سناتور دموکرات می خواهد ناظر به پروب چک حفاظت از برنامه

سناتور. گری پیترزگری چارلز PetersSenate نبرد لولا در چهار مسابقه در اینجا که در آن همه چیز ایستاده 200 روز قبل از روز انتخابات میشیگان و ویسکانسین و سناتور دموکرات حمایت بایدن بیشتر (D-Mich.) خواستار یک دولت ناظر به بررسی چگونگی کمک به کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus توزیع شد و پس از بزرگ زنجیره ای فاش آنها واجد شرایط برای برخی از کمک های مالی.

پیترز نماینده دموکرات امنیت داخلی و امور دولتی کمیته با ارسال نامه ای در روز سه شنبه به ژن Dodaro های حسابرسی کلی برای دولت دفتر پاسخگویی, درخواست برای بررسی است.

“همچنین شواهدی وجود دارد که مقدار قابل توجهی از PPP وام رفته اند به هتل های بزرگ و رستوران های زنجیره ای به جای تلاش کوچک و اقلیت متعلق به کسب و کار که ممکن است به طور دائم مجبور به بستن درهای خود را بدون کمک فوری,” او نوشت.

تبلیغات

“من نگران هستم که PPP وام ممکن است رفته اند, به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر. وی با اشاره به چک حفاظت از برنامه.

پیترز که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر اشاره کرد که یک میلیون نفر در دولت خود را برای ثبت نرخ بیکاری در ماه گذشته اما میشیگان در حال حاضر در رتبه 35 برای مقدار پردازش PPP وام.

برنامه ایجاد زیر ماه گذشته $2.2 میلیون coronavirus بسته در نظر گرفته شده برای ارائه وام و کمک های مالی به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است. کنگره در ابتدا اختصاص $349 میلیارد دلار برای آن کوچک کسب و کار دولت اعلام کرد که در اواخر هفته گذشته که آن را در حال اجرا از پول است.

برخی از شرکت ها از جمله لرزش زیستن, Potbelly ساندویچ فروشگاه و رستوران استیک روت کریس افشا که آنها دریافت PPP پول است. زاینده رود پس از آن گفت: این امر خود بازگشت وام 10 میلیون دلار.

پیترز درخواست برای گائو به بررسی چگونگی اداره کسب و کار کوچک و وام دهندگان تعیین می شود که به موضوع وام از جمله چگونه وام های توزیع شده توسط دولت است. پیترز می خواهد که شامل تعداد وام تعدادی از وام دهندگان, تعداد برنامه تعداد وام گیرندگان و کل مبلغ وام در هر محل.

پیترز همچنین می خواهد بداند که چگونه PPP وام توزیع شده در سراسر شرکت های با اندازه های مختلف. دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان مطرح کرده اند نگرانی هایی است که شرکت های بزرگتر قادر به به راحتی دریافت کمک از خود و کارهای کوچک است که ممکن است یک موجود ارتباط با بانک.

او همچنین درخواست گائو به بررسی چگونگی اداره کسب و کار کوچک ساخته شده مطمئن شوید که وام دهندگان و وام متقاضیان انطباق با قوانین برنامه است.

برخی از سناتورها مطرح کرده اند نگرانی هایی است که کسب و کار که منفی نهفته توسط ویروس و یا دسترسی به دیگر جریان درآمد کاربردی برای کمک های مالی از طریق کسب و کار کوچک برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>