دئوتای وایلدر تایسون خشم برای پاسخ به سوالات در سنگین وزن مسابقه برگشت

لاس وگاس — بهترین دعوا آمده با سوالات بسیاری وجود دارد که اطراف آن دئوتای وایلدر و تایسون خشم به عنوان آنها در یک مسابقه برگشت که مسلما بزرگترین عنوان مبارزه سنگین وزن پس از Lennox Lewis ضرب و شتم مایک تایسون 18 سال پیش در ممفیس.

بهترین مبارزان معمولا تا پایان ارائه پاسخ و این چیزی است که باعث می شود روز شنبه در مرحله نهایی مسابقات باید ببینید تلویزیون حتی برای کسانی که تنها گاه به گاه طرفداران.

می تواند خشم صندوق وایلدر دوباره مثل او در اولین مبارزه به پایان رسید که در یک قرعه کشی ؟ می وایلدر زمین همان نوع ویرانگر که در سمت چپ مشت خشم تخت در پشت خود را در 12th دور از این مبارزه به ظاهر برای, خوب, در 11th دفاع از عنوان خود را?

می توانید یکی از سنگین وزن حکومت غوغا و بوکس قهرمان — و تقسیم — ورزشی شده است تشنه این همه سال ؟

اتصال به $79.99 pay-per-view برای دیدن این سوالات پاسخ داده شده در یک مبارزه سنگین وزن به این بزرگی رو فریاد این هفته از ctq در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

“بوکس است” پروموتر باب Arum اعالن. “و به عنوان یک واقعا مهم, ورزش, یک تو رفتگی در دیوار, ورزش دیگر.”

بخش سنگین وزن است که به عقب بیش از حد با وایلدر و خشم شکوه یک لیست از جذاب مبارزان که شامل انگلیسی, جنگنده آنتونی جاشوا و چاق و چله و در عین حال جذاب اندی رویز جونیور

وایلدر و خشم می تواند 40 میلیون دلار در هر مسابقه برگشت و وجود دارد مقدار زیادی از سنگین وزن ترکیب هیرو به مردم صحبت کردن در مورد بچه ها بزرگ یک بار دیگر.

و آنها با وایلدر چک کردن در در 6-پا-7 و 230 پوند هراسان از قدرت است. خشم بیشتر از یک بوکسور اما حتی بزرگتر در 6-9 و 270 که او به یاد وایلدر به عنوان آنها ایستاده بود در یک پا به پا صورت خاموش در چهار شنبه نهایی prefight کنفرانس خبری به ترویج تقلا.

“نگاه کنید که چگونه کوچک شما قد کوتاه” خشم barked در وایلدر.

“شما همانی هستید که بر روی زمین” وایلدر پاسخ داد. “من ایستاده بود و در بالا از شما.”

که دقیقا همان جایی که وایلدر در 12 دور در اولین مبارزه خود در لس آنجلس و او فکر کرد که خشم نیست بلند شدن. با همین دلیل خوب است به این دلیل که دیگر مبارزان او زدم او در طول زندگی حرفه ای — 41 42 او رو قبل از خشم دقیق می شود — نیست.

خشم اگر چه نه تنها موفق به کشیدن خود رسید اما مبارزه قوی است. رسمی تصمیم گیری شد یک قرعه کشی که راضی نه جنگنده اما مبارزه بود به طوری سرگرم کننده آن بود که برخی از آنها خواهد دوباره آن را انجام دهد.

چهارده ماه بعد انجام می دهند که فقط و وایلدر (42-0-1, 41 knockouts) گفت: این زمان خشم نمی تواند درست در پایان.

“دور 12 شده است و زندگی در ذهن او یک بار گفت:” وایلدر المپیک 2008 مدال برنز از بیرمنگام علا. “همیشه از زندگی خود را ، اگر او می گوید در غیر این صورت او دروغ است.”

برای مطمئن شود, دور 12 است که در بسیاری از سران به تازگی به دلیل ESPN و روباه ورزش پخش فلج صدها بار در امان تجمع برای مبارزه. این دو شبکه در حال ترکیب برای نشان دادن pay-per-view و همچنین میزبانی سراسیمگی از برنامه نویسی که منجر به کشمکش است.

آن را نمی ممکن است آمار 1.99 میلیون pay-per-views که تایسون و لوئیس همراه برای فروش در سال 2002 اما آن را برای عدم تلاش. هر دو خشم و متحیر کردن بحث به عنوان به خوبی به عنوان آنها مبارزه کنند و آنها را به انجام همه چیز ممکن است خود را به نام خانواده در خانه های که در آن بوکس است که به طور معمول مورد بحث قرار گرفت.

که شامل برخی از هل دادن و تنه زدن و سطل زباله صحبت کردن در زمانی که آنها ملاقات این هفته در MGM Grand در یک کنفرانس خبری تلویزیونی توسط ESPN2 و Fox Sports 1 بود که عمدتا infomercial — کامل با معافیت های تجاری — برای کسانی که نا آشنا با مبارزان.

“این طراوت را به یکی دیگر از شخصیت خود را در بخش قادر به صحبت کردن و ترویج و همچنین” وایلدر گفت. “بسیاری از این بچه ها نمی خواهید به صحبت کردن و شما باید برای گسترش پیام. و پیام شنبه شب مردم می توانند شاهد یک مبارزه و در مورد من سخت ترین ضربه ضر در تاریخچه بوکس.”

که قابل بحث اما اگر سبک آیا واقعا دعوا دو سنگین وزن ها باید در برخورد خود را در مسابقه برگشت. وایلدر است که پیش بینی واقعی حذفی این بار در حالی که با خشم می گوید او را به نوبه خود جداول و پس از بزرگ ضر به جای بوکس راه خود را به یک تصمیم گیری برنده شوید.

“او یک پسر قلدر و زمانی که یک پسر قلدر می شود اذیت او می افتد در هر زمان” خشم (29-0-1, 20 knockouts) گفت. “وجود دارد هر چیزی Gypsy King نمی توانید انجام دهید؟”

Oddsmakers ارسال شده مبارزه به عنوان انتخاب کنید ‘اونا با هیچ شرط بندی های مورد علاقه نادر خط در بوکس. خط مناسب است اگر فقط به این دلیل اینها مسلما دو تا از بهترین سنگین وزن ها در جهان — و آنها از ترس به دیدار با یکدیگر در یکی از بزرگترین درگیری سنگین وزن در زمان های اخیر.

“من می دانم که او را در آینده برای یک مبارزه و من آینده برای مبارزه با” خشم گفت. “طرفداران در حال رفتن به در برای درمان می شود.”

تیم Dahlberg یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>