دموکرات ها را متهم به بر کمک به تهمت منحرف کردن اذهان از coronavirus

آمریکا روز سه شنبه متهم دادستان کل ویلیام برلایحه BarrRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی یک شبه انرژی: نگهبان ملی می گوید از بین بردن معترضان از میدان لافایت بود ‘بی دلیل تشدید’ | سازمان حفاظت محیط زیست, دیده بان آغاز کاوشگر آژانس پس از کاهش بهره وری سوخت regs | تهمت ارائه می دهد جدید FERC نامزد بیشتر از کمک به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات بیشتر منحرف کردن اذهان از دولت را از دست داده و coronavirus پاسخ و کمک خود را در انتخاب مجدد عملیات سرکوب اعتراضات در سراسر آمریکا

در طول یک جلسه قبل از کمیته قضایی مجلس بار اول ظاهر قبل از کنگره در بیش از یک سال قانونگذاران دموکرات ابراز خشم در دادستان کل تهاجمی پاسخ به تظاهرات.

تشکر. Zoe Lofgrenزو الن LofgrenState و مقامات محلی التماس کنگره ارسال انتخابات بودجه جلوتر از نوامبر FEC کمیسر استعفا ترک آژانس بدون رسیدن به حد نصاب دوباره یک شبه انرژی: DOJ خلاف کاران می گوید کالیفرنیا انتشار پروب شد ‘سوء استفاده از قدرت’ | سازمان حفاظت محیط زیست نمی خواهد در دفاع از سیاست مسدود کردن دریافت از خدمت بر روی تخته | مینه سوتا شکایت اکسون دیگران بیش از تغییرات آب و هوایی بیشتر (D-کالیفرنیا.) مشخص Barr استقرار ماموران فدرال به شهرستانها مانند پرتلند سنگ. به عنوان “تلاش برای ایجاد یک صحنه” و “منحرف کردن توجه از COVID شکست” از دولت.

تبلیغات

تشکر. Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerHillicon دره: Google گسترش کار از راه دور از طریق سیاست جولای 2021 | Intel جامعه بازده نهایی روسیه به گزارش کمیته مجلس سنا پس از declassification | مطالعه می یابد انتخاباتی آسیب پذیر به حملات سایبری خانه شنوایی با مشخصات بالا tech مدیران موکول برای چهار شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به پایین در پورتلند در دیگر شهرهای بزرگ بیشتر (D-n. y.) فشرده بر اینکه آیا او تا به حال در مورد انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی با رئیس جمهور و اگر استقرار فدرال مأموران اجرای قانون بوده است بخشی از این بحث.

بر پاسخ داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی گروههای نژاد با کابینه خود است اما می گویند که آیا استفاده از بخش منابع بودند بخشی از آن است.

“من یک عضو از دولت و وجود یک انتخابات در جریان است. بدیهی است که این موضوع می آید تا” بار گفت.

“من قصد دارم به بحث در مورد آنچه که من در مورد بحث با رئیس جمهور افزود:” زمانی که فشار بیشتر است.

Barr انتظار می رود که به صورت سوال بیشتر بعد از ظهر سه شنبه در مورد اتهامات که او استفاده کرده است این اداره برای حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران خود و در واکنش به اعتراضات علیه خشونت پلیس.

تبلیغات

جمهوری خواهان به رنگ تظاهرات در سراسر کشور به عنوان خشونت و دفاع بر خیزد.

پس از سخنان افتتاحیه خود پارچه مبلی. جیم JordanJames (جیم) دانیل JordanThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – حزب دموکرات به اوباما: که در آن است خود را COVID-19 لایحه ؟ بولتون دفاع چنی میان برخورد با خانه محافظه کاران Gaetz می گوید چنی باید برداشته شود و گام پایین به عنوان رهبر ایران بیشتر (اوهایو) پانل رتبه بندی جمهوری خواه همچنین تصویری که ویرایش تصاویر از خشونت در تظاهرات به یک حلقه تأکید سمت خود استدلال.

دموکرات ها استدلال کرده اند که تظاهرات در پورتلند و شهرهای دیگر شده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز با برخی از استثنا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر