سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای

سناتور. گری پیترزگری چارلز PetersRomney: بایدن Burisma کاوشگر ‘به نظر می رسد سیاسی’ به عنوان بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم ایران سناتور به زور رای گیری هفته آینده در بایدن Burisma پروب بیشتر (D-Mich.), نماینده دموکرات امنیت داخلی و امور دولتی کمیته درخواست طبقه بندی جلسه توجیهی قبل از رای گیری هفته آینده در subpoenaing سابق مشاور با یک شرکت مرتبط به Burisma منابع.

پیترز با ارسال نامه ای به سناتور. ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonThe هیل 12:30 گزارش: وارن قطره از سال 2020 مسابقه رامنی: بایدن Burisma کاوشگر ‘به نظر می رسد سیاسی’ به عنوان بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم بیشتر (R-Wis.) رئیس این کمیته روز جمعه اشاره کرد که او قبلا درخواست طبقه بندی جلسه توجیهی اما هنوز اتفاق افتاده است.

“این یک موضوع امنیت ملی و اعضای کمیته باید این فرصت را به دریافت طبقه بندی شده به روز رسانی از ما اجرای قانون و جامعه اطلاعاتی کارشناسان برای جلوگیری از این کمیته از استفاده می شود برای پیشبرد اطلاعات است که می تواند به نفع دشمنان خارجی و تضعیف یکپارچگی ما در انتخابات” پطرس نوشت: در این نامه است.

تبلیغات

پطرس اشاره در نامه خود که کارکنان از کمیته امنیت داخلی و امور مالی کمیته قضایی و کمیته قبلا یک طبقه بندی نشده تماس با FBI “برای پرداختن به نگرانی در مورد تعامل با” سابق ستاره آبی استراتژی مشاور Andrii Telizhenko.

طی تماس FBI توافق برای برگزاری یک طبقه بندی جلسه به آدرس سوال اضافی پطرس گفت.

کمیته برنامه ریزی شده است به رای روز شنبه در مورد اینکه آیا یا نه به حکم Telizhenko.

این اولین حکم رای به رخ می دهد در طول ماه های طولانی پروب توسط جانسون و بهداشت ، چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyVulnerable خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه تپه 12:30 گزارش: وارن قطره از سال 2020 نژاد به عنوان بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم بیشتر (R-Iowa) رئیس کمیته امور مالی به هانتر بایدن و گاز اوکراین شرکت Burisma منابع.

سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyRomney: بایدن Burisma کاوشگر ‘به نظر می رسد سیاسی’ رابرتز انتقاد شومر برای ‘خطرناک’ در سخنان Kavanaugh, Gorsuch تگزاس آغاز نبرد حساس برای کنترل بیشتر (R-یوتا) روز جمعه اعلام کرد که او رای به حمایت از این حکم است که انتظار می رود برای اسناد و مدارک و مصاحبه با Telizhenko.

تبلیغات

با رامنی حمایت جانسون است که انتظار می رود به اکثریت مورد نیاز برای صدور حکم همراه حزب خط.

پیترز در بیانیه ای به نظر می رسد به نکته دست خود را به این تصمیم گفته است که “هر عضو کمیته اتحاد خود را به تصمیم گیری در مورد این رای می دهند.”

“[اما] این یک مسئله امنیت ملی” او افزود: “و من نام رئیس جانسون به اطمینان حاصل شود که اعضای کمیته باید از این فرصت برای شنیدن از کارشناسان در طبقه بندی تنظیمات قبل از اتخاذ تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا آن را مناسب برای این کمیته به جلو حرکت کند با این بررسی است.”

جمهوری خواهان باید homed در هانتر بایدن کار در هیئت Burisma و آیا پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن, ‘Easy دسترسی به بایدن مجاز از معترضان به عجله مرحله در تجمع یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی آسیب پذیر خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه بیشتر سعی در حذف اوکراین دادستان ویکتور Shokin در تلاش برای محافظت از پسرش است. این سوالات شده اند تکرار توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSurveillance مقابله گریزان به عنوان مهلت Coronavirus نگرانی زندگی روزمره را مختل یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی بیشترکه متعهد در طول های اخیر فاکس نیوز مصاحبه ای که از آن خواهد بود “موضوع مهم” در کاخ سفید.

اما روایت شده است به طور گسترده ای بی اعتبار و بدون شواهد نشان داده است که هر کدام از Bidens مشغول کیفری تخلف وجود دارد و نگرانی گسترده در هر دو سطح بین المللی و از یک ائتلاف دو حزبی در کنگره در مورد فساد در Shokin ،

دموکرات ها در ضمن باید علنا هشدار داد که این تحقیقات می تواند سهوا گسترش روسی اطلاعات غلط در علاوه بر این به متهم خواهان از تلاش برای تضعیف سابق معاون رئیس جمهور بایدن فعلی کاخ سفید پیشنهاد.

جانسون بارها گفت تحقیقات خود است نه سیاسی. هر چند جانسون در ابتدا نوشت: به پطرس در اواخر فوریه در مورد تمایل به صدور حکم مارس 1 تاریخ نامه خود به اعضای کمیته اعلام تصمیم ابرو مطرح شده به دلیل آن را یک روز پس از بایدن برنده در کارولینای جنوبی است.

“اگر همه چیز در حال شکستن در حال حاضر من می توانم آن را کنترل می کنم. اما این پرسش که جو بایدن هرگز به اندازه کافی جواب داد:” جانسون به خبرنگاران گفت: این هفته است. “و اگر من یک دموکرات اولیه رای دهندگان من می خواهم به این پرسش پاسخ رضایت بخش قبل از من بازیگران من رای نهایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>