دموکرات پرده جارو قانون در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس

دموکرات ها در هر دو مجلس معرفی اصلاحات فراگیر در دوشنبه طراحی شده برای مبارزه با نابرابری نژادی در سیستم عدالت کیفری — حزب خیلی انتظار قانونی پاسخ های اخیر خشونت های پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار است که موجب تظاهرات گسترده در سراسر کشور و فراتر از آن.

گردد با رهبران کنگره سیاه حزبی (CBC) دادگستری در پلیس عمل با هدف مهار در استفاده از نیروی بیش از حد توسط مجریان قانون به ویژه خشونت با هدف قرار دادن سیاه پوستان و سایر اقلیت ها که می میرند به طور نامتناسبی در دست پلیس است.

بسته تهاجمی ترین سرکوب در اجرای قانون وارد دهه را ایجاد فدرال ممنوعیت chokeholds; از بین بردن قانونی سپر حفاظت پلیس از پرونده های حقوقی; دستور استفاده از دوربین های بدن در سراسر کشور; ممنوعیت سبک نظامی سلاح برای پلیس و ایجاد پایگاه ملی افشای نام ماموران با الگوهای سوء استفاده.

تبلیغات

این همچنین شامل یک لایحه تصویب شده توسط مجلس در اوایل این سال که مجازات فدرال نفرت و جنایت.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats به دنبال شیر به خشم بیش از جورج فلوید لیبرال: که ” علم ” قرار ما به این باور ؟ Pompeo انفجار چین: ‘عاطفه تلاش برای بهره برداری از جورج فلوید مرگ غم انگیز” بیشتر (D-کالیفرنیا.) رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSheldon Whitehouse آگهی دموکرات را به نبرد در برابر تهمت قضائیه ایران نماینده مجلس خواستار سنا برای تایید مایکل بسته به عنوان سر از آمریکا در سازمان رسانه ای مک کانل بلوک قطعنامه در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول درمان از معترضان بیشتر (D-n. y.) و دیگر دموکرات نورد قانون, صبح روز دوشنبه, بلافاصله پس از آنها برگزار می شود یک لحظه سکوت و یک زانو در کنگره مرکز بازدید کنندگان برای 8 دقیقه و 46 ثانیه — زمان دقیق است که یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن یک دستبند آفریقایی آمریکایی جورج فلوید قبل از او درگذشت.

رهبران دموکرات قاب اصلاحات به عنوان یک مهم و طولانی سر رسیده از درمان های به نژادی و بی عدالتی در اجرای قانون است که آنها به عنوان یک سیستمیک طاعون ریشه در صدها سال از برده داری تعصب و فرهنگی دارد.

“هنگامی که جورج Floyd به نام برای مادر خود را زمانی که او قرار گرفت که به زانو در گردن آن را فقط در ادامه برخی از ترسناک است که وجود داشته است در کشور ما برای زمان بسیار طولانی” گفت: پلوسی flanked توسط دیگر رهبران دموکرات و اعضای انجمن.

پشت پلوسی دموکرات ها می خواهند به تصویب این قانون از طریق مجلس قبل از پایان این ماه راه اندازی یک نبرد با جمهوری خواهان در سنا و کاخ سفید که در حال حاضر ابراز نگرانی می کند که پیشنهاد می رود بیش از حد به محدود کردن اختیارات پلیس برای مبارزه با جرم و جنایت.

تبلیغات

در واقع دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrThe منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بر: “من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه’ تهمت مقامات ادعا می کنند هیچ سیستمیک نژادپرستی در پلیس به تظاهرات رفت و برگشت ما بیشتر روز یکشنبه با رد این تصور که این کشور سیستم عدالت کیفری رنج می برد از گسترده تبعیض نژادی — “من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه”او گفت: CBS “چهره ملت” — آشکار است که طرفین موافقت نکرده در این مشکل تنها یک راه حل قانونی.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر اتخاذ کرده است یک تندرو به روش جرم و مجازات — خود اعلام کرد “قانون و نظم” رئیس جمهور و حتی به عنوان دموکرات بودند معرفی پیشنهادی خود را در محدوده پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی برای دیدار بعد در روز در کاخ سفید با های محلی و ایالتی و فدرال مجریان قانون.

پیشنهاد می آید در پاسخ مستقیم به مرگ فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی مرد کشته شده در بازداشت پلیس مینیاپولیس دقیقا دو هفته پیش. افسر که دوخته فلوید به خیابان Derek چوین به عنوان فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس است که در حال حاضر متهم به قتل.

فلوید مرگ فیلم برداری توسط تماشاچی بود که فقط در رشته های مشابه از قتل در سراسر کشور و این منجر به یک انفجار از تظاهرات در شهرهای کوچک و بزرگ, که در آن راهپیمایان از تمام نژادها به خیابان آمده اند در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

“هرگز دوباره باید جهان به معرض شاهد آنچه ما دیدیم در خیابان در مینیاپولیس آهسته قتل یک فرد توسط یک لباس شخصی افسر پلیس گفت:” سیاه پارلمانی رئیس کارن باسکارن اموزش BassDemocrats به دنبال شیر به خشم بیش از جورج فلوید روز شنبه را نشان می دهد – پاول ‘می تواند در هر راه حمایت از” مغلوب ساختن پیشی جستن را برای رای دادن بایدن کنگره سیاه حزبی صندلی می گوید: “بسیاری از” خانه ایران علاقه ای به پلیس لایحه اصلاحات بیشتر (D-کالیفرنیا.). “جهان شاهد تولد یک حرکت جدید در کشور ما است. این جنبش در حال حاضر به بسیاری از کشورها در سراسر جهان با هزاران نفر راهپیمایی خود را به ثبت نام وحشت و شنیدن گریه: “من نمی توانم نفس بکشم.'”

در میان بحث برخی از لیبرال دموکرات ها در حال هل دادن بسیار شدید تر واکنش به Floyd مرگ: این defunding از ادارات پلیس در دسترس نباشد. تشکر. Ilhan عمرIlhan OmarProtesters شعار ‘رفتن به خانه یعقوب’ پس از مینیاپولیس شهردار حاضر به ارتکاب به defunding پلیس دفاع از لایحه تبدیل به پروکسی نبرد بیش از فلوید تظاهرات NRCC ، آسیب پذیر دموکرات ها بیش از عمر فراخوان به لغو پلیس بیشتر (D) که نشان دهنده بخش هایی از مینیاپولیس به نام برای گروه که شاغل چوین بود منحل گردید.

“مینیاپولیس اداره پلیس ثابت کرده است که خود را فراتر از اصلاحات” عمر توییتی. “از آن زمان به انحلال آنها و reimagine ایمنی عمومی در مینیاپولیس.

جمهوری خواهان باید pounced در پال خواستار قطع بودجه دولت-پلیس جنبش توصیف آن به عنوان یک آنارشیست پیشنهاد که توانمند سازی مجرمان بدون حل مشکلات اساسی مربوط به پلیس و نابرابری.

در یک ایمیل صبح روز دوشنبه, مجلس روحانی در مبارزات انتخاباتی بازو به نام پال خواستار قطع بودجه دولت جنبش “آخرین ایده احمقانه” پیشنهاد شده توسط حزب دموکرات است. جمهوری خواهان در حال حاضر با فشار دادن هر آسیب پذیر دموکرات در مورد اینکه آیا آنها به عقب defunding یا برش وجوه از ادارات پلیس.

“هیچ صنعت امن است از دموکراتها لغو فرهنگ” گفت: Michael McAdams سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه کنگره. “اولین آنها می خواستند برای لغو بیمه درمانی خصوصی و سپس آن را سرمایه داری و در حال حاضر آن را به پلیس. چه بعد از آتش بخش؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>