دموکرات ها در حال بحث در مورد طیف وسیعی از گزینه های احتمالی در برنامه ریزی کنوانسیون ملی دموکرات ها به عنوان نگرانی که گام های جدی باید گرفته شود برای اطمینان از ایمنی از مقامات حزب, رسانه ها و دیگران در آن حضور داشتند.

رو به رشد وجود دارد که تحقق این کنوانسیون در میلواکی ممکن است کوچک به عقب به طور چشمگیری به عنوان آمریکایی بریس برای انتظار افزایش مرگ و میر ناشی از کروناویروس و مقامات دولتی اجرای stay-at-home سفارشات.

متحد سابق معاون رئیس جمهور بایدن با دانش کنوانسیون برنامه ریزی مکالمات هیل گفت: که “برخی از مرتب کردن بر اساس کنوانسیون اتفاق خواهد افتاد” اما “چهار روز پر زرق و برق است که به دنبال کمتر احتمال دارد.”

تبلیغات

بایدن روز سه شنبه شب نیز ابراز شک و تردید است که این کنوانسیون در ابتدا قرار بود چهار روز حتی در روزهای 13 تا 16 در میلواکی را Fiserv فروم را به عنوان برنامه ریزی شده.

کنوانسیون مقامات با توجه به محدود کردن فرد در کنوانسیون به نمایندگان و ضروری است تا رهبران این بایدن متحد گفت. نیز وجود دارد که بحث در مورد داشتن تنها یک نماینده از هر ایالت حضور در این کنوانسیون در-فرد در حالی که بقیه رأی گیری دیجیتال توسط پروکسی.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIllinois فرماندار می گوید دولت واز 10 درصد از تجهیزات پزشکی این درخواست بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید بیشتر‘s کنوانسیون است تا اواخر ماه اوت است. حزب خارج از قدرت به طور معمول دارای آن کنوانسیون اول همین دلیل است که دموکرات ها برنامه ریزی شده برای اواسط جولای.

اما دموکرات ها مشتاق هستند برای جلوگیری از یک سناریو که در آن آنها کاهش می یابد به یک کنوانسیون است که در درجه اول, به صورت آنلاین, به خصوص اگر آن خواهد شد و پس از پیروزی جمع جمهوری خواهان در اواخر ماه اوت دوباره نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک منبع گفته شده است وجود دارد برخی از پچ پچ در مورد تاخیر در کنوانسیون تا زمانی که اسد در حال حاضر که بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد. که نیاز به مقدار زیادی از حرکت قطعات در حال سقوط به محل اما بایدن به نظر می رسید به نود در این امکان در یک مصاحبه در MSNBC در سه شنبه شب.

“یکی از دلایلی که کنوانسیون دموکراتیک قرار بود برگزار شد زود بود, بازی های المپیک در آینده پس از جمهوری خواه کنوانسیون می شود.” “وجود دارد زمان بیشتری را در حال حاضر.”

تبلیغات

کمیته امیدوار به تصمیم نهایی توسط مارس 1, منابع هیل گفت:.

کنوانسیون می آورد هزاران نفر از مردم به میلواکی بسته بندی آنها را نزدیک به هم به یک بسکتبال آرنا. کنوانسیون را برانگیخت و هزاران نفر از خبرنگاران فرود در شهرستانها میزبان هر چهار سال اقامت در هتل های محلی و رفتن به رستوران ها و کافه ها.

آن را سخت به تصور کنید که برخی از کشورهای صادر اقامت در خانه دستور ماندگار از طریق اواسط ماه ژوئن.

دموکراتیک ملی کنوانسیون کمیته, مدیر عامل جو Solmonese در بیانیه ای گفت به تپه که بحران بهداشت و درمان خواهد بود این کمیته نگرانی اصلی آن را به عنوان نقشه راه رو به جلو است.

Solmonese گفت: این کمیته در جلسه به طور منظم با محلی و ایالتی و فدرال مقامات به دنبال راهنمایی های خود را.

“ارائه یک فرصت برای ما نامزد برای تاکید مجدد بر ما ارزش های دموکراتیک متحد حزب و به اشتراک گذاری چشم انداز خود را برای امن تر و قوی تر در آینده برای کشور ما پیش از این هرگز احساس مهم تر” Solmonese گفت. “همانطور که ما همچنان به قرار دادن برنامه در محل برای موفقیت دموکراتیک ملی کنوانسیون در این تابستان ما را در حفاظت از سلامت و رفاه شرکت کنندگان کنوانسیون و ما میزبان شهرستان با مسئولیت ما را برای ارائه این تاریخی و انتقادی مناسبت است.”

بایدن خود اذعان کرد که چگونه مشکل آن است که به برنامه ریزی برای جولای کنوانسیون با خیلی قطعیت در مورد زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت.

او نشان داد که برخی از مرتب کردن بر اساس کنوانسیون را در اما است که حزب ملی خواهد “گوش دادن به دانشمندان” به اعتصاب تعادل مناسب.

“ما باید قادر به انجام آنچه که ما قادر به انجام این کار در میانه جنگ داخلی تمام راه را از طریق به جنگ جهانی دوم — را دموکرات و جمهوری خواه کنوانسیون و مقدماتی و انتخابات و هنوز هم ایمنی عمومی” بایدن گفت: در MSNBC. “و ما قادر به انجام هر دو. اما واقعیت این است که آن را ممکن است متفاوت باشد.”

برخی از دموکرات اهدا کنندگان شروع به تعجب که آیا این کمیته خواهد بود قادر به جمع آوری پول به اندازه کافی برای این کنوانسیون به عنوان آن است که برنامه ریزی شده در حال حاضر

کنوانسیون هزینه ده ها میلیون دلار است. کمیته به طور معمول تکیه بر افزایش درآمد از طریق فروش شرکت ها بسته و حمایت مالی است. آن را سخت برای دیدن کسانی که پرواز کردن قفسه با خیلی قطعیت گفت یکی از دموکراتیک جمع آوری کمک.

“کنوانسیون بسیار گران قیمت هستند من فکر می کنم میزبان کمیته مطرح 70 میلیون دلار برای آن در سال 2016” جمع آوری کمک گفت. “این یک منطقه مرده سیاسی برای جمع آوری اعانه در حال حاضر. هیچ کس در حال جمع آوری پول. شما نمی توانید آن را انجام دهید. آن را نمی ممکن است. تا جایی که پول رفتن به می آیند؟”

در همین حال سازمان های کارگری شروع به بحث در مورد راه هایی برای فراموش حوادث آنها به طور معمول انجام در اطراف این کنوانسیون مانند پانل های رسانه ای و عضو نامزدی.

“در حال حاضر…همه کارشناسان هشدار می دهند که ما به احتمال زیاد برای رفتن به اجتماعی فاصله حداقل تا پایان ماه ژوئن” یک منبع در جنبش کارگری گفت: تپه. “پس از آن احتمال دارد که هزاران نفر از مردم خواهد شد جمع آوری از سراسر کشور در اواسط ماه جولای در یک تنگ عرصه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de