Dem سناتور به معرفی لایحه ای را برای محدود کردن تهمت توانایی به آتش Fauci

سناتور. Ed Markeyادوارد (اد) جان MarkeyPair از حزب دموکرات در مجلس سنا معرفی لایحه به گسترش سپاه داوطلب برای نبرد coronavirus Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار به تصویب فدرال قانون حفظ حریم خصوصی سنا گروهبان در آغوش هشدار قانونگذاران در برابر استفاده از زوم: گزارش مطلب (D-جرم.) روز سه شنبه گفت که او معرفی خواهد شد قانون برای محدود کردن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate کمیته ای برای بررسی منشاء پاسخ به کروناویروس همه گیر Jalbi teases امکان از شخص ثالث ریاست جمهوری پیشنهاد یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت بیشتر‘s توانایی به آتش Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت 18 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus سی ان ان کاهش دور از ‘تبلیغات’ جلسه توجیهی به عنوان تهمت پخش فیلم برخورد مطبوعات بیشترمیان یک چرخش از حدس و گمان است که بهداشت عمومی و رسمی کار می تواند در معرض خطر است.

این لایحه تنها اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش مدیر یک موسسه تحقیقات ملی و یا ملی در مراکز تحت موسسه ملی سلامت “بر اساس تخلفات با غفلت از دفتر و یا عدم صلاحیت مدیر.” در حال حاضر Markey گفت: یک مدیر می تواند از کار اخراج شده به هر دلیلی.

Markey به نام Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی” به “اعتماد ترین صدا” در جامعه علمی وقتی که می آید به کروناویروس و هشدار داد که او نباید اخراج می شود برای مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن است آلرژی به هر دو — علم و حقیقت است. پاسخ ما به coronavirus بحران باید مبتنی بر علم روی داده و در حقیقت. ما نمی توانیم اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سکوت دکتر Fauci و یا هر دولت دیگر دانشمندان” Markey در بیانیه ای گفت.

“آموزش های عمومی در مورد علم و حقایق است که صرفه جویی در زندگی است و هرگز نباید یک شلیک جرم” اضافه شده Markey که برای انتخاب مجدد در سال جاری و در مواجهه با یک شیب اولیه چالش از Rep. جو کندییوسف (جو) پاتریک KennedyCongressional سیاه حزبی خواستار CDC به گزارش نژادی اطلاعات تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سنا غلبه بر موانع عبور عظیم coronavirus لایحه نحوه مبارزات در حال تطبیق با کروناویروس بیشتر (D-جرم.).

این قانون با توجه به Markey دفتر را NIH مدیران مانند Fauci کار مشابه حمایت به سران سازمان های مستقل مانند کمیسیون تجارت فدرال که در آن قانون فدرال ساخته شده است در شامل محدودیت های یک رئیس جمهور را توانایی به آتش کردند.

Fauci آینده تبدیل به یک منبع از گمانه زنی در اطراف واشنگتن پس از او به سی ان ان گفت که بیشتر زندگی می تواند ذخیره شده اند اگر دولت فدرال حال حرکت رو به جلو با اجتماعی فاصله دستورالعمل کارگردانی آمریکایی ها برای جلوگیری از اماکن عمومی و سفر زودتر از اواسط ماه مارس.

Fauci سعی در تطهیر هر شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نشست خبری در روز دوشنبه گفت که تهمت بلافاصله حمایت اجتماعی فاصله گرفتن توصیه از Fauci و دیگر مقامات بهداشت عمومی با وجود اقتصادی درد.

تبلیغات

“اولین و تنها زمانی که من در رفت و گفت: ما باید به شدت کاهش پاسخ این بود” بله این کار را خواهیم کرد,'” Fauci به خبرنگاران گفت: در جلسه کاخ سفید اتاق.

کاخ سفید نیز به عقب رانده بر حدس و گمان است که Fauci شغل در خطر است پس از رئیس جمهور به یک صدای جیر جیر بیش از آخر هفته که شامل هشتگ “#FireFauci.”

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است — رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci,” معاون دبیر مطبوعاتی هوگان Gidley در بیانیه ای گفت.

Gidley اضافه شده که Fauci “بوده و همچنان مورد اعتماد و مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>