دموکرات تراز اهداف گروه GOP رئیس مرکز اوباما-دوران پروب

جدید دموکرات-تراز وسط قرار دارد در خارج از گروه است که با هدف قرار دادن ایران از سوی دیگر ، ران جانسونرونالد (Ron) هارولد جانسون این هفته: کنگره تنظیم برای هر دو حزب coronavirus مذاکرات به توافق کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ Hillicon دره: فدرال هشدار هکرها با هدف قرار دادن زیرساخت های حیاتی | توییتر کاوش سرویس اشتراک | لایحه را DHS سایبری آژانس احضاریه قدرت بیشتر (Wis.) سنا امنیت داخلی و امور دولتی رئیس بررسی دولت اوباما و هانتر بایدن پسر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم بایدن یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس هزینه فرصت از کنگره بزرگ با تکنولوژی’ آنتی تراست وسواس بیشتر.

کنگره یکپارچگی پروژه است که راه اندازی شده در چهارشنبه متهم جانسون بودن “بیشتر علاقه مند در با انتشار ویدیویی حزبی تحقیقات” استفاده از امنیت داخلی و امور دولتی کمیته برای انجام نظارت.

“برای بیش از حد طولانی اعضای کنگره مانند ران جانسون قرار داده اند خود به خود منافع شخصی قبل از نیازهای آمریکا پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن فساد و نادیده گرفتن خود مسئولیت نظارت گفت:” کایل Herrig گروه مدیر اجرایی.

تبلیغات

“سناتور. جانسون پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حفاظت از خانواده اش در امور مالی پیش از ویسکانسین خانواده. این هیچ جای تعجب است که شخصی او ثروت است و به احتمال زیاد دو برابر از او گرفت ، ما نمی توانیم اجازه این نوع از فساد و عزت برخورد ادامه,” او اضافه شده است.

گروه گزارش جانسون که در آن گفته می شود بخشی از یک “پوشش برای فساد” سری که شامل انواع قانونگذاران.

یک سخنگوی Johnson نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد این گروه و یا این گزارش که بر انبار فروش.

تشکیل گروه علائم آخرین تشدید توسط دموکرات ها که به طور فزاینده ای هدف قرار دادن ایران با پروب.

این گروه هیئت مدیره شامل مترقی استراتژیست از جمله براد Woodhouse و هیلی Matz Meadvin و کارکنان و مشاوران را شامل اعضای سابق حزب دموکرات سناتوری کمپین و کمیته سابق DNC مقامات.

تبلیغات

بالا دموکرات کنگره مطرح ابرو زمانی که آنها منتشر شد نامه آنها فرستاده بود به اف بی آی کارگردان کریستوفر Wray درخواست دفاعی ضد جاسوسی جلسه برای تمامی اعضا و گفت آنها “به شدت نگران خاص که کنگره به نظر می رسد هدف هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی که به دنبال به شستن و تقویت دروغ به منظور نفوذ در کنگره فعالیت بحث های عمومی و انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر است.”

دموکرات ها با اشاره به جانسون تحقیقات — که لمس بر روی هانتر بایدن وزارت امور خارجه و اوکراین — به عنوان منبع خود نگران باشید.

بایدن انتخاباتی نیز به طور فزاینده رفته در جرم علیه جانسون.

تلاش توسط دموکرات ها می آید به عنوان جانسون است ramping تا خود را آغاز کرد. او انجام اولین بسته-درب رسوب در هفته گذشته و قبلا گفته تپه که او می خواست به انتشار یک گزارش موقت قبل از شروع ماه آگوست زنگ تفریح.

جانسون و بهداشت ، چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyHealth مراقبت قیمت شفافیت لایحه می تواند به کاهش هزینه ها و تقویت اقتصاد ملی بهبود یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید جاده به مشتری جلب کردن پیشرفت نسبت به واکسن | اولین فاز 3 تست از coronavirus کانديد واکسن آغاز می شود در ایالات متحده آمریکا | سنا اوباما پیشنهاد دور دوم ,200 محرک چک سنا اوباما پیشنهاد دور دوم ,200 محرک چک بیشتر (R-Iowa) رئیس کمیته امور مالی همچنین متهم دموکرات ها از نشت اطلاعات در تحقیقات خود در تلاش برای تضعیف آن است.

“ما امیدواریم که که شما به ما بپیوندید در رد هر و همه تلاش های سازمان های خارجی را به دخالت در انتخابات و خودداری از استفاده از این موضوع به عنوان یک سلاح سیاسی به هدف تحقیقات—تحقیقات پایه در واقعیت و در پاییز مستقیما در کمیته’ صلاحیت برای حفظ امنیت داخلی و سیستمهای مالی[3]—که با آن شما اتفاق می افتد به مخالفت” آنها نوشت: در نامه ای مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر