دموکرات ها را رد کوتاه مدت مقابله جلوتر از بیکاری مهلت

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMcConnell باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد مقابله ایران با شکار برای طرح B ‘به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار در پول: مراتع می گوید مزایای به پایان می رسد که مذاکره کنندگان در تلاش برای دریافت مقابله | تهمت رزین کوتاه مدت پیمان | تغذیه نگه می دارد نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان چهره اقتصاد ضربه از coronavirus بیشتر و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsMcConnell باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد مقابله ایران با شکار برای طرح B’ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار در پول: مراتع می گوید مزایای به پایان می رسد که مذاکره کنندگان در تلاش برای دریافت مقابله | تهمت رزین کوتاه مدت پیمان | تغذیه نگه می دارد نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان چهره اقتصاد ضربه از coronavirus بیشتر گفته است که دموکرات ها را رد کرد و در کوتاه مدت معامله به عنوان مذاکره کنندگان باقی می ماند در مواجهه بیش از coronavirus امداد لایحه.

“ما ساخته شده است یک پیشنهاد برای کوتاه مدت معامله است. و همانطور که در حال حاضر آنها به تکرار آنها نمی خواهند به انجام این کار” Mnuchin به خبرنگاران گفت: پس از نزدیک به دو ساعت جلسه با مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiHouse ایران کمیته راهبری انتخاب چهار نفر از اعضای جدید کمیته موقعیت پلوسی huddles با رئیس در تعجب صورتحساب اما معامله گریزان Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد بیشتر (D-کالیفرنیا.)سنا رهبر حزب دموکرات چارلز شومرچاک SchumerLincoln پروژه اهداف رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در آلاسکا مین مونتانا با M آگهی خرید پلوسی شومر می گویند اوباما در سنا coronavirus لایحه ‘فروش کار خانواده’ تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Barr مرحله نهایی مسابقات با آمریکا بیشتر (n. y.) و مراتع.

Mnuchin کاهش یافته است به آنچه دولت ارائه شده در این جلسه بود که چهارمین بار است در ملاقات روز به عنوان بسیاری از. اما مراتع پس از آن, توییتی که آنها ارائه یک “موقت فرمت مورد نیاز کمک های بیکاری.”

تبلیغات

“پیشنهاد ما ساخته نمی شد, دریافت گرمی,” مراتع به خبرنگاران گفت: در کنگره.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رئیس ستاد نشان داد تنها چند ساعت قبل از جلسه ای که آنها امیدوار بودند به دموکرات ها به توافق برسند به یک کوچکتر معامله فقط در دو موضوع: مزایای بیکاری و جلوگیری از اخراج.

“من فکر می کنم احتمالا در تلاش برای حل و فصل افزایش بیکاری مسئله بدیهی است که” مراتع گفت: هنگامی که درباره هدف این نشست است. “و بنابراین ما می خواهید به جلو بروید و … آدرس اخراج مقررات است که امیدوارم نگه داشتن مردم از بودن در خارج از خانه حداقل تا پایان سال در هر دو از کسانی که همه چیز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن homed در اخراج در حالی که صحبت از کاخ سفید گفت که “ما در حال درخواست دموکرات ها به همکاری با ما برای پیدا کردن یک راه حل است که به طور موقت متوقف کردن اخراج.”

اما هر گونه تلاش برای به دست آوردن کوتاه مدت و یا مقایسه کردن لایحه تمام شد اما تضمین شده است به رد پلوسی و شومر که باقی مانده اند ایالات روز به طول مذاکرات طولانی.

دموکرات ها بارها و بارها گفت: آنها نمی خواهند در کوتاه مدت معامله و یا کوچکتر ،

تبلیغات

بن بست در می آید به $600 در هر هفته فدرال بیکاری منقضی جمعه. با سنا خروج از شهر تا روز شنبه و مذاکره کنندگان هیچ جا نزدیک به یک معامله شدند اما تضمین شده به دست گیرد.

دموکرات ها در حال ظهور از درهای بسته جلسه متهم کرد کاخ سفید از تلاش برای ایجاد تدریجی یک معامله است که برآورده نمی کنند این بحران موجب گسترش coronavirus که ویران اقتصاد و کشته شدن بیش از 152,000 آمریکایی ها با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما تا به حال یک بحث طولانی. و ما فقط فکر نمی کنم آنها درک جاذبه مشکل است. خط پایین این است که جدی ترین مشکل بهداشتی و اقتصادی مشکل ما تا به حال در یک قرن و 75 سال و آن را واقعا خوب و قوی اقدام جسورانه و آنها کاملا نمی کنید که” شومر گفت.

پرسید: اگر آنها پیشرفت در هر چیزی در این نشست شومر اشاره کرد که آنها در مورد صحبت “پارامترهای.” و Pelosi مشخص شده است که او فکر می کرد که مراتع و Mnuchin “درک می کنم که ما باید به یک لایحه است.”

“آنها فقط نمی دانند چگونه آن را به” پلوسی اضافه شده است.

چهار انتظار می رود به بحث دوباره جمعه به احتمال زیاد با گوشی و پس از آن دیدار شنبه.

در این جلسه پس از سنا مسدود میگیرد coronavirus-امداد طرح در روز پنج شنبه.

سنسور. ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه خانه اینتل کمیته رای به همه کاربران دسترسی خارجی به دروغ شواهد دموکراتیک تراز اهداف گروه GOP رئیس مرکز اوباما-دوران پروب بیشتر (R-Wis.) و مایک براونمایکل BraunGOP شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار سناتور جمهوریخواه شورش بیش از coronavirus پیشنهاد مراقبت های بهداشتی قیمت شفافیت لایحه می تواند به کاهش هزینه ها و افزایش ملی بهبود اقتصادی بیشتر (R-Ind.) تلاش برای تصویب لایحه ای که ارائه کرده اند که دولت فدرال و کمک شد در ترکیب یک مسابقه از دو سوم از یک فرد قبلی دستمزد. فدرال بهره مند می شده اند در پوش 500 دلار در هر هفته. اگر دولت نمی تواند پیاده سازی دستمزد مطابقت آن شده اند که یک تخت $200 در هر هفته فدرال بهره مند شوند.

اما شومر مسدود شده این لایحه است. دموکرات و سپس سعی به تصویب مجلس حدود 3 تریلیون دلار بیل بود اما مسدود شده توسط خواهان.

دموکرات ها نیز مسدود شده و یک هفته تمدید 600 $در هر هفته بهره مند شوند.

مراتع به خبرنگاران گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی گسترش فعلی فدرال بهره را در سطح کنونی آن برای یک هفته. تحت مراقبت عمل اصلی قانون است که شامل بیکاری افزایش مزایای برنامه ریزی شده به طور رسمی به پایان می رسد در روز جمعه.

اما به دلیل تقویم و چگونه بسیاری از ایالات ارسال از مزایای آنها شروع به منقضی جولای 25. و با سنا به خارج از شهر تا روز شنبه حتی اگر چهار مذاکره کنندگان توافق کرده که هنوز هم وجود دارد شده اند که گذشت اضافی بیکاری بهره مند شوند.

وی پنج شنبه شب در مورد این پیشنهاد از یک هفته پسوند پلوسی پرسید: “چه چیزی است که یک هفته تمدید خوب است؟”

“یک هفته تمدید خوب است اگر شما یک بیل و شما در حال کار بر آن جزئیات نوشتن آن قانونی وکیل در دفتر بودجه کنگره, قوانین, کمیته,” او گفت:.

“این چیزی است که یک هفته تمدید است. که آن را بی ارزش است. آن را فاقد ارزش است مگر اینکه شما با استفاده از آن برای این منظور,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر