رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توقف روزانه مطبوعات جلسات شبانه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث اورژانس قدرت در مبارزه با کروناویروس | مک کانل مجموعه اول محرک رای برای چهار شنبه | پنج چسبیده امتیاز برای محرک مذاکرات | خزانه تاخیر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت | Dems فشار شرکت های بیمه برای پوشش ویروس تست های بیشتر (D-n. y.) مسدود رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت یکشنبه به مذاکرات پیش نویس بسته محرک بدون مقابله با دموکرات شماره 2 جمهوریخواه: ‘سست به پایان می رسد” اما توافق در مورد ‘خطوط کلی’ از محرک تر برخورد‘s (R-Ky.) تلاش برای راه اندازی یک صبح روز دوشنبه رای در بسته محرک اقتصادی به طور موثر به تاخیر انداختن رای گیری تا بعد از ظهر.

مک کانل عهد کرده بود در اوایل روز شنبه که او را مجبور دوم رویه رای مربوط به بسته محرک اقتصادی در 9:45 صبح 15 دقیقه پس از بازار باز است.

اما زمانی که مک کانل سعی در قفل در آن زمان شومر اعتراض انکار ایران با رهبر رضایت او نیاز به تصویب طرح خود را.

تبلیغات

به جای سنا خواهد رای برای بار دوم پس از آنها می آیند به جلسه در ظهر روز دوشنبه.

شومر گفت که او و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSenate بسته در تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه سنا مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک سنا coronavirus محرک مذاکرات نشت به شنبه بیشتر شد ساخت “خوب در حال پیشرفت است.”

“من فکر می کنم یک فرصت خوب وجود دارد ما می توانیم به یک توافق,” او گفت:, و اضافه کرد که دموکرات ها بودند “مبارزه برای بهتر لایحه است.”

Mnuchin و شومر را ملاقات کرده اید حداقل شش بار در روز یکشنبه به عنوان مذاکره کنندگان تلاش کرده اند برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو پس از مذاکرات به نظر می رسد برای باز کردن بعد از یک جلسه رهبری با Mnuchin, شومر مک کانل مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به روز یکشنبه یادداشت: دموکرات ها دست و پنجه نرم کردن با ویروس پاسخ تبدیل این ویروس به یک فضیلت برای این سیاره بیشتر (D-کالیفرنیا.) و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHillicon دره: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک صنعت گردشگری خواستار 0B در امداد رسانی در coronavirus بسته محرک سناتور کنگره را شامل انتخابات بودجه در coronavirus محرک بیشتر (R-کالیفرنیا.).

دموکرات ها مسدود بسته محرک اقتصادی از پیشرفت برای اولین بار در روز یکشنبه.

مک کانل زدم شومر برای به تاخیر انداختن رای گیری با این استدلال که آنها را حفظ بازار در برزخ به مدت سه ساعت یا بیشتر بسته به اینکه در چه زمان رای گیری شروع می شود, به جای 15 دقیقه.

“او شده است تمایلی به رسیدن به یک توافق است که رتبه خود را-و-فایل اعضا و ما تا به حال خیلی به” مک کانل گفت. “شاید وجود خواهد داشت برخی از معجزه های آینده با هم … اگر نه ما در حال حاضر رای گیری در ظهر. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im