لذا صعودی در لایحه برای ایجاد زنان تاریخچه موزه: ‘آن را در انتخابات سال’

آمریکا پیش بینی کرد در آستانه رای طبقه برای ایجاد یک ملی زنان تاریخچه موزه که دهه تلاش در نهایت به قانون امضا شده در سال جاری داده شده هر دو طرف نیاز به درخواست تجدید نظر به زنان در انتخابات نوامبر.

خانه است که میله میله به راحتی با تصویب قانون در روز سه شنبه خواهد بود که ایجاد یک زنان تاریخچه موزه در موسسه اسمیتسونیان, اوج تلاش مجلس نظارت رئیس کمیته کارولین Maloneyکارولین Bosher MaloneyHouse به رای گیری هفته آینده در لایحه برای ایجاد زنان تاریخچه موزه, پارک, قربانی پدر معذرت خواهی به دوستان و خانواده پس از اخلال در مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس دموکرات پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ بیشتر (D-n. y.) پوشا بازگشت به سال 1998 است.

آن نبود تا سال 2014 که در مجلس به تصویب یک لایحه دو حزبی به رهبری Maloney که ایجاد یک کمیسیون برای بررسی این ایده از زنان تاریخچه موزه و یا در نزدیکی بازار ملی. که کمیسیون تولید گزارش در سال 2016 با توصیه هایی برای ایجاد یک موزه است.

تبلیغات

Maloney معرفی یک لایحه در سال 2017 شبیه به یک برای تبریک این هفته به ایجاد پیشنهادی موزه, اما آن را نمی پیشرفت در-ایران-کنترل خانه.

نه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellImpeachment خرید اینترنتی را تهدید می کند به upend نبرد اوباما و چرا طرفدار قانون است و یک پیروزی برای کارگران و دموکراسی ما Buttigieg: “ما در حال پیچ’ اگر دموکرات ها نمی گرفتن اکثریت در کنگره در سال 2020 بیشتر (R-Ky.) و نه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBrad پیت quips به او زمان بیشتری را به اسکار سخن از جان بولتون تا به حال به شهادت ناروا تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست 6 درصد داخلی کاهش .8 تریلیون دلار بودجه بیشتر است متعهد به حمایت از قانون در این نقطه است. دستیاران به مک کانل و تهمت نمی پیشنهاد هدایت اضافی هنگامی که خواست برای اظهار نظر در روز دوشنبه.

وقتی پرسیده شد که در مورد مسیر رو به جلو برای این لایحه رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerHouse به رای گیری هفته آینده در لایحه برای ایجاد زنان تاریخچه موزه مک کارتی به ارائه کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن SOTU آدرس به خانه کارمند به صورت archives پلوسی-مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط طول می کشد به نوبه خود برای این وحشتناک تر (D-Md.) اشاره کرد که از زنان انتظار می رود به را تشکیل می دهند بیش از نیمی از رای دهندگان در سال 2020 است. واجد شرایط رای دهندگان زن همواره رای دادند و در نرخ بالاتر از مردان در انتخابات اخیر.

“است که باید واقعی گفتن در مجلس سنا و رییس جمهور و” هویر گفت.

“این یک انتخابات سال است. من نمی بینم که چگونه شما می توانید موفق به تصویب این لایحه در سنا در انتخابات سال” اضافه شده دلم. النور هولمز نورتونالنور هولمز NortonBicameral گروهی از دموکرات ها معرفی لایحه ای را برای محافظت از کارگران مهاجر شبانه انرژی: Mark Ruffalo هل کنگره “برای همیشه مواد شیمیایی’ | قانونگذاران spar بیش بازیگر شهادت | خانه Dems پرده انرژی های تجدید پذیر طرح مالیات | سرمایه گذاری برای برنامه های حفاظت از عبور سنا مانع Maloney برنده رای برای نظارت مرجعیت و بیشتر (D) در ناحیه کلمبیا, غیر-رای گیری از اعضای کنگره است.

تبلیغات

مالونی گفت که او قصد دارد برای دیدار روز شنبه با سنسور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsImpeachment خرید اینترنتی را تهدید می کند به upend نبرد برای سنا از اوباما در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از Sondland فردی گری: گزارش گناه نیست اما گناه — چه باید دموکرات ها انجام بعدی ؟ بیشتر (R-مین) و دایان فاینستایندایان Emiel FeinsteinWhat استیضاح رای مانند نگاه از داخل اتاق نظرسنجی: اکثریت دموکرات ها می گویند کالج انتخاباتی نمایندگان باید بازیگران آراء بر اساس رای مردمی Pavlich: ایران در دفاع از تمامیت خود را بیشتر (D-کالیفرنیا.) نویسندگان سنا در لایحه همراه برای ایجاد زنان, موزه, در مورد مسیر رو به جلو در اتاق بالایی. اما او پیش بینی کرد که تهمت که eponymous برج در منهتن واقع شده است در Maloney منطقه را در نهایت بازگشت این لایحه است.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که رئیس جمهور ایالات متحده به حمایت از آن” مالونی گفت.

Maloney لایحه در سال 2014 به ایجاد یک بودجه خصوصی کمیسیون به بررسی مفهوم زنان تاریخچه موزه منتقل گسترده با حمایت هر دو حزب. اما 33 محافظه کار جمهوری خواهان رای دادند و در برابر آن با استناد به نگرانی های که این پیشنهاد در نهایت نیاز به مالیات دهندگان بودجه و تمرکز بیش از حد بر روی زنانی که از حمایت برای حق سقط جنین.

قانون برنامه ریزی شده برای رای گیری در روز سه شنبه در حال حاضر 293 cosponsors از جمله 60 خواهان.

تشکر. برایان FitzpatrickBrian K. FitzpatrickHouse تصویب pro-اتحادیه های کارگری لایحه پلوسی: “من پاره کردن یک مانیفست mistruth’ Pro-اتحادیه لایحه تساوی 2020 خطوط نبرد بیشتر (R-Pa.), یکی از سرب cosponsors از Maloney لایحه ابراز امیدواری کرد که این امر عبور “به اتفاق آرا.”

“ما می توانید ارسال یک پیام قوی به مجلس سنا به این لایحه” فیتزپاتریک گفت.

آمریکا در حال تلاش برای چکش خود را پیام این هفته با قانون به معنای افزایش زنان به عنوان ریاست جمهوری اولیه نجومی حرکت از طریق اوایل دولت مسابقات.

در علاوه بر این به لایحه ای را برای ایجاد یک لباس زنان تاریخچه موزه, مجلس نیز رای در قطعنامه روز پنج شنبه به حذف تصويب مهلت برای اضافه کردن اصلاحیه حقوق برابر منع تبعیض بر اساس جنسیت در قانون اساسی است.

Maloney استدلال کرد که وجود دارد باید یک موزه اختصاص داده شده به مستند تاریخ زنان با توجه به ثروت از دیگر موزه ها در واشنگتن با تمرکز بر روی همه انواع از مباحث تاریخی.

“این همه شروع یک روز من در حال قدم زدن در اطراف بازار است. و من به دنبال در موزه ها. و آنها تمبر پستی آنها نظم و قانون آنها را جاسوسان آنها منسوجات آنها باید همه چیز را. و همه آنها بسیار غنی و مهم نهاد. اما من پیدا کردم خودم درخواست, ‘کجا هستند؟'” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma