دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا

واوکی, آیووا — در فرد دو پیشرو دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری به طور فزاینده ای نقشه کشی در تضاد با رئیس خود رقبا به عنوان آنها را نهایی خود را در زمین به رای دهندگان ایالت آیووا جلوتر از روز دوشنبه قفقاز. اما در امواج رادیو و تلویزیون این همه در مورد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان بیشتر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان بیشتر در زمان هدف در روز پنج شنبه در سن. برنی ساندرزسناتور SandersThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا تهمت مسخره 2020 دموکرات ها در طول آیووا, کمپین تجمع بیشتر (I-Vt.), که باعث شده است چند نظرسنجی های اخیر برای ساندرز گذشته رای در برابر تفنگ اقدامات کنترلی مانند بردی بیل و بیش از این واقعیت است که ساندرز است که یک عضو از حزب دموکرات است.

ساعت قبل, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا تهمت مسخره 2020 دموکرات ها در طول آیووا, کمپین تجمع بیشتر به چالش کشیده بایدن ادعا می کنند که او بیشتر electable نامزد در این زمینه است.

تبلیغات

“کمتر 2020 به نظر می رسد مانند 2016 بهتر” Buttigieg کرد و گفت: در انکنی. “من دیده ام بایدن معاون رئیس جمهور این مورد است که ما نمی توانیم به یک خطر در یک فرد جدید در حال حاضر. من استدلال می کنند که در یک زمان مثل این چیزی که ما نمی توانیم خطر در این است که در حال سقوط به عقب بر آشنا به این دلیل که تاریخ به ما نشان داده ما باید به نگاه به آینده به منظور برنده شوید.”

Buttigieg نیز به نام ساندرز گفته او “ارائه یک رویکرد است که می گوید مردمی که مطمئن نیستید در مورد رفتن تمام راه را به یک طرف که آنها مناسب نیست.”

“من فکر می کنم این است که یک لحظه به ساخت در اکثریت است که در حال حاضر وجود دارد و حتی بیش از آنچه رئیس جمهور اوباما تا به حال به کار با 10 سال پیش” او گفت:.

مبهم Rebik Sanders, آیووا, مدیر مبارزات انتخاباتی گفت: Buttigieg درخواست تجدید نظر به مرکز خواهد تکرار همان اشتباهات او هشدار دموکرات ها در برابر.

“ما می دانیم که بود و میانه رو شده اند از دست دادن برای یک مدت زمان طولانی و کار مردم نمی توانید صبر کنید برای incrementalism. کار مردم در آیووا کار مردم در این کشور آماده هستند برای همه و هیچ کس از” Rebik هیل گفت: در مصاحبه روز شنبه. “این یکی از راه های که ما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با گسترش رای دهندگان و استقبال رای دهندگان جدید به جنبش ما.”

تبلیغات

به عنوان بایدن و Buttigieg بیخ و بن سراسر کشور ساندرز و دو تن دیگر از سناتورها که قابل توجه سهام در آیووا قفقاز گیر شد در واشنگتن پرسیدن سوال از مجلس استیضاح مدیران و رئیس جمهور وکلا به عنوان برگ برنده را به محاکمه میکشد ،

که در سمت چپ این زمینه در آیووا به بایدن و Buttigieg که هر دو به دنبال بهره برداری است.

اشاره عکس های وارد شده توسط داوطلبان جوش از طریق آیووا ایستاده در تضاد کامل با تبلیغات تلویزیونی حمله رعد اسا است که هر یدکی 30 ثانیه در پخش و کانال های کابلی در سراسر کشور.

نامزدهای دموکرات و چند گروه های خارج از آنها حمایت صرف 72 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی در آیووا به تنهایی نزدیک به دو برابر مقدار صرف شده در طول سال 2016 نژاد با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل یک حزبی شرکت است که نگه می دارد آهنگ از تلویزیون ایران ، سه نامزد — Sanders, Buttigieg و تاجر تام Steyerتام Fahr SteyerDemocrats را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا بلومبرگ می گوید او نمی خواهد تغییر دهنده سیاست را به بحث مرحله بلومبرگ موج گذشته وارن به مقام سوم در نظرسنجی ملی بیشتر — صرف بیش از 10 میلیون دلار در آیووا تبلیغات به تنهایی.

کسانی که تبلیغات تقریبا به طور انحصاری از ویژگی های حمله به رئیس جمهور تهمت که بسیج طرفداران خود را در Des Moines عرصه شنبه شب در یک اشاره نمایش ضد برنامه نویسی نامزدهای دموکرات.

“ما باید به ضرب و شتم او. جو بایدن است که قوی ترین نامزد به آن را انجام دهد. او می تپد تهمت ترین در سراسر کشور و در کشورهای ما را به نفع خود. این است که هیچ وقت به یک ریسک است. ما نیاز ما قوی ترین نامزد است. بنابراین اجازه دهید معرفی نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن, ترس, ترین,” یک راوی می گوید: در بایدن را بستن تبلیغات.

“هنگامی که کسی به شما نشان می دهد که آنها باور آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن را زندگی به او آموخت چگونه پولدار در پشت دیگران است. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا تهمت مسخره 2020 دموکرات ها در طول آیووا, کمپین تجمع بیشتر خواهد بود که یک رئیس جمهور که برای شما کار می کند” وارن راوی می گوید.

Buttigieg وعده “درشت چشم انداز برای نسل بعدی” در تبلیغ خود. “ما نیاز به شکستن از سیاست و وحدت این ملت” او می گوید.

سناتور. ctqامی ژان KlobucharDemocrats را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا Klobuchar در دیدار با کنگره اسپانیایی انجمن کمپین بازوی بلومبرگ می گوید او نمی خواهد تغییر دهنده سیاست را به بحث مرحله بیشتر (D-Minn.), که افزایش یافته است به آرامی و به طور پیوسته در سال های اخیر, نظر سنجی, به وعده “یک رئیس جمهور و فرمانده کل قوا که بازیابی نجابت به کاخ سفید می شود و همه چیز برای شما انجام می شود.”

اواخر سنجی در مسابقه نشان می دهد چندپاره و فاقد تأثیرگذاری ظروف سرباز یا مسافر در بالای زمینه با سندرز و بایدن رقابت برای شکاف بالا. Buttigieg و وارن در حال فرار و برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد Klobuchar با اواخر افزایش شتاب.

آیووا حزب دموکراتیک بسیار بدخیم پس از جلسه نتیجه در سال 2016 در سمت چپ برخی از ساندرز طرفداران آنها متقاعد شده بود قربانیان کودتا به اجرا در قوانین جدید است که می تواند هر دو به یک تصویر واضح تر از آنچه در جلسه را برانگیخت خواهید یا — به احتمال زیاد — درهم و برهم کردن نتایج و حتی بیشتر.

حزب را انتشار چندین مجموعه از نتایج را از جمله اولیه در مجموع رای دهندگان در تراز وسط قرار دارد با هر نامزد شبیه به یک اولیه و نهایی شمارش تخمینی نماینده بالغ. با توجه به محرمانه قواعد حاکم بر که می شود نمایندگان از جمله این که آیا یک نامزد بازدید 15 درصد نماینده آستانه در هر یک از این ایالت حدود 1,700 حوزه نتیجه می تواند به چند مدعی شانس به ادعای حرکت است.

غارت شن و ماسه دولت دموکراتیک حسابرس است که ماندن خنثی در طول قفقاز گفت: قوانین می تواند تعدیل هر یک کمپین بین المللی ادعا می کنند به حذف win.

“هر کس در حال رفتن به اعلام پیروزی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر