دموکرات ایندیانا سناتور ایالت خواستار توافق همکار گذشته مطرح نظرات به Black Lives Matter

جمهوری خواه ایالت ایندیانا بهداشت ، هارون فریمن مواجه است تماس, به استعفا از یکی از دموکراتیک همکاران پس از 3 سال از ظاهر نظرات منفی او در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است.

در جمهوری 2016 ملی کنوانسیون فریمن به گفته یک خبرنگار از نمایش “Full Frontal با سامانتا زنبور عسل” است که او را پشتیبانی نمی کند و این جنبش که در زمان صحبت کردن در افغانستان از آلتون استرلینگ و Philando کاستیا.

“شما می دانید این سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت من فقط فکر نمی کنم آن را مفید به این کشور گفت:” در آن زمان است. “…من نمی دانم چه هدف خود را است.”

تبلیغات

فریمن در ادامه می گویند که احتمال کشته شدن توسط پلیس در حال “وجود ندارد” اگر شما احترام و اجرای قانون است.

“من یک دادستان آورده است که موارد قبل یک هیئت منصفه برای اقدام پلیس تیراندازی” فریمن گفت. “شانس خود را از بودن به ضرب گلوله توسط پلیس وجود ندارد اگر به شما احترام اقتدار اگر شما نمی کشیدن اسلحه بر روی آنها اگر شما اجرا از آنها را اگر شما در همکاری با اجرای قانون است. قرار دادن دست خود را بر روی فرمان و بازی همراه با آنچه از آنها بخواهید شما را به انجام است.”

دولت آمریکا به مردم ایران ، ادی ملتن یک دموکرات عضو ایندیانا سیاه قانونی حزبی است که درخواست فریمن به رها کردن از انتخاب مجدد پیشنهاد

“تنظیم خود را سنگدلانه اخراج از جان گذشته برای لحظه ای شما باید بپرسید — چرا کسی مانند این را در مجلس قانونگذاری ایالتی برای شروع اگر او مایل به گوش دادن یاد بگیرید و کار در یک حزبی به شیوه ای که همه روروک مخصوص بچه ها کوچک موفق می شود؟” ملتن گفت: در Facebook post.

در بیانیه ای به IndyStarفریمن گفت: Melton تماس برای او به مرحله پایین هستند “چیزی بیش از یک با انگیزه های سیاسی شیرین کاری.”

فریمن دموکراتیک چلنجر بلیندا دریک گفت IndyStar که او را به اجرای یک “مثبت” مسئله مبتنی بر مبارزات انتخاباتی و نه اظهار نظر در مورد اینکه آیا یا نه او می خواست فریمن به رها کردن از مسابقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de