دموکرات چشم از راه دور رای گیری گزینه های

خانه دموکرات وزن گزینه های خود را برای چگونه برای اجتناب از نیاز به قانونگذاران برای سفر به پایتخت و خطر افشای یکدیگر به کروناویروس در حالی که پیدا کردن یک راه بعدی به تصویب بسته محرک اقتصادی.

با سه نفر از اعضای کنگره با داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از یک دوجین از دیگران خود quarantining قانونگذاران به طور فزاینده ای ترس از وارد شدن در هواپیما و تجمع هم در کنگره به رای قانون.

رهبران کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز در تلاش برای ناخن یک معامله در یک سوم محرک لایحه که از سه شنبه شب. مجلس سنا در تصویب لایحه — که قانونگذاران امیدوارم که اتفاق خواهد افتاد و ظرف چند روز آینده — خواهد شد و سپس ضربه تعهد به خانه که نمی خواهد زمان زیادی برای کشف کردن که چگونه آن را انجام یک رای.

تبلیغات

خانه رهبران بر این باورند که ساده ترین گزینه خواهد بود به تصویب این قانون به اتفاق آرا موافقت اما این خطر وجود دارد یک نماینده مجلس در هر دو حزب منحرف که گزینه اگر او یا او نشان می دهد تا در اتاق به شی.

“امید من این است که در حالی که ما در منطقه قرمز در اینجا است که ما در سراسر خط پایان و که ما این کار را در راه ما می تواند ما لایحه به طبقه زیر اتفاق آرا رضایت” سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه آمریکا پیشنهاد پرداخت پول نقد از 500 به ازای هر فرد یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک اقتصادی بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: MSNBC را “Andrea Mitchell گزارش” روز سه شنبه.

خانه نیز به اتفاق آرا رضایت در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر که بیمار به اندازه کافی به اعضای که اتاق فاقد حد نصاب. قانونگذاران در آن زمان در نهایت توافق کردند که به نظر یک لایحه برای تقویت بهداشت عمومی و خدمات با استفاده از یک اتفاق آرا توافقنامه رضایت که تحت هیچ کس خواستار رسیدن به حد نصاب تماس بگیرید. این لایحه بعد از تصویب بدون ایراد با توجه به خانه های تاریخی.

اما مجلس رای هفته گذشته به اتخاذ با اتفاق آرا رضایت “اصلاحات” به قبلی محرک اقتصادی لایحه اتاق منتقل شده بود نشان داد این چالش ها است. محافظه کار در کنگره کابللوئیس (لویی) Buller GohmertKey خانه رئیس هشدار داد از راه دور رای گیری نشان می دهد گزینه های دیگر در میان شیوع کروناویروس آمریکا اعتراف با کلید رئیس کمیته اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس کنگره tiptoes سمت از راه دور رای گیری بیشتر (R-تگزاس) در ابتدا در اعتراض به تصویب آن با اتفاق آرا موافقت هر چند او در نهایت کوتاه آمد بعد از آن در روز پس از مذاکرات با توافق رهبران.

خانه رهبران کشیده اند تا یک تعداد انگشت شماری از گزینه های دیگر اگر آنها نمی تواند امن به اتفاق آرا موافقت بعدی به تصویب قانونی بسته طراحی شده برای سهولت بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

خانه قوانین رئیس کمیته جیم مک گاورن (D-جرم.) گزارش دوشنبه شب ترسیم پتانسیل جایگزین مانند پروکسی رای گیری و یا “زوج رای دادن” است که از بین بردن نیاز برای تمام اعضا به حضور فیزیکی در اتاق.

تبلیغات

Proxy voting — که دارای سابقه در مجلس نمایندگان و سنا کمیته ها — اجازه می دهد یک غایب عضو اجازه عضو دیگر حضور فیزیکی در اتاق به بازیگران یک رای از طرف آنها. که اطمینان حاصل شود که هر قانونگذاران که بیمار با کروناویروس در حال حاضر خود quarantining و یا در غیر این صورت قادر به سفر هنوز هم می تواند خود را برای اطمینان از آرا در حال شمارش است.

گزارش منتشر شده توسط McGovern شناور این ایده که وجود ندارد و قانونگذاران می تواند ارتباط برقرار رای خود را به مربوطه رهبری حزب که پس از آن می تواند شفاهی بازیگران این آرا از طرف آنها در تماس رول رای در مجلس نمایندگان است.

در همان زمان و هر مجلس که مایل به رای دادن در فرد و یا ابراز مخالفت با قانون هنوز هم می تواند انجام این کار بدون اینکه لزوما مانع تصویب آن.

اما پروکسی رای گیری خواهد نیاز به تغییر قوانین خانه است که نیاز به همکاری جمهوری خواهان به منظور انجام می شود بدون تماس رول رای دادن.

زوج های رای گیری است که در حال حاضر مجاز و تحت قوانین خانه اجازه می دهد تا به صورت رسمی موافقت نامه بین اعضای احزاب مخالف به هر دو پرهیز از توجه به رای و به طور موثر لغو کردن هر یک از دیگر و غیبت. اما استفاده از آن در حال حاضر با صدها نفر از اعضای دور از کنگره خواهد نیاز به هماهنگی گسترده بین دو طرف است.

Rep. تام کولتوماس (تام) جفری ColeMembers از خانه ایران با رهبری خود quarantining پس از اولین قانونگذاران تست مثبت آمریکا پرده coronavirus اقتصادی پاسخ بسته دموکرات فشار برای پرداخت ترک در coronavirus پاسخ بیشتر (Okla.), بالا خواه در خانه کمیته قوانین به نظر می رسد به ترک گزینه های خود را باز در بیانیه ای که در ستایش “پژوهش و تحلیل” در این گزارش پرده برداری توسط McGovern در حالی که نه تایید و نه رد هر یک از پیشنهادات خود را.

“من بسیار قدردانی تحقیق و تجزیه و تحلیل که رفت به ایجاد گزارش منتشر شده توسط قوانین رئیس جیم مک گاورن. آن را متفکرانه به بررسی راه های ممکن برای انجام این کار مردم را حفاظت از سلامت اعضا و حفظ سنت است. اما تصویب هر گونه تغییر احتمالی برای زمان تمرین و سابقه نه تنها باید با دقت در نظر گرفته شود اما به طور کامل هر دو حزب,” کول گفت.

در طول یک خانه دموکراتیک کنفرانس در روز سه شنبه McGovern صحبت کردیم تا ایده پروکسی رای گیری اگر به اتفاق آراء رضایت امکان پذیر نمی باشد و گفت: به نظر می رسد به عنوان یک گزینه است که جمهوری خواهان متمایل به همکاری در, با توجه به یک منبع در تماس است.

اگر وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از تماس همه اعضای بازگشت به واشنگتن خانه می تواند به دنبال سنا تمرین در هفته گذشته به گسترش مقدار از زمان اختصاص داده شده برای طبقه آرا برای کمک به کاهش تعداد افراد در اتاق در یک بار. اما قانونگذاران — بسیاری از آنها از سن 65 ساله یا مسن تر است و ممکن است بیشتر در معرض خطر coronavirus — امید به جلوگیری از انجام است که اگر آنها می توانند.

ده ها تن از قانونگذاران در هر دو طرف راهرو در هفته های اخیر را به نام یک کنترل از راه دور سیستم رای گیری. اما این گزارش از McGovern به این نتیجه رسیدند که آن را “واقع بینانه نیست” به سرعت امن و قابل کنترل از راه دور سیستم رای گیری و در حال اجرا در میان یک بحران همه گیر. و با توجه به طبیعت بی سابقه ای از یک کنترل از راه دور سیستم رای گیری برای کنگره وجود دارد نگرانی است که هر لایحه ای به تصویب رسید که راه را — اجازه دهید به تنهایی یک تریلیون دلار اضطراری محرک لایحه می تواند چالش های قانونی.

“جدی وجود دارد قانون اساسی و فن آوری و نگرانی های امنیتی در مورد آن” پلوسی گفت: در MSNBC ، “و هیچ یک از کسانی که سیستم کار می کنند مگر اینکه شما تمرین را به مطمئن شوید که کار می کند.”

اما قانونگذاران در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران پیدا کردن راه هایی برای رای دادن در عمده صورتحساب به آدرس coronavirus همه گیر بدون بارها و بارها با تکیه بر آراء رضایت فرایند است که به طور معمول این سایت متعلق به noncontroversial قانون.

و سوم بسته محرک اقتصادی در حال حاضر در حال مذاکره به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین به جهانی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر همچنان در هفته های آینده.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerHouse قضائیه کمیته به تعویق انداختن جلسه با Barr در میان شیوع کروناویروس آمریکا اعتراف با کلید رئیس کمیته اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در میان coronavirus همه گیر پلوسی رد تماس به شاتر کنگره: ‘ما کاپیتان این کشتی’ بیشتر (D-n. y.) پیشنهاد دیدار سه شنبه دموکراتیک کنفرانس که هر نماینده مجلس باید یک ایستگاه رای گیری در خانه های خود و “ارسال پیام حق را به این کشور توسط عامل از راه دور.”

و تشکر. تام نگه داشتهتوماس (تام) MalinowskiSafety در مرخصی استعلاجی لذا بعید به حکم بولتون نشانه هایی از مشکل mar مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله با طالبان بیشتر (D-N. J.) یک دانشجوی سال اول در یک منطقه نوسان ابراز ناراحتی با ادامه به رای صورتحساب با یک برچسب قیمت بالا با اتفاق آرا رضایت هشدار داد که “اگر ما همچنان به انجام در این راه آن را به تبدیل راه خانه کار می کند.”

اسکات وانگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im