منچستر N. H. — هزاران داد و بیداد کن, New Hampshire دموکرات لرزاند 12,000 شخص SNHU عرصه در مرکز شهر منچستر در شب شنبه و مارک و بزرگترین و بلندترین جمع آوری برای دیدن دموکرات کاخ سفید امیدوار به عنوان آنها ساخته شده نهایی خود را در زمین به رای دهندگان پیش از دولت اولیه انتخابات.

نامزدها تاکید کرد وحدت و نیاز فوری به شکست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر در سخنرانی کوتاه داده شده یکی پس از دیگری.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر (I-Vt.) و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigeig رهبران در نیوهمپشایر و نیم دوجین از رقبای خود, هیجانی, رای دهندگان در مک اینتایر-شاهین صد باشگاه رویداد.

تبلیغات

حامیان آنها درگیر شدند, فوران با رقیب به عنوان شعارهای نامزدها تلاش به صحبت می کنند بیش از این دین را از طریق خود را از بیخ و بن سخنرانی.

“من می دانم که وجود دارد اختلاف نظر در اتاق من می بینم که من تشخیص دهد که” ساندرز گفت.

“اما با وجود اختلاف نظر در نامزدهای ما در حال حمایت از…مهم نیست که چه کسی برنده دموکرات نامزدی ما گرد هم می آیند به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور است.”

سالانه شام تا به حال احساس ورزشگاه کنسرت و یا یک پرواز بالا رویداد ورزشی جذب امثال بازیگر Michael J. Fox, بنیانگذاران بن و جری بستنی و ایرلندی سفیر.

حامیان نامزدهای مختلف نشسته بودند در رقیب بخش به دنبال پایین در محصور کردن عرصه ای که در آن نامزدها در زمان مرحله و کمپین مشاوران دولت و رهبران حزب نشسته برای شام.

رای دهندگان عینک رنگی پیراهن و کلاه خود را برای نشان دادن تعلقات. اعتیاد به مواد مخدره موسیقی لعنتی از طریق عرصه بلندگو. فروشندگان به فروش نوشیدنی و nachos در به عنوان تماشاگر feasted چشمان خود را بر روی صحنه به عنوان اگر آن شب مبارزه در لاس وگاس.

تبلیغات

حزب تجمع می آید در یک زمان از عدم اطمینان در میان گرانیت دولت رای دهندگان و ملی دموکرات ها ،

آیووا قفقاز به طور موثر به پایان رسید در یک کراوات بین ساندرز و Buttigieg. نیوهمپشایر رای دهندگان — که بسیاری از آنها مستقل — شناخته شده برای شکستن دیر است. وجود فشار سنگین به انتخاب نامزد با بهترین شات در شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اضطراب بافندگی به عنوان رای دهندگان ابراز نگرانی در مورد پس از رسیدن به یک نامزد که از دست بدهند به وقت در انتخابات عمومی ،

اما نامزدها و آگاه از رای دهندگان و دلهره به دنبال سرکوب اضطراب و صورت خود را electability.

Buttigieg از 38 ساله تعجب نامزد از سال 2020 برای اولین بار صحبت کرد و در مورد نسل را تغییر دهید. او همچنین با تکیه به این ایده است که دموکرات ها باید در معرفی یک نامزد از میانه گفت: تجربه خود را به عنوان یک میانه شهردار به او می دهد اتصال به آمریکایی ها عادی است.

“ما خسته بودن کاهش می یابد به یک punchline در واشنگتن سیاست و آماده هستند برای کسی که به صدای ما به واشنگتن پایتخت” Buttigieg گفت. “این که چگونه ما در حال رفتن به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ساندرز حامیان اقدام به قطع Buttigieg با شعارهای “وال استریت پیت” در حالی که Buttigieg زرد-shirted حامیان مقابله با شعارهای “Boot-Edge-لبه.”

بایدن را حامیان آنها تا حد زیادی آرام در طول آدرس.

بایدن و Buttigieg قفل شده در یک نبرد شدید بیش از electability و هر دو در حال اجرا به حزب میانه رو پرچمدار.

معاون سابق رئیس جمهور تا به حال نسبتا اهلی بخش از حامیان و پراکنده صندلی های خالی. بایدن به حال عملکرد بدون زرق و برق در آیووا قفقاز در پایان در جایگاه چهارم است. او همچنین به دنبال tamp کردن انتظارات در مورد که در آن او را به پایان برساند در نیوهمپشایر.

اما با وجود این چالش ها معاون سابق رئیس جمهور دریافت تشویق ایستاده با یک سخنرانی آتشین, اصرار تمام دموکرات ها برای رسیدن به صندوق های رای و اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.

“اجازه دهید آن را در حال حاضر, در حال حاضر, در حال حاضر!,” بایدن گفت: قبل از پیاده کردن مرحله.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در تاریخ Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر (D-جرم.) ممکن است تا به حال بزرگترین گروه از هواداران است. ماساچوست دموکرات تکیه به شدت به این ایده است که حزب باید معرفی یک زن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“راه من آن را ببینید, آنها را حفظ کرد و گفت که [یک زن نمی توانید برنده شوید] راست تا این مرحله ما در مبارزه با ما باقی بماند و ما برنده شدن” وارن گفت.

سناتور. ctqامی ژان KlobucharFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر (D-Minn.) همچنین به پر جنب و جوش, سخنرانی, طراحی تم از وحدت و شن. در زمان او به نظر می رسد برای تبدیل شدن به احساسی بحث ریاست جمهوری اجرا شود.

“ما مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه” Klobuchar گفت.

مینه سوتا سناتور بود به طور گسترده ای به عنوان یکی از برندگان در روز جمعه بحث است. او 2 میلیون دلار در این ساعت پس از بحث و می تواند در خط یک در اواخر موج به روز انتخابات.

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریکDeval PatrickThe هیل کمپین گزارش: دموکرات ها برای بحرانی بحث در نیوهمپشایر پاتریک می گوید که او می بیند مسیر فراتر از نیوهمپشایر با وجود کم رای گیری اختلاف در آیووا انجمن آرا استوک سوالات بیشترکه trailed در پای صندوق های رای پس از ورود به مسابقه در ماه نوامبر در آورده 800 حامیان با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

تاجر اندرو یانگاندرو یانگ یانگ بازدید نامزدها برای بازیگری مانند تهمت است “علت تمام مشکلات ما’ یک شبه دفاع: استیضاح شاهد Vindman همراهی از کاخ سفید | Esper می گوید پنتاگون محافظت از اعضای خدمات از قصاص | تهمت ousts اتحادیه اروپا فرستاده Sondland پخش زنده: Final بحث دموکراتیک قبل از نیوهمپشایر بیشتر‘s هواداران در ورزشگاه را در سطح بالایی پوشیدن علامت تجاری “ریاضی” کوله پشتی. ساندرز حامیان استقبال یانگ سخنرانی با سلامتی.

تبلیغات

تاجر Steyer تحت فشار قرار دادند دموکراتیک وحدت گفت: همه از نامزدها در حال اجرا بودند بهتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال رفتن به باید به پا زدن الاغ خود را بر روی اقتصاد” Steyer به جمعیت گفت.

خارج از میدان جنگ به کرات گروه از معترضان و حامیان صف خیابان در 18-درجه سرد.

حامیان رئیس جمهور تهمت می تواند دیده می شود حمل کمپین آیات تکان دادن پرچم و شعار “چهار سال بیشتر! چهار سال دیگر!”

یک زن راه می رفت گذشته یک نشانه بزرگ برای Elizabeth Warren, قرار دادن دست خود را بر دهان او و کلیشه حرکت به معنای توهین به بومیان آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im