دموکراتیک نماینده مجلس خواستار صلح سپاه Americorps داوطلبان واجد شرایط برای مزایای بیکاری

Rep. جنیفر Wextonجنیفر لین WextonBlack رای دهندگان سوق بایدن به برنده بزرگ در ویرجینیا, NC, آلاباما, بایدن شکاف عمده پیروزی در ویرجینیا اولیه نظرسنجی ها نشان می دهد جهش بزرگ به بایدن پیش از شنبه بیشتر (D-Va.) خواستار سپاه صلح و Americorps داوطلبان واجد شرایط برای دریافت مزایای بیکاری به تازگی مجاز تحت سوم coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره است.

در نامه ای به نیروی کار, منشی, یوجین Scaliaیوجین ScaliaHillicon دره: هزاران نفر از زوم ضبط در معرض آنلاین | ارزش سهام گوگل داده های مکان برای مقابله با ویروس | Dem سناتور هل مزایای بیکاری برای فرفره کارگران | توییتر طول می کشد پایین 20,000 حساب های جعلی دموکرات پرس برگ برنده دولت در مزایای بیکاری برای فرفره کارگران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسائل مربوط به ارشاد پرداخت می شود, پوسته پوسته شدن پشت ترک نیاز برای کسب و کار کوچک کارکنان بیشتر در دوشنبه ویرجینیا از حزب دموکرات خواسته وزارت کار به موضوع راهنمایی روشن است که شرکت کنندگان در این برنامه های که تا به حال خدمات خود را به حالت تعلیق با توجه به این ویروس هستند واجد شرایط برای کمک های بیکاری

“سپاه صلح شرکت کنندگان به نمایندگی از بهترین امریکا در بیش از 100 کشور در حال کار برای بهبود سلامت آموزش و پرورش حکومت و امنیت اقتصادی خانواده ها و جوامع در سراسر جهان است. AmeriCorps شرکت کنندگان انجام همان در شهرستانها در سراسر ایالات متحده,” او نوشت.

تبلیغات

“شرکت کنندگان دریافت دستمزد ماهانه برای خدمات خود را در خارج از کشور. با توجه به COVID-19 pandemic, اما, سپاه صلح به حالت تعلیق در تمام عملیات بین المللی و تخلیه تمام شرکت کنندگان آن بازگشت به ایالات متحده است. این شرکت کنندگان واجد شرایط برای برخی از تنظیم مجدد و تخلیه کمک هزینه اما نه بیکاری کمک به وزارت کار قبلا مشخص شد که این خدمات را تشکیل می دهند یک کارفرما-کارمند ارتباط است.”

Wexton اشاره کرد که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون گسترش واجد شرایط برای مزایای بیکاری به گروه های که نمی خواهد واجد شرایط برای کمک و ستایش کار داوطلبان در این برنامه انجام دهید.

“برای مثال افرادی که محل بیکاری شده است به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19 همه گیر ساخته شده واجد شرایط به عنوان پیمانکاران مستقل و فرفره اقتصاد کارگران با وجود عدم کارفرما-کارمند روابط در خط خود را از کار,” او نوشت.

“با توجه به این که سپاه صلح و AmeriCorps شرکت کنندگان داشته اند خدمات خود را به حالت تعلیق به علت COVID-19 آنها باید واجد شرایط برای همه گیر بیکاری کمک برنامه تحت مراقبت عمل می کنند. این افراد selflessly به طور داوطلبانه برای کمک به دیگران در خارج از کشور بودند اما مجبور به قطع برنامه های خود و سفر بازگشت به خانه بسیار تحت فشار و در حال حاضر در صورت عدم اطمینان در مورد خود را فوری و آتی امنیت اقتصادی است.”

خانه گذشت 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد با هدف کاهش مالی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در اواخر ماه گذشته. رهبران در پایین محفظه هدف در آوردن محرک قانون در پاسخ به این ویروس قبل از پایان ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>