Dem شهرداران بالا بردن زنگ بیش استقرار ماموران فدرال: “واقعا خطرناک برای آمریکا

دموکراتیک شهرداران در روز چهارشنبه مطرح alarm بیش استقرار ماموران فدرال در شهرستانها تماس آمریکایی ها و دیگر شهرداران به بیان نگرانی است.

پنج شهرداران که صحبت در ایالات متحده همایش شهرداران کنفرانس مطبوعاتی گفت: آنها نگران جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتری‘s دولت استفاده از مقامات فدرال برای “اهداف سیاسی” برای سرکوب تظاهرات در شهرستانها.

سیاتل شهردار جنی Durkan (D) گفت: دولت استقرار فدرال افسران به آدرس ایمنی عمومی بدون دعوت رسمی است “بی سابقه ای” به عنوان امنیت عمومی است که در درجه اول از چپ به دولت و دولت های محلی.

تبلیغات

“این الگو با استفاده از فدرال است بی سابقه در تاریخ کشور ما,” او گفت:, و اضافه کرد “و این بنوازند است که واقعا خطرناک برای آمریکا است.”

شهرداران ابراز نا امیدی با عدم ارتباط و همکاری بین دولت فدرال و شهرستانها خود را میان رئیس جمهور دستور داد استقرار و تهدید استقرار. Albuquerque, N. M. شهردار Tim کلر گفت او داده شد هیچ اخطار کتبی و فقط یک تماس سریع جلوتر از مقامات فدرال ورود به شهرستان خود را.

“هنگامی که ما ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد در این شهرها … هر شهردار در امریکا باید نگران” کلر گفت.

کنفرانس تلفنی آمد و در مدت کوتاهی پس از اورگان دولتی کیت براون (D) اعلام کرد که برخی از مقامات فدرال خواهد بود ترک پرتلند پس از آنها تا به حال درگیری با تظاهرکنندگان برای هفته ها.

پورتلند شهردار تد ویلر (D) گفت: در تماس بود که او “خوشحال است که ما اصلاح پورتلند” و اضافه کرد که او قصد دارد به ایستادن برای شهرهای دیگر بیش از حد.

“من رفتن به ادامه ایستاده با دیگر شهرداران و ما همچنان به مبارزه با این شغل تا زمانی که این نیروها از بین رفته اند و از هر شهر,” او گفت:.

تبلیغات

ویلر استدلال می کرد که “بی جا” و “خلاف قانون اساسی” استقرار فدرال افسران تظاهرات “بسیار بدتر” به جای کمک به کاهش این شهرستان است.

Durkan سیاتل شهردار گفت: وزارت دادگستری و مقامات مانند دادستان کل ویلیام برلایحه BarrPelosi bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران عمومی خداحافظی به جان لوییس دموکرات تاول بر طول زمان شنیدن بیشتر در حال ارائه یک “دوگانگی کاذب” که مقامات شهرستان نمی خواهید برای جلوگیری از آسیب و خرابکاری. او با اشاره به پورتلند تظاهرات و پرسید که چگونه مقامات فدرال متوقف شد این عمل می کند.

“آنها وجود ندارد, برای حفظ صلح” او گفت:. “آنها وجود دارد به یک نبرد است.”

شهردار فیلادلفیا جیم کنی (D) و اوکلند کالیفرنیا. شهردار لیبی Schaaf (D) نیز در این کنفرانس مطبوعاتی.

گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک آغاز خواهد شد خروج از پورتلند در روز پنج شنبه. اما وزارت امنیت داخلی را حفظ خواهد کرد ماموران در این شهرستان برای حفاظت از دادگاه فدرال است که در خدمت به عنوان اصلی ترین محل تجمع تظاهرات.

اعلام خروج جزئی آمد و در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اعلام کرد مقامات را ترک نخواهد کرد “تا زمانی که آنها به امن شهر است.”

واشنگتن مقامات دولتی همچنین اعلام کرد سه شنبه شب که مقامات فدرال بودند ترک سیاتل پس از آنها فرستاده شدند “بدون مشورت و یا رضایت از دولت و مقامات محلی است.”

رئیس جمهور برای اولین بار دستور اجرای قانون فدرال به گزارش پرتلند پس از اعتراض به خشونت پلیس تا به حال ادامه داد: از آنجا که ممکن است مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد افسران ارسال می شود به شیکاگو و آلبوکرک در هفته گذشته و در روز چهارشنبه افزود: کلیولند میلواکی و دیترویت به لیست.

دموکرات ها به انتقاد از این اقدامات فدرال افسران در شهرستان به عنوان گزارش ها نشان داده اند که آنها تا به حال با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن اعتراضات در حالی که تظاهر کنندگان تنظیم کردن آتش بازی و روشن کردن آتش در نزدیکی دادگاه فدرال. معترضان گزارش شده که بازداشت شده و قرار داده شده در بینام و وانت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de