دموکراتیک خانه رهبران طرح رای گیری هفته آینده در اجازه می دهد پروکسی رای گیری در همه گیر

خانه رهبران دموکرات گفت: نمایندگان مجلس در روز دوشنبه که آنها برنامه ریزی برای برگزاری یک رای گیری هفته آینده در پیشنهاد تغییرات قوانین اجازه می دهد تا یک فرم رای گیری از راه دور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس صرف نظر از اینکه جمهوری خواهان در هیئت مدیره.

با توجه به دموکراتیک دستیار بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin: “اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب’ پلوسی: فرمانداران’ بی حوصلگی ‘کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر برای دولت coronavirus بودجه یکشنبه نشان می دهد بحث شیفت به بازگشایی اقتصاد ضربه سخت coronavirus همه گیر تر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت Steny HoyerSteny همیلتون HoyerCoronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل هیل صبح گزارش ارائه شده توسط Facebook – خانه مجموعه به تصویب 3B COVID لایحه; قانونگذاران سوارکار اسب دوانی شدن بیش از بعدی بسته خانه رهبران تصویب جدید احتیاطی برای رای بیشتر (D-Md.) گفت دموکراتیک حزبی در یک کنفرانس تلفنی که آنها انتظار دارند به رای اجازه می دهد پروکسی رای گیری در آن وجود ندارد و قانونگذاران می توانید اجازه قانونگذاران دیگر حضور فیزیکی در کنگره به رأی از طرف آنها.

رهبران دموکرات در ابتدا برنامه ریزی شده برای رای دادن در قوانین تغییر هفته گذشته در حالی که خانه بود در جلسه به رای موقت $484 میلیارد coronavirus بسته امداد برای وام کسب و کار کوچک و بیمارستان ها. اما دموکرات ها تصمیم به عقب البته در پاسخ به مخالفت جمهوری خواهان که استدلال کرد که نمایندگان مجلس باید رای گیری در فرد مانند دیگر ضروری کارگران سراسر کشور که نمی تواند کار از راه دور.

تبلیغات

Hoyer شده است از آنجایی که در هر دو حزب در گفتگو با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthySunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا تهمت نشانه 4 میلیارد coronavirus بسته امداد Coronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل بیشتر (R-کالیفرنیا.) و رهبران قوانین و اداره کمیته در مورد یک مسیر رو به جلو در چگونه خانه می توانید رزومه خود را کسب و کار.

بسیاری از دموکرات ها تحت فشار بوده اند رهبری به پیدا کردن راه هایی برای خانه برای انجام کسب و کار خود را از راه دور به عنوان آنها رشد می کنند نا امید با بودن قادر به برگزاری جلسات کمیته به کوره تهمت مقامات دولت در مورد این بیماری همه گیر پاسخ و یا بازیگران رای بیشتر بر روی صورتحساب. در همان زمان نمایندگان باقی می ماند نگران خطر سرایت با سفر به واشنگتن از سراسر کشور و سپس تجمع در گروه های بزرگ در کنگره.

اصلی پیشنهاد رونمایی در هفته گذشته توسط قوانین مجلس رئیس کمیته جیم مک گاورن (D-جرم.) اجازه داده اند پروکسی رای گیری مجازی و کمیته رسیدگی از جمله جلسات و نشانه های از قانون. این قطعنامه را نیز کارگردانی یک مطالعه در مورد چگونه به استفاده از فن آوری پس از قانونگذاران می تواند شرکت در بحث طبقه از راه دور.

Hoyer همچنین اعلام کرد در جلسه تماس است که خانه را reconvene دوشنبه آینده به عنوان برنامه ریزی شده ساعت پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMnuchin: “اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب’ پلوسی: فرمانداران’ بی حوصلگی ‘کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر برای دولت coronavirus بودجه Mnuchin: ‘شما در حال رفتن به اقتصاد واقعا به گزاف گویی در ژوئیه, اوت, سپتامبر,’ مطلب (R-Ky.) تایید کرد که اتاق بالایی باز خواهد گشت و در همان تاریخ.

مجلس نمایندگان و سنا بوده است در خارج از جلسه برای بیشتر از چند هفته گذشته با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات برای کاهش گسترش coronavirus. واشنگتن هنوز اقامت در خانه سفارش در محل از طریق حداقل ممکن است 15.

تبلیغات

در این اطلاعیه که کنگره خواهد reconvene قبل از سرمایه شهرستان برداشته شده محدودیت های آن جلب برخی از بهت و حیرت از قانونگذاران. تشکر. Debbie Wasserman Schultz, دبورا (دبی) واسرمن SchultzTop سلامت رسمی Fauci: مردم ما به راحتی نمی گرفتن coronavirus تست است ‘شکست’ ساندرز آماده برای سوپر شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن بیشتر (D-Fla.) نام آن را “خطرناک” خانه به بازگشت به جلسه هفته آینده این مورد است که برخی از اعضای خانواده ها برای مراقبت از و نمی تواند به واشنگتن برای هفته در یک زمان با توجه به یک منبع در روز دوشنبه تماس بگیرید.

خانه اخیرا برگزار مرتبه در روز پنج شنبه به رای موقت coronavirus امداد بسته است. مقامات کاخ تاسیس جدید پروتکل های ایمنی برای رای از جمله متناوب تعدادی از نمایندگان مجلس در اتاق در یک زمان به ترتیب حروف الفبا و مشاوره هر کس به پوشیدن ماسک.

اوایل روز دوشنبه از آمریکا خواست رهبران به ارتکاب به یک رای در اجازه می دهد از راه دور رای گیری مجازی و کمیته رسیدگی هفته آینده حتی اگر آنها نمی تواند جمهوری خواهان برای تایید تغییرات.

“در حالی که ما امیدواریم به یک توافق دو حزبی با رهبری جمهوری خواه که نتایج موقت قابلیت های از راه دور بر روی زمین و در کمیته های رسیده را می توان در روزهای آینده اگر خانه جمهوریخواه رهبری در تعامل نیست در این زمینه در راه سازنده ما باید حرکت رو به جلو” اعضای جدید حزب دموکرات ائتلاف در نامه ای نوشت.

“همانطور که ما می خواهیم مردم را به رعایت اجتماعی فاصله شیوه های مطابق با پناهگاه در محل سفارشات و telework به عنوان آنجا که ممکن است کنگره باید انطباق خود را به سلامت عمومی را تهدید ملت ما چهره” به آنها اضافه شده است.

دیگر قانونگذاران در سراسر ایالات متحده و جهان خود را تغییر شیوه در هفته های اخیر به رفتار قانونی کسب و کار از راه دور. نیوجرسی و پنسیلوانیا قانونگذاران ایالتی تغییر قوانین خود را به اجازه می دهد رای گیری توسط تماس های کنفرانس و ویدئو کنفرانس در حالی که پارلمان اروپا اجازه اعضای خود را به او رأی توسط ایمیل. و هفته گذشته پارلمان انگلستان شروع به محدود کردن تعدادی از اعضای جسمی در حال حاضر برای بحث در حالی که اجازه دادن به دیگران برای شرکت زوم.

—Juliegrace Brufke کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>