دموکرات ها می خواهند شرایط جدید سرمایه گذاری برای کسب و کار کوچک وام

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiWe نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش فلوریدا از حزب دموکرات بازدید دولت بیش از وام کسب و کار کوچک rollout برروی تپه را Coronavirus گزارش: Dybul مصاحبه; بوریس جانسون به روز رسانی بیشتر (D-کالیفرنیا.) پیشنهاد سهشنبه که دموکرات ها خواهد شد و تقاضا و شرایط خاصی در بودجه جدید برای کسب و کار کوچک وام های میان بیماری همه گیر کوروناویروس به اطمینان حاصل شود که اقلیت ها و جوامع محروم نیست از سمت چپ از برنامه است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOn پول: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات مبارزه برای رهایی وام را درب | داو soars بیش از 1600 امتیاز | Kudlow می گوید مقامات ‘نگاه’ ارائه coronavirus اوراق قرضه تهمت مقامات در تلاش برای دریافت coronavirus-امداد وام را درب Kudlow می گوید دولت ‘نگاه’ ارائه coronavirus اوراق قرضه بیشتر صحبت کرد صبح روز سه شنبه با رهبران کنگره از هر دو حزب از جمله پلوسی به زمین اضافی 250 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و بحران با حقوقی واجد شرایط خود را دست نخورده. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFlorida دموکرات بازدید دولت بیش از وام کسب و کار کوچک rollout برروی تپه را Coronavirus گزارش: Dybul مصاحبه; بوریس جانسون به روز رسانی شومر می گوید ملت خواهد “قطعا” نیاز به کروناویروس جدید امداد لایحه بیشتر (R-Ky.) می خواهد به حرکت به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه به اتخاذ بودجه جدید.

Pelosi حمایت کرده است این ایده گفت: 350 $میلیارد دلار برای چک Protection Program (PPP) گنجانده شده در آخرین دور از coronavirus تسکین کافی برای دیدار با تقاضا. اما او پیشنهاد کرد آمریکا نمی خواهد فقط با مهر لاستیکی مهر کردن بودجه اضافی بدون اطمینان داد که کسب و کارهای کوچک در جوامع محروم بهره مند خواهند شد.

تبلیغات

PPP “واقعا نیاز به پول حق دور ما می دانیم که به دلیل تقاضا,” او گفت: در مصاحبه با سی ان ان اندرسون کوپر. “ما هیچ اطلاعات ، ما نمی دانم که خیلی در مورد که در حال خدمت است که در حال محروم.”

“و هنگامی که وزیر به نام صبح امروز برای درخواست بودجه اضافی ما بود … ما می خواهیم به مطمئن شوید که برنامه تجویز شده است در راه است که نمی تحکیم نابرابری در چگونه مردم از دسترسی به سرمایه,” او اضافه شده است.

برای پیروزی دموکراتها حمایت از سخنران می خواهد تضمین می کند که این بودجه بهره مند خواهد شد “هر کس که واجد شرایط برای آن است.”

“بنابراین ما می خواهیم به برخی ملاحظات اگر ما برای رفتن به جلو با این که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>