Demings آتش سوزی در اقدام DHS دبیر: ‘نژادپرستی نظاممند است که همیشه روح در اتاق’

تشکر. Val Demingsوالدز (Val) Venita DemingsSunday نشان می دهد پیش نمایش: تظاهرات در برابر جورج فلوید مرگ خشونت پلیس سنگ کشور برای دومین هفته تپه را Coronavirus گزارش: انجمن راه آهن آمریکا ایان Jefferies می گوید هیچ جایی برای نفرت و نژادپرستی و تعصب در صنعت راه آهن و یا جامعه; مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی در پاسخ به وعده شغل گزارش هیل Coronavirus گزارش زیستی را میشل McMurry-هیت می گوید 400 پروژه های آغاز شده در 16 هفته در شرکت زیست فناوری برای مبارزه با ویروس همه گیر بیکاری کل تاپ 43 میلیون بیشتر (D-Fla.) گفت: “نژادپرستی نظاممند است که همیشه روح در اتاق” پس از اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگچاد WolfSunday نشان می دهد پیش نمایش: تظاهرات در برابر جورج فلوید مرگ خشونت پلیس سنگ کشور برای دومین هفته دموکرات مطبوعات DHS بیش از استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در مینیاپولیس اعتراضات خانه میهن کمیته امنیت می پرسد برای اطلاعات بیشتر در مورد افراطی مشارکت در تظاهرات بیشتر‘s گفت که او فکر نمی کند که وجود یک “نژادپرستی نظاممند مشکل” در اجرای قانون است.

فلوریدا از حزب دموکرات که ذکر شده است به عنوان یک امکان در حال اجرا همسر برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden ما نیاز به پلیس اصلاحات در حال حاضر – این خانه باید به سرعت تا تماس خود را به عمل اوهایو است که به طور ناگهانی یک سال 2020 میدان نبرد بایدن برنده گوام ریاست جمهوری اولیه بیشترگفت: “میزبان مارتا Raddatz در ABC “این هفته” که این کشور را به “شدت صادق است.” او افزود که ایالات متحده بوده است “مبارزه با نژادپرستی سیستماتیک در این کشور برای 400 سال قبل از تظاهرات شروع شد و بیش از جورج فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او در طول بازداشت.

گرگ زودتر گفت: این نشان می دهد که یک “نژادپرستی نظاممند مشکل” وجود ندارد در میان اجرای قانون اما او اذعان کرد که برخی از افسران “سوء استفاده از شغل خود” و باید پاسخگو باشند.

“در حالی که من شنیده ام چه وزیر امور خارجه گفت: ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام,” او گفت:. “و نژادپرستی نظاممند است که همیشه روح در اتاق.”

Demings سابق اورلاندو رئیس اداره پلیس گفت: او یافت اخیر ویدئوها از مأموران اجرای قانون در واکنش به اعتراض “بسیار نگران کننده است.” او به نام قانون به بازگشت افسر نظارت آموزش و آزمون استفاده-از-نیروی سیاست های, استخدام الگوها و تنوع در ادارات پلیس.

فلوریدا نماینده گفت: او همچنین درخواست سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور به “نه صبر برای دولت فدرال باید به شما بگوید چه باید بکنید.”

“شما ببینید چه خبر است, شما می دانید چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است, نگاهی انتقادی به خودتان انجام یک شیرجه عمیق و شروع به تغییر سیاست های خود را به دلیل وجود دارد برخی از چیزهایی که ما نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر مانند ممنوعیت گردن محدودیت برای مثال” Demings گفت.

فلوید مرگ تظاهراتهایی در سراسر کشور است که باید ادامه داد به این هفته بیش از رفتار پلیس از جمعیت اقلیت.

فیلم از چندین درگیری بین ماموران و معترضان را گسترش آنلاین ظاهر می شود برای نشان دادن اجرای قانون گفته mistreating شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>