سناتور دموکرات روز سه شنبه به نام داخلی شرکت هواپیمایی حامل به بازپرداخت آمریکایی ها برای لغو پروازها به دلیل coronavirus محدودیت های مسافرتی و اختلالات به ویژه برای شهروندان ایالات متحده رشته در خارج از کشور.

در نامه به حداقل 11 هواپیمایی حامل سناتورها خواستار بازپرداخت نقدی ارائه می شود در طول سفر کوپن.

منتقدان این سفر کوپن به عنوان یک روش بازپرداخت می گویند که آنها انجام می دهند کمی خوب برای تسکین میان بحران است.

تبلیغات

“ما نوشتن به اصرار خطوط هوایی خود را به موضوع کامل بازپرداخت نقدی به تمام مشتریان که لغو پروازهای خود را در طول COVID-19 بحران به شهروندان آمریکایی که در برخورد پروازها در حالی که سرگردان در کشورهایی که اجرا شده محدودیت های مسافرتی” نوشت سناتور Ed Markeyادوارد (اد) جان MarkeyOvernight انرژی: منتقدان انفجار سازمان حفاظت محیط زیست حرکت به عنوان “مجوز به آلوده’ در طول همه گیر | تهمت می رود به عقب اوباما مسافت پیموده شده استاندارد| برنامه های گروه به شکایت بیش از عقبگرد از قانون آب Hillicon ولی: توییتر می گوید مقام چینی را ویروس دروغ نمی نقض قوانین | هکرها هدف که | سناتور اصرار سازمان برای جلوگیری از coronavirus robocalls سناتور اصرار FCC DOJ به مبارزه با کروناویروس robocalls بیشتر (D-جرم.), الیزابت وارنالیزابت WarrenDemocratic سناتور بخواهید Pompeo به ارائه coronavirus کمک به سرزمین های فلسطینی Seth Meyers بازگشت به اواخر شب تلویزیون با ترکیبی قسمت ” بایدن تاپ مغلوب ساختن پیشی جستن با 9 امتیاز در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر (D-جرم.), کامالا هریسکامالا دوی HarrisBiden تاپ مغلوب ساختن پیشی جستن با 9 امتیاز در نظرسنجی فاکس نیوز بایدن می تواند چیدن بعدی رئیس جمهور: VP انتخاب مهم تر از همیشه با معاونت انتخاب بایدن نمی تواند بازی توپ های کوچک در یک توپ بلند جهان بیشتر (D-کالیفرنیا.) برنی ساندرزسناتور SandersTop دموکراتیک سوپر پکس تیم برای افزایش بایدن نظرسنجی: بایدن آگهی ساندرز با 22 امتیاز GE کارکنان اصرار شرکت به استفاده از گذاشته شدن کارگران به هواکش بیشتر (I-ورمونت), ctqامی KlobucharHillicon ولی: FCC رئیس پیشنهاد 0M telehealth برنامه | توییتر طول می کشد پایین پست ها ترویج ضد مالاریا داروها برای coronavirus| غذاهای کل کارگران طرح روز شنبه اعتصاب تهمت می گوید انتخابات طرح در coronavirus محرک لایحه صدمه جمهوری خواه شانس بایدن تاپ مغلوب ساختن پیشی جستن با 9 امتیاز در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر (D-Minn.), ریچارد بلومنتال (D-Conn.), کریس مورفیکریستوفر (کریس) اسکات MurphyMaxine آب رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست ” Coronavirus هل هاشمی بایدن-Burisma پروب به سوز قانونگذاران رهبران کارگری تا سطح شیب دار را به استفاده از دفاع تولید عمل بیشتر (D-Conn.), شلدون وایتهاوسشلدون WhitehouseOvernight انرژی: Coronavirus بسته punts در محیطی دعوا | دادگاه طرف با قبایل در داکوتای دسترسی به خط لوله مورد | تهمت مقامات پیاده روی به دور از اتانول دادگاه مبارزه با کروناویروس بسته punts در محیطی دعوا شبانه انرژی: خانه محرک هدف بنیادی شرکت هواپیمایی آلودگی | اقدامات زیست محیطی تبدیل به نقطه چسبیده در سنا مذاکرات | ترقی خواهان پیشنهاد T ‘سبز محرک’ بیشتر (D-R. I.) و باب کیسیرابرت (باب) پاتریک CaseyCoronavirus بسته محرک نباید ترک کردن همسر آمریکایی روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چرخ دنده تا برای هفته جدید از coronavirus پاسخ; ساندرز آماده برای مرحله بعدی مقدماتی آیا کسی در مورد مراقبت از مراقبان حرفه ای? بیشتر (D-پن.).

سناتور گفت که بسیاری از خطوط هوایی داخلی را گرفته و مراحل را به طور موقت چشم پوشیدن از coronavirus مربوط به تغییر و لغو هزینه اما اشاره کرد که بازپرداخت برای پرواز با ارائه سفر کارت به جای کامل بازپرداخت.

“آمریکایی ها نیاز به پول در حال حاضر به پرداخت برای نیازهای اساسی نه موقت اعتبار نسبت به آینده سفر” سناتور نوشت.

در حالی که آمریکا هنوز به موسسه داخلی و ممنوعیت سفر بیشتر ایالت ها و استان ها برقرار کرده اند “stay-at-home” سفارشات که مانع از هر گونه سفر به خارج از خانه مگر اینکه مطلقا لازم است.

سفر هواپیمایی اتحاد به طور چشمگیری کاهش یافته است و در پی این بیماری همه گیر و سفر از محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده است. گروه صنعت گزارش داده اند که هواپیما سفر با بین 10 تا 20 درصد ظرفیت مسافر.

تبلیغات

اوایل این ماه دولت فدرال حک شده از 25 میلیارد دلار در وام و وام کمک به مسافر هوایی به عنوان بخشی از جدید ترین آن coronavirus بسته محرک اقتصادی.

سناتور آن را به نام یک “بی سابقه نجات” است که باید نسبت به بازپرداخت نقدی برای مسافران است.

“این امر می تواند غیر قابل قبول به ما برای شرکت خود را به نگه داشتن بر روی مسافران پرداخت برای لغو پروازها به جای استرداد آنها به ویژه در نور از 25 میلیارد دلار کمک مالی که صنعت هواپیمایی فقط دریافت از کنگره” سناتور نوشت.

“ما می خواهیم به شما ارائه نقدی بازپرداخت برای پرواز لغو شد به طوری که آمریکایی ها بهتر می تواند آب و هوا این بحران است.”

نامه فرستاده شده به 11 شرکت های هواپیمایی از جمله شرکت هواپیمایی آلاسکا; Allegiant Air; American Airlines; Delta Air Lines; Frontier Airlines; خطوط هوایی هاوایی; JetBlue airways; Southwest Airlines; روح; خورشید کشور شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی یونایتد.

این سناتوران برای پاسخ به نامه خود را توسط مارس 7, درخواست برای تعهد به بازپرداخت با پول نقد پرواز لغو شده یا که سفر کوپن با ارائه انقضا ندارد.

آنها همچنین به نام در شرکت های هواپیمایی به ادامه کار با وزارت امور خارجه در بازگشت پرواز برای ده ها هزار نفر از شهروندان ایالات متحده رشته در خارج از کشور.

آمریکایی ها عودت از طریق تلاش های وزارت امور خارجه ملزم به بازپرداخت دولت فدرال برای هزینه پرواز با قیمت بلیط به طور معمول منعکس کننده هزینه کامل-کرایه اقتصاد بلیط.

قانونگذاران هر دو حزب در مجلس باید قانون پیشنهادی که وزارت امور خارجه صرف هزینه های پرواز برای عودت آمریکایی است.

با این حال وزارت امور خارجه خواست آمریکایی ها در خارج از کشور را به استفاده تجاری از گزینه های که در دسترس نیست. در عین حال پس از مرز تعطیلی منجر به عدم اطمینان بیش از در دسترس بودن پرواز و خطوط هوایی ترویج بلیط بودند که به سرعت لغو شود بدون اطلاع قبلی.

آمریکایی ها رشته در خارج از کشور گزارش داشتن کمی در ارتباط با انتخاب خود شرکت های هواپیمایی در طول پرواز لغو شده و نمونه هایی از شرکت های امتناع از بازپرداخت بلیط خود را.

وزارت امور خارجه کار کرده است تجاری با شرکت های هواپیمایی برای اجرای پروازهای خارجی از کشور بازگشت به آمریکا پس از این بخش اعلام همکاری خود را برای کمک به بازگرداندن شهروندان است.

هواپیمایی متحده پرواز حدود 21 پروازهای بین ایالات متحده و شهرهای مرکزی و جنوب امریکا برای بازگرداندن تقریبا 2500 آمریکایی رشته در خارج از کشور.

از اواسط ماه ژانویه, دولت فدرال کمک کرده است تا حداقل 25,121 آمریکایی در صورت بازگشت به ایالات متحده از 52 کشور با توجه به آمار و ارقام از مارس 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de