دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون

دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری روز سه شنبه به سرعت در حال تفویض به رایگان برای همه در مرحله نهایی مسابقات که تأکید به طور فزاینده فوری مواضع چند تن از نامزدها.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر (I-Vt) که پدید آمده است به عنوان پیشتاز در این مسابقه پس بازگشت به عقب برنده در نیوهمپشایر اولیه و نوادا و قفقاز در مواجهه برخی از مهمترین حملات مستقیم.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتر با چکش سناتور ورمونت بیش از رکورد خود در کنترل اسلحه قوانین و او را متهم کرد که مایل به اولیه رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه تصمیم گرفته خواهد شد توسط زنان انجام تهمت و ساندرز نفرت امریکا ؟ بیشتر در سال 2012. و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب’ Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بیشتر در ایران گزارش های اطلاعاتی است که دولت روسیه به دنبال افزایش ساندرز در اولیه مسابقه.

تبلیغات

ساندرز همکار مترقی بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بلومبرگ به نام وارن ‘ترسناک’ زدم اوباما در دوره اول در به بیرون درز صوتی بیشتر (D-جرم.) او ضربه خود را بیش از پیشرو پلت فرم استدلال او بیمار آماده به تصویب دستور کار خود دارد.

“من حفر شده در. من این کار و سپس برنی تیم سطل آشغال من برای آن” وارن گفت. “ما نیاز به یک رئیس جمهور که در حال رفتن به حفاری در انجام کار سخت در واقع آن را انجام داده. ترقی خواهان کردم یک شات و ما باید آن را صرف با یک رهبر خواهد شد که می توانید چیزی انجام می شود.”

بلومبرگ همچنین در ادامه به زمان گرما در مرحله پس از آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک فقیر بحث عملکرد هفته گذشته در لاس وگاس.

ساندرز حمله بلومبرگ وضعیت به عنوان یک میلیاردر خود را در پاسخ اول شب بر رشد اقتصادی است.

“حق با شماست. اقتصاد در حال انجام است واقعا برای افرادی مثل آقای بلومبرگ و دیگر میلیاردرهای” ساندرز گفت.

بلومبرگ در پاسخ پس از رفتن ساندرز در گزارش روسیه دخالت.

تبلیغات

ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Hillicon دره: آژانس های بازی گرفتن بیش از Infinite نگرانی های امنیتی | سنا از حزب دموکرات به دنبال تحریم های روسیه بیش از جدید انتخابات دخالت | پنتاگون پرده AI اصول فراموش تهمت و ساندرز نفرت امریکا ؟ بیشتر فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است تا به شما کمک کند انتخاب” بلومبرگ گفت.

در ضمن وارن jabbed بلومبرگ برای حمایت از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamThis هفته: مجلس به رای قانون به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت کنگره تعیین شده برای clash بیش نظارت اصلاحات پنج چیز به دانستن در مورد ظهور ما طالب صلح بیشتر (R-S. C.) و ادعا بلومبرگ گفت: “کشتن” به یک زن کارمند بعد از او در بر داشت او باردار بود.

“من هرگز گفت که” بلومبرگ پاسخ داد. “و برای ثبت اگر او یک معلم در شهر نیویورک او هرگز تا به حال که مشکل است. برخورد ما با معلمان ما را به راه راست و اتحادیه های کارگری را به شما بگویم که.”

هیچ نامزد شد ایمن از حملات در بحث مرحله در چارلستون.

سناتور. ctqامی ژان KlobucharKlobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بیشتر (D-Minn.) با صراحت متهم بلومبرگ از حمایت از سیاست های نژادپرستانه در طول تصدی خود به عنوان شهر نیویورک شهردار. میلیاردر و فعال تام Steyerتام Fahr SteyerCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری به کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه خواهد بود تصمیم گرفت با زنان سیاه نظرسنجی: بایدن سرب باریک به 4 امتیاز بیش از ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی بیشتر تحت آتش از بایدن که لقب سابق صندوق های تامینی مدیر یک “تامی-آمده-به تازگی” بر مخالفت خود را به زندانهای خصوصی و عدالت کیفری اصلاحات.

این سری از تلخ و اغلب شخصی مبادلات – می آید در زمان نصب فوریت در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری. ساندرز کشیده جلو در تعداد نماینده پس از یک سری از برترین اجراهای در سه نامزدی, مسابقات, در حالی که شلوغ وزش خط نشان داده است هیچ نشانه ای از تنک کردن.

بحث در کارولینای جنوبی نیز آخرین فروم قبل از دولت اولیه در روز شنبه و پس از آن سه شنبه زمانی که تقریبا یک سوم از نمایندگان خواهد بود تا برای grabs.

برای بایدن کارولینای جنوبی اولیه حمل وزن خاص. معاون سابق رئیس جمهور تلاش ناامید کننده پس از اتمام در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر مقدماتی و او در دور دوم به ساندرز در نوادا است.

مبارزات انتخاباتی خود را به مدت طولانی استدلال کرد که کارولینای جنوبی یک فایروال برای خود چشم انداز سیاسی, شرط بندی پشتیبانی قوی خود را در میان رای دهندگان سیاه خواهد سوق دادن او به یک پیروزی قاطع. اما نظرسنجی های اخیر نشان می دهد سفت نژاد در پلمتو دولت و متحدان بایدن بشدت آگاه باشید که هر چیزی که از اول پایان محل وجود دارد در روز شنبه به احتمال زیاد مخزن مبارزات انتخاباتی خود.

با این فشار در ذهن بایدن به تهاجمی تر عملکرد سهشنبه شب از او در گذشته بحث. در یک نقطه زمانی که یک مدیر نشان داد که بایدن از زمان بود به صحبت می کنند اخراج او برگشت و اشاره کرد که ساندرز تا به حال نیز ادامه صحبت خود را بیش از زمان اختصاص داده شده.

“شما صحبت می کرد و من قصد دارم به صحبت می شود.”

بایدن نبود تنها نامزد تحت فشار برای انجام در روز سه شنبه.

Buttigieg, Klobuchar و وارن نیز در نیاز به حرکت به خصوص که سه شنبه روش. هر یک از سه تلاش کرده است به نفع خود به حمایت از اقلیت رای دهندگان و در حال تقلا برای اثبات که آنها می توانند در ساخت این نوع متنوع ائتلاف که آنها را نه تنها به نفع نامزدی حزب دموکرات اما برای شکست دادن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به دنبال سرمایه گذاری در ستیز شب در تماس تلفنی با حزب دموکرات “داغ در ظروف سرباز یا مسافر.”‘

“مناظره امشب بیشتر شواهدی وجود دارد که یکی از این نامزدها جدی است و یا می تواند ایستادن پا به پا با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” کمپین ملی دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

قبل از آن یکی از بحث انگیزترین لحظات شب در محل ساندرز و Buttigieg به عنوان مترقی سناتور در دفاع از خود پیشرو پلت فرم.

این دو نفر سعی کردم به صحبت کردن بیش از هر دیگر برای نزدیک به یک دقیقه قبل از وارن interjected: “این باید متوقف شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>