دموکرات خشم بیش کاخ سفید وکیل ادعا می کنند که برخی از خارجی دخالت در انتخابات قابل قبول است

حزب دموکرات از جمله اعضای ارشد حزب دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا ابراز خشم شنبه شب پس از کاخ سفید معاون شورای پاتریک Philbin استدلال کرد که این امر می تواند حقوقی برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN را همین لیمو توضیح می دهد دست زدن به بخش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد NPR خبرنگار پس از Pompeo برخورد: روزنامه نگاران نمی مصاحبه مقامات دولتی به نمره امتیاز سیاسی’ وکیل می گوید Parnas نمی تواند حضور در سنا محاکمه با توجه به بند مچ پا بیشتر قبول مخالفان تحقیقات از یک کشور خارجی است.

سناتور. کریس Coonsکریستوفر (کریس) اندرو CoonsGOP امور خارجه رهبران پیوستن به مقاومت مواجه برابر پتانسیل خروج نیروهای نظامی در آفریقا روابط خارجی حزب دموکرات ‘عمیقا نا امید’ ایران پس از جلسه دموکرات تجمع در حمایت از لایحه ای را برای لغو تهمت ممنوعیت سفر بیشتر (D-Del.), نسبت به پایان روز چهارشنبه ماراتن جلسه پرسش و پاسخ در سنا استیضاح دادگاه خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم اگر چنین اقدامی خواهد بود قانونی است.

Philbin استدلال “این ایده که هر گونه اطلاعات است که اتفاق می افتد به از خارج از کشور آمده است لزوما کمپین دخالت یک اشتباه است.”

تبلیغات

“این غیر منطقی,” او اضافه شده است. “اطلاعات است که معتبر است که به طور بالقوه نشان می دهد تخلف توسط کسی که اتفاق می افتد به در حال اجرا برای دفتر اگر این اطلاعات معتبر است اطلاعات مربوط به رای دهندگان به مورد آن می دانیم.”

این پاسخ موجب خشم و انزجار در میان دموکرات ها.

سناتور. علامت هشداردهندهMark Robert WarnerLawmakers ما هشدار می دهند انگلستان اینتل های در معرض خطر پس از Huawei تصمیم دموکرات ها نگران تهمت تیم خواهد گیلاس انتخاب نکردن اسناد و مدارک دوران دفاع وزارت بازرگانی خارج Huawei حکومت پس از پنتاگون پوش بک: گزارش مطلب (D-Va.), معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا که با انجام چند سال تحقیق به دخالت در انتخابات 2016 گفت: Philbin استدلال “مغایر با همه چیز است که کمیته ما گفت: همه چیز جامعه اطلاعاتی کار کرده است.”

“اگر آقای Philbin استدلال پذیرفته شده است در ارزش اسمی است که دخالت خارجی خوب است مگر اینکه آن را نقض برخی از غیر تعریف شده تعریف یک کمپین کمک [است] مقابله با همه چیز است که جامعه اطلاعاتی ما کمیته و من فکر می کنم دیگران در حال کار بر روی” وارنر گفت.

“من بسیار حیرت زده کرد,” او اضافه شده است.

تبلیغات

سناتور. مارتین هاینریشمارتین ترور HeinrichDemocratic سناتور انفجار ‘شدیدی’ را فشار دهید محدودیت در طول استیضاح محاکمه مراقبت های بهداشتی, هزینه های صورتحساب سوخت سال پرکاری برای K خیابان شومر معرفی لایحه نیاز به تولید ناخالص داخلی اندازه گیری نابرابری بیشتر (D-N. M.) یکی دیگر از اعضای کمیته اطلاعات گفت: “من هرگز نشنیده ام کسی نشان دهنده چیزی نزدیک به آن در جامعه اطلاعاتی تا کنون.”

“ما را تشویق به در همه زمان ها گزارش حتی فقط تماس بگیرید خارجی با تلاش در دخالت در انتخابات و یا دستکاری ما فعالیت های دولت است,” او گفت:.

“این ایده که شما می توانید اطلاعات را از یک دولت خارجی به دنبال تاثیر انتخابات و سپس تسلیحاتی آن و یا استفاده از آن فقط به دلیل آن ممکن است معتبر — من فقط شنیده ام هرگز چیزی شبیه به آن. من فکر می کنم آن را کاملا نامعقول,” او اضافه شده است.

هاینریش گفت Philbin استدلال می تواند تاثیر چگونه مردم آمریکا views مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی چون “این است که مقابله به حس مشترک برای متوسط آمریکایی است.”

او گفت: این ملت در طول تاریخ انجام هر آنچه در آن می تواند به عایق دولت تصمیم گیری و انتخابات از نفوذ خارجی.

“این اساسا گفت: پرتاب باز کردن درب او گفت:” کاخ سفید استدلال.

مغلوب ساختن پیشی جستن معروف گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulosجورج رابرت StephanopoulosKlobuchar کانال همیلتون’ می گوید او می خواهد به شنیدن از مردان در اتاق که در آن اتفاق افتاده است’ در استیضاح محاکمه سناتور جمهوریخواه در مغلوب ساختن پیشی جستن خواهان دخالت خارجی: ‘کسانی که فقط اظهارات’ Alan Dershowitz: استدلال رئیس جمهور را نمی توان استیضاح برای سوء استفاده از قدرت یک ” قوی ” و بیشتر در ماه جولای است که او به احتمال زیاد قبول اطلاعات ارائه شده توسط یک دولت خارجی توسط یک حریف سیاسی.

“این دخالت آنها اطلاعات — من فکر می کنم من می خواهم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر من فکر می کردم وجود دارد چیزی اشتباه بود, من می خواهم شاید به اف بی آی — اگر من فکر کردم چیزی وجود دارد اشتباه است.”

سناتور. دبی neil thomasدبورا (دبی) ان StabenowSenate نتواند به معامله برای سرعت بخشیدن به مبارزه با بیش از استیضاح قوانین تپه صبح روز سه گزارش — رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دادگاه John Lewis به دست مارتین لوتر کینگ جونیور رویداد روز بیشتر (Mich.), یک عضو دموکرات رهبری تیم گفت: “زمانی که آنها دو برابر کردن این واقعیت است که آن را خوب برای کاخ سفید رئیس جمهور ایالات متحده به خاک بر حریف خود از کشور دیگر” به دلیل آن را غیر قانونی نیست “این درست نیست.”

“این قانونی نیست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید