: در آینده خاطرات که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه اوت گذشته او نمی خواست به آزادی کمک برای اوکراین مگر اینکه این کشور توافق کردند برای کمک به تحقیقات او می خواست.

Dershowitz در یکی دیگر از قابل توجه لحظه از محاکمه استدلال دوشنبه که حتی اگر درست بولتون اتهامات نیست مقدار به یک impeachable جرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر