تقاضا برای هیدروکسی کلروکین رفته است و نه پایین: هند

دهلی نو:
تعدادی از مطالعات سوال اثربخشی استفاده از هیدروکسی کلروکین (HCQ) در درمان covid-19 بيمار با وجود تقاضا برای مواد مخدر است رفته و هند است درخواست برای فرستا دن دارو یک فرد آشنا با توسعه روز پنجشنبه گفت.

هند تا کنون پاک فرستا دن دارو به برخی از 50 کشور بیشتر به این فهرست اضافه شده در هر روز است.

به طور جداگانه هند, وزارت امور خارجه سخنگوی Anurag Srivastava گفت که هند بود که تا کنون “با استعداد 5 میلیون HCQ قرص برای کشورهای در محله و IOR (اقیانوس هند منطقه) و آفریقا و آمریکای لاتین و مرکزی آسیا و اوراسیا و WANA (غرب آسیا و شمال امریکا) در مناطق.”

“ما همچنین ارائه 1.32 میلیون PCM (پاراستامول) قرص به ما همسایه و دیگر کشورهای شریک. جدا از HCQ و PCM ما همچنین ارائه یک سبد بزرگ از دیگر کمک های پزشکی که شامل داروهای ضروری و صرفه جویی در زندگی آنتی بیوتیک ها; پزشکی مصرفی و سایر تجهیزات برای آزمایشگاه ها و بیمارستان ها. ارزش کل دارو و لوازم دیگر به استعداد توسط هند می ایستد در 383 میلیون (حدود 5 میلیون),” او گفت:.

“علاوه بر این ما باید با توجه ترخیص کالا از گمرک به محموله تجاری از حدود 285 میلیون HCQ قرص برای 40 کشور است. تجاری محموله حدود 500 میلیون PCM قرص برای 60 کشور نیز پاک شده است,” او اضافه شده است.

در سراسر جهان تعداد کل covid-19 عفونت ایستاده در بیش از 2.65 میلیون با بیش از 185,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>