کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی به تعویق خواهد افتاد برای یک ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دو منابع هیل گفت:.

دموکراتیک نامزدی کنوانسیون را در حال حاضر را بیش از چهار روز آغاز on Aug. 17 پس در اصل برنامه ریزی شده را بین ژوئیه 13-16 منابع گفت.

یک منبع نزدیک به , جو بایدن,جو BidenBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس یک شبه مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس شیوع بیشتر‘s کمپین گفت: تپه که معاون سابق رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند به کنوانسیون نقل مکان کرد در حالی که همان فرمت.

تبلیغات

میزبان کمیته است و نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر اما حرکت است انتظار می رود به زودی اعلام خواهد شد.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که در آن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر خواهد بود نامزد است به جای برنامه ریزی شده بین Aug. 24 تا 27 در شارلوت, N. C.

حزب خارج از قدرت به طور معمول دارای آن کنوانسیون حدود یک ماه قبل از وقت ،

اما بسیاری از کشورها اقامت در خانه سفارشات در محل از طریق ژوئن و دموکرات ها بوده است دست و پنجه نرم کردن بیش از این سوال که آیا این کشور را به حالت عادی بازگشت در اواسط ماه جولای.

کنوانسیون می آورد هزاران نفر از مردم به میلواکی بسته بندی آنها را نزدیک به هم به یک بسکتبال آرنا. سیاسی فعالان و هزاران نفر از خبرنگاران فرود در شهرستانها میزبان هر چهار سال اقامت در هتل های محلی و رفتن به رستوران ها و کافه ها.

میزبان کمیته گفته است که اطمینان از ایمنی از کنوانسیون را برانگیخت این است که اولویت خود را. این کمیته به طور منظم دیدار با محلی و ایالتی و فدرال مقامات به دنبال راهنمایی های خود را.

دموکرات ها رو باز به حرکت خود کنوانسیون به اوت پس از المپیک به تعویق افتاد و در اوایل این هفته. بازی های المپیک برنامه ریزی شده بود به محل بیش از دو هفته در اواخر ماه جولای تا اواسط ماه اوت است.

– این در حال توسعه گزارش به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de