دموکرات ها اشک به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’

دموکرات ها خشمگین بودند بیش از آنچه آنها به نام خشن مبارزات انتخاباتی به سبک سخنرانی از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ مطلب در سه شنبه شب به عنوان رئیس جمهور ساخته شده صورت خود را برای انتخاب مجدد خود را در طول سالانه دولت از آدرس اتحادیه.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ” بیشتر (D-کالیفرنیا.) به نظر می رسد منزجر در بسیاری از تهمت سوم دولت از آدرس اتحادیه. در پایان از آن او را پاره پاره تا سخنرانی خود و تنظیم آن را کنار گذاشته در حالی که او کینه جویی سیاسی هنوز ایستاده بود در خانه افتا.

“من پاره آن را” پلوسی پاسخ داد که پاسخ به این پرسش خبرنگاران که او چه فکر کردم از این سخنرانی.

تبلیغات

Pelosi اضافه شده است که آن را “ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن 80 دقیقه سخنرانی به نمایندگی از شروع تفنگ خود را برای انتخاب مجدد مبارزه است. آن کوتاه بود در سیاست دو حزبی پیشنهادات و شامل مقدار زیادی از گوشت قرمز برای پایه خود را که او نیاز به نوبه خود در انتخابات به منظور سوق دادن او به دور دوم در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اعتبار برای بهبود اقتصادی و مخالفت او معکوس “آمریکا کاهش” — یک خط دموکرات ها را دیدم به عنوان یک نه چندان محجبه در اوباما رئیس جمهور هشت سال رشد. او همچنین برافراشته در برابر محراب شهرستانها برای مهاجران مستند نشده و bragged که او ساختمان صد مایل از دیوار جدید در امتداد مرز مکزیک.

و تهمت استفاده از پلت فرم ملی برای حضور مدال آزادی ریاست جمهوری را به یک مرد منفور چپ — مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که فقط اعلام کرد که او در حال مبارزه با سرطان ریه است.

“اگر من می خواستم برای شرکت در یک MAGA رالی من حضور در یک MAGA تجمع” fumed بهداشت ، کریس ون Hollenکریستوفر (کریس) ون HollenDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ سناتور دموکرات از بانک به منع بودجه قطب شمال حفاری مریلند از حزب دموکرات را به بیوه سرمایه روزنامه تیراندازی قربانی به دولت از اتحادیه بیشتر (D-Md.), یک خانه سابق عضو و نزدیک پلوسی متحد. “رئیس جمهور هرگز نتواند به فرصت بیشتر تقسیم کشور است. آن را ننگین عملکرد.

“تنها لحظات خوب شد به رسمیت شناختن برخی از آمریکایی ها در بالکن اما رئیس جمهور واقعا تبدیل به یک سیرک عملکرد” ون Hollen گفت. “من هرگز دیده می شود یک رسوایی رئیس جمهور مجلس نمایندگان در اتاق راه رئیس جمهور تهمت بود امشب.”

تبلیغات

شب آغاز ترش توجه داشته باشید. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به فکر شغل پلوسی هنگامی که او رسیده به لرزش دست خود را.

آن را از سراشیبی وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان جمهوری خواه در کنگره را تشویق می کردند تقریبا در هر خط او تحویل لگد زدن شب با شعار: “چهار سال بیشتر! چهار سال دیگر!”

دموکرات ها نشسته دست خود را برای بسیاری از شب و زمانی که آنها نمی تواند مهار آنها می خندیدند و فریاد می زدند: “نه” تکان داد سر خود را.

چند جمله مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaibرشیدا Harbi TlaibDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ دموکرات راه رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس: ‘مثل تماشای کشتی حرفه ای’ از حزب دموکرات به تشویق ایستاده برای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به فرصت بیشتر مناطق (D-Mich.), Ilhan عمرIlhan OmarDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ دموکرات راه رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس: ‘مثل تماشای کشتی حرفه ای’ Omar: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس می خواند ‘به عنوان اگر یک coequal شاخه ای از دولت وجود ندارد” بیشتر (D-Minn.) و لایحه Pascrellویلیام (بیل) جیمز PascrellDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ دموکرات راه رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس: ‘مثل تماشای کشتی حرفه ای’ از حزب دموکرات به ارمغان می آورد و پرچم اوکراین را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه بیشتر (D-N. J.), یورش برده و از نیمه راه از طریق سخنرانی در انزجار.

“من فقط راه می رفت از #StateOfTheUnion. من تا به حال به اندازه کافی. مثل تماشای کشتی حرفه ای است. این همه جعلی ایم” Rep. تیم رایانتیموتی (Tim) RyanDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ دموکرات راه رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس: ‘مثل تماشای کشتی حرفه ای’ تهمت مجموعه به مقابله با او استیضاح دشمنان بیشتر (D-اوهایو) سابق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

سهشنبه آدرس بود و انتظار می رود عبارتند از لحظه زمان با مغلوب ساختن پیشی جستن ورود همان مجلس نمایندگان که استیضاح او برای سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت تنها هفت هفته پیش از آن.

هر چند تهمت هرگز به زبان آمده یک کلمه در مورد استیضاح نشسته قبل از او بودند همه حرف از استیضاح و تحقیق و محاکمه که مصرف واشنگتن برای چهار ماه گذشته.

پلوسی که رهبری دموکرات ها به تلاش نشسته بود فقط بالا برنده شانه چپ. به طرف او اشغال کل ردیف شد هفت دموکراتیک استیضاح مدیران از جمله هوش رئیس آدام شیفآدم بنت SchiffDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی” مرد تحت تعقیب به اتهام تهدید به مرگ در برابر آدام شیف تپه صبح روز سه گزارش – برنامه فلپ تاخیر حزبی آیووا نتایج بیشتر (D-کالیفرنیا.) سرب دادستان که تا به حال بررسی شد رئیس جمهور اوکراین معاملات برای ماه و قوه قضائیه رئیس Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerTrump توقیف در ویروسی کلیپ Nadler دادن پاسخ نهایی بیش شیف پوشش زنده: سناتور پرس و جو استیضاح مدیران تهمت دفاع Nadler شناور جان کلی به عنوان پتانسیل استیضاح شاهد (D-n. y.) که تا به حال دست خود را بر چانه اش برای بسیاری از شب.

همه مردان رئیس جمهور نشسته بودند روی کف خانه و همچنین: اقدام رئیس ستاد میک Mulvaneyجان (میک) مایکل MulvaneyDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ کالینز خواهد رای به تبرئه تهمت ناروا را استیضاح دادگاه: چگونه به خود سنا بیشتراز دولت مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ Pompeo می زند پلوسی با سیمپسونها جیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس خدمات عضو شگفتی خانواده در دولت از اتحادیه بیشتر و بودجه رئیس راسل Vought – اعضای دولت که همه نقش در استیضاح استعلام اما هرگز شهادت قبل از خانه و یا مجلس سنا.

در ردیف جلو: رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که تا به حال بسیاری از اواخر شب ریاست بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه برای دو هفته گذشته. که محاکمه خواهد شد قرار دادن در 4 p. m. روز شنبه هنگامی که سناتور جمهوریخواه — اکثر کسانی که با حضور در این گفتار را رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

“کار بزرگ کار بزرگ” یک پوزخند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ Omar: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس می خواند ‘به عنوان اگر یک coequal شاخه ای از دولت وجود ندارد’ تهمت bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز بیشتر (R-Ky.) گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او پا را از بالا افتا پس از سخنرانی.

شب نمایش از چند لحظه از bipartisanship اما.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در حل مشکل انجمن — از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Dean فیلیپسدین PhillipsDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ دموکرات دنده تا برای دولت از اتحادیه اعتراض به استیضاح همچنان بایدن آگهی 2020 بسته در کنگره تاییدیه بیشتر (D-Minn.), جاش Gottheimerجاشوا (جاش) GottheimerDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ تپه 12:30 گزارش: Pelosi برنامه ای برای ارسال استیضاح مقالات هفته آینده نمایندگان مجلس که bucked احزاب در جنگ قدرت با وضوح بیشتر (D-n. y.), تام ریدتوماس (تام) W. ReedDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ یک شبه دفاع: خانه عبور صورتحساب برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران | پنتاگون به دنبال عراق مجوز برای استقرار موشک های دفاعی | رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده Paul سوال بر خلاف کاران در طول استیضاح دادگاه رأی به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار نظامی بیشتر (R-n. y.) و Paul Mitchell, Paul MitchellDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ استیو کینگ چلنجر: 2020 دموکرات اند ‘بزرگ’ فرصت را به نفع خود بیش روستایی امریکا تپه صبح روز سه گزارش — استیضاح face-off; لذا پس از Buttigieg در بحث بیشتر (R-Mich.) — همه کنار هم نشستیم و sported بنفش روابط. و مغلوب ساختن پیشی جستن یک تعداد انگشت شماری از هر دو حزب ایستاده ovations از جمله زمانی که او تبلیغ افزایش هزینه های نظامی.

“برای حفاظت از آزادی امریکایی ما سرمایه گذاری کرده اند که شکستن رکورد 2.2 تریلیون دلار در ایالات متحده نظامی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیشتر قابل مشاهده مردان در روابط زنان بودند همه در سفید. قبل از آدرس ده ها تن از خانه دموکراتیک زنان — تمام ورزشی suffragist سفید بسته بندی شده بر روی یک پله در کنگره به صورت سالانه خود را به دولت از اتحادیه photo.

چند تن از دموکرات ها از جمله مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ Pressley می گوید: “این ظلم است که در نقطه’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به گفتار ناروا سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم بیشتر (n. y.), Ayanna PressleyAyanna PressleyDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ Pressley می گوید: “این ظلم است که در نقطه’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سخنرانی Tlaib, عمر برجسته سنتی فلسطین و سومالی لباس برای آدرس مطلب (جرم است.) و Frederica WilsonFrederica پاتریشیا WilsonDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ کلینتون توصیه چک کردن خود را ثبت نام رای دهندگان در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه Ocasio-Cortez Pressley به تحریم دولت از اتحادیه بیشتر (Fla.), غایب بودند در این سال تحریم تهمت سخنرانی در دسترس نباشد.

اما Tlaib یکی از دو مسلمان آمریکایی در کنگره گفت که او می خواست به دست را نشان می دهد تنوع از امروز دموکراتیک حزبی. Tlaib نیز بخشی از “تیم ملی” چهار مترقی دانشجوی سال زنان رنگ که مورد حمله قرار گرفتند با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته است.

تبلیغات

“برای من این واقعا در مورد تلاش برای نمایندگی منطقه من و دیده می شود” Tlaib گفت: پس از ژست گرفتن برای عکس با پلوسی و دیگر همکاران زن. “من فکر می کنم من که در مخاطب می گوید حجم به خصوص برای یک رئیس جمهور که گفت: من به بازگشت من از کجا آمد. من آمدن به ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان است. … این است متنوع ترین کلاس من تا کنون دیده ام.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بنیادی-ویندر دموکرات عقب نشینی به مجسمه سازی سالن بود که بسته بندی شده با دوربین های تلویزیونی و خبرنگاران و تبدیل به یک پست-سخنرانی چرخش اتاق. آنجا بود که دموکرات ها تخلیه در مغلوب ساختن پیشی جستن.

خانه نظارت صندلی کارولین Maloneyکارولین Bosher MaloneyDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ خانه رئیس می زند DeVos برای مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به جای شهادت را تهدید می کند, حکم سازمان حفاظت محیط زیست را هل در نظارت و نقد اخلاق برنامه بیشتر (D-n. y.) پاره پاره سخنرانی با عنوان “بسیاری از تلویزیون واقعیت” در حالی که رهبر اکثریت Steny HoyerSteny همیلتون HoyerDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ این هفته: تهمت به دولت از اتحادیه قبل از استیضاح محاکمه پیچد دموکرات در صورت نبرد دشوار در برابر تهمت مدیکید تعمیرات اساسی تر (D-Md.) گفت: آن تجمع-مانند تن بود بسیار نامناسب است.

“این چیزی نیست که دولت از اتحادیه قرار بود در مورد. این یک تظاهرات سیاسی با برخی از حامیان او در یکی از این اماکن را می رود در سراسر کشور و شلاق تا این جمعیت” هویر اظهار تاسف کرد.

“سخنرانی بود به شلاق تا پایگاه خود را و آورده بسیار تفرقه مسائل که در آن اختلاف عقیده وجود دارد. بنابراین آن را نمی تنظیم جدول برای هر دو حزب توافق است.”

– مایک Japanese, کریستینا مارکوس و Juliegrace Brufke کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmaturkuaz korsan taksiYabancı Dizi İzlekuşadası escortsu tesisatçısıweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlartemizlik şirketi istanbulgelecek vadeden altcoinleryükselmesi beklenen kripto paralarMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma