دموکرات معرفی لایحه ای را برای جلوگیری از رئیس جمهور از nuking طوفان

یک خانه دموکرات معرفی کرده است یک لایحه که بان کی مون رئیس جمهور یا دیگر مقامات فدرال از استفاده از بمب های هسته ای در تلاش برای تغییر الگوهای آب و هوایی.

Rep. سیلویا گارسیاسیلویا GarciaThe هیل 12:30 گزارش: خانه برمی گرداند به DC برای coronavirus امداد اقلیت قفقاز تایید تگزاس افریقایی-لاتین برای کنگره تگزاس خانه Dems درخواست فرماندار به موضوع اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر (D-تگزاس) گفت: واشنگتن پست در مصاحبه منتشر شده روز شنبه که لایحه بود که در پاسخ به یک گزارش در ماه اوت گذشته که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتر حال پرسش در مورد استفاده از این سلاح ها در برابر طوفان. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد را تکذیب کرد به گزارش.

تغییر آب و هوا و طوفان همبستگی و استراتژی عمل می کنند که گارسیا معرفی ژوئن 1, می, نوار, رئیس جمهور یا دیگر مقامات فدرال و یا با استفاده از یک بمب هسته ای و یا هر گونه دیگر “سلاح استراتژیک” برای “تغییر الگوهای آب و هوایی و یا پرداختن به تغییرات آب و هوا.”

تبلیغات

گارسیا گفت: پست او معرفی کرد این اقدام در پاسخ به یک Axios گزارش از ماه اوت که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در مورد ایده با میهن ارشد و مشاور امنیت ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در این گزارش در آن زمان خواستار آن را “ساختگی” و گفت: چنین درخواست “هرگز اتفاق افتاده است.”

خانه لایحه هیچ co-حامیان شنوایی تاریخ و یا مربوط به مجلس سنا قانون و بعید است که آن را از کمیته اما ارجاع شده است به خانه های مسلح خدمات انرژی و تجارت و علوم فضایی و تکنولوژی پانل.

“هنگامی که من شنیده ام رئیس جمهور ما نشان می دهد که ما نیاز به راه اندازی یک سلاح هسته ای را مختل طوفان من اول فکر کردم که واقعا خنگ ایده” گارسیا گفت: پست. “هنگامی که ما انجام تحقیقات ما متوجه شدیم که دیگران فکر کرده که این ایده قبل از.”

طوفان کارشناسان استدلال کرده اند که چنین اقدامی به احتمال زیاد باید اثر کمی بر روی یک طوفان.

ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) سوالات متداول صفحه متحده که طوفان انرژی قابل مقایسه با 10 megaton بمب هسته ای پس از هر 20 دقیقه.

قانون فعلی به احتمال زیاد اجازه می دهد تا یک رئیس جمهور به چنین اقدامی بدون در نظر گرفتن عقل خود و یا اثر با توجه به اسکات ساگان, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد گفت که این پست که جزئی Test Ban Treaty نه ممنوعیت چنین حرکت می کند.

“این امر می تواند یک چیز احمقانه را انجام دهد اما آن را نمی خواهد یک چیز غیر قانونی به انجام,” او به این روزنامه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>