دموکرات ها می گویند بایدن مصاحبه را ندارد Reade داستان برود

دموکرات ها می گویند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenActing والدین رئیس جمهور: بایدن باید آدرس’ تارا Reade اتهام ‘مستقیم’ تارا Reade می گوید او احساس ‘در حاشیه’, ‘تخفیف’ توسط حزب دموکرات که در دفاع بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن: بایدن اتهامات ‘می تواند غلط باشد’ اما ‘او باید پاسخ’ بیشتر‘s انکار در MSNBC مصاحبه روز شنبه تجاوز جنسی به اتهامات مطرح شده توسط یکی از دستیاران سابق بعید است که برای راضی کردن منتقدان خود را.

گفتند: آن را هوشمند برای presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری به طور علنی انکار اتهامات به کنار گذاشتن هر گونه پیشنهاد او شخصا ducking این موضوع اما پیش بینی جنجال استفاده خواهد شد توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump برای سفر به کمپ دیوید در روز جمعه یک شبه دفاع: تجاوزات جنسی افزایش در سراسر نظامی | ارتش دفاع آوردن دانشجویان را برای مغلوب ساختن پیشی جستن فارغ التحصیلی سخنرانی یک شبه مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های سالمندان بیشتر, که مبارزات انتخاباتی در روز جمعه راه اندازی یک تبلیغ بالا بردن این موضوع است.

“واقعیت این است که این داستان این است رفتن به دور” گفت: یکی از دموکراتیک استراتژیست. “پس از آن عمده مصاحبه در حال رفتن به او فشار در مورد این موضوع دوباره و دوباره و دوباره.”

تبلیغات

بایدن در مصاحبه با “صبح جو” شرکت میزبان میکا برژینسکیمیکا امیلی BrzezinskiTrump آهنگ در به ‘صبح جو’ می گوید که او می بیند “نفرت و تحقیر” اگر تنها هیدروکسی کلروکین می تواند درمان تهمت پریش سندرم Scarborough ریپ تهمت تمسخر رامنی منفی coronavirus آزمون: ‘شده است می تواند حکم اعدام’ بیشترگفت که این اتهامات “درست نیست.”

“من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است می شود.”

برژینسکی نیز بارها و بارها خواسته بایدن اگر او را آزاد خود را در مجلس سنا مقالات در حال حاضر برگزار می شود در دانشگاه دلاور برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه اطلاعات در مورد ادعا از سابق کارمند تارا Reade. بایدن نگهداری می شود که این مقالات را شامل نمی شود فایل های پرسنل که می تواند مربوط به Reade.

دموکرات ها و برخی از رسانه ها ناظران را نسبت خواسته است که بایدن انتشار مقالات به 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonTara Reade می گوید او احساس ‘در حاشیه’, ‘تخفیف’ توسط حزب دموکرات که در دفاع بایدن های نظرسنجی ها: بایدن, تهمت و جاناتان در انتخابات عمومی تیم بایدن در مورد گرفتن نامزد خود را در خارج از خانه بیشتر‘s تمایل به انتشار ایمیل های شخصی به عنوان وزیر امور خارجه.

ایمیل داستان بارها و بارها nagged کلینتون هر چند بسیاری از دموکرات ها نیز با انتقاد از رسانه های خود را برای تمرکز بر روی داستان است.

برخی از روز جمعه شد هشدار مشابه از لحاظ سیاسی آسیب رساندن داستان به صورت بایدن.

تبلیغات

“سیاست در اطراف این حتی بدتر از هیلاری ایمیل و خیلی شدید تر چرا که آنها شامل “من هم’ مسائل زنان و شفافیت” یکی از استراتژیست دموکرات گفت: پیش بینی جمهوری خواهان در دست گرفتن این مسئله است.

فیلیپ Reines یک دیرین مشاور کلینتون, توافق این مسئله اما همچنین گفت: بایدن کمپین می توانند یاد بگیرند از کلینتون را تجربه می کنند.

“خبر بد این است که این ایمیل است. خبر خوب این است, این, ایمیل,” Reines گفت. “معنی بایدن کمپین دموکرات ها و رسانه ها به نفع حقیقت را به می دانم که مغلوب ساختن پیشی جستن جناح راست و خواهان بهره مندی از ادامه حمله و نه حقیقت. دانستن است که بایدن نمی تواند عقب از کار یک هدف با تکیه بر این حقیقت برای قرار دادن این به رختخواب است.”

بایدن در زمان مناسب اقدام در جمعه Reines گفت: برای رسیدگی به این مسئله و “پاسخ به این حمله به سرعت با زور و اجبار و اختصار.” او استدلال کرد که بایدن به حال مسلح حامیان “با یک نیش اندازه پاسخ به برآورده سوالات خود را دارند و همچنین در پرتاب خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از دایی در میشیگان.”

“با” آن را هرگز اتفاق افتاده است’ او به دموکرات ها پاسخ آنها باید به عنوان یک پایه و اساس,” او گفت:.

هنوز Reines هشدار داد: “آنها در حال رفتن به باقی می ماند در این مرحله در حالی که هر خروجی رسانه ها و شخصیت می خواهد خود را به گلوله بست.”

اعطای Reeher مدیر کمپبل امور عمومی موسسه در Maxwell در مدرسه در دانشگاه سیراکیوز گفت: اتهامات را به چوب بایدن با وجود انکار به عنوان طولانی به عنوان Reade دیده می شود به عنوان معتبر مدعی.

طی هفته گذشته اتهامات را دریافت توجه بیشتر در رسانه ها پس از یک زن گفت: در گزارش منتشر شده توسط کسب و کار خودی که Reade را مطرح کرده و این اتهامات با سال پیش.

Reeher گفت: خطر برای دموکرات ها است که این اتهامات می تواند “سطح زمین” با مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجه با چندین اتهام جرایم جنسی. Reeher گفت: این مورد حتی اگر او اذعان مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر مستند تاریخچه با چنین مسائل است.

“من فکر نمی کنم این موضوع است که به احتمال زیاد به علت کسی به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن به جای بایدن” او گفت:. “مشکل این است که چه آن سطح از شور و شوق برای بایدن در میان حوزه های مختلف و مشارکت مردم برای او. این می تواند یک تقلیل اثر وجود دارد.”

بایدن خطاب به Reade اتهامات در یک نقطه که در آن تعدادی از نظرسنجی ها نشان داده اند او را با سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و در چندین نوسان متحده است. کلینتون همچنین لذت می برد رای گیری منجر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اما پس اعداد سمت چپ دموکرات احساس بسیار با اعتماد به نفس — به خصوص در ماه مه.

دوم دموکراتیک استراتژیست گفت: بایدن در مصاحبه روز جمعه رفت “به اندازه کافی خوب همه چیز در نظر گرفته” اما همچنین پیش بینی کرد که این کمپین را یک مشکل هنگامی که Reade آغاز می شود را بیشتر در تلویزیون ظاهر. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در فاکس نیوز در روز یکشنبه.

تبلیغات

برخی از بایدن از متحدان گفت: نه همه از معاون سابق رئيس جمهور در پاسخ جامد در مصاحبه روز جمعه.

“نبود بهترین” یک متحد گفت.

اما دیگران بودند بیشتر خوش بینانه است. آنها می گویند مصاحبه روز جمعه چیزی بود که نیاز به اتفاق می افتد اما در نهایت تغییر نمی کند نمره از این بازی است.

“مصاحبه این بود که جو بایدن بودن جو بایدن” گفت: Michael Trujillo. “من فکر می کنم سوالات نسبتا قابل پیش بینی عنوان شد بایدن را پاسخ.”

“من فکر می کنم بایدن مبارزات انتخاباتی به طور کامل درک اهمیت این حق گرفتن, اما آنها همچنین می دانیم عادی آمریکایی ها نیست درگیر در این مسابقه در حال حاضر پس از بازمانده coronavirus اولویت شماره یک” او گفت:.

جاناتان ایزلی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>