خانه دموکراتیک رهبران قول داد جمعه صبح که پایین تر اتاق را تصویب عظیم 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه در روز بعد با وجود در آخرین لحظه مانع ساخته شده توسط یک عضو محافظه کار که فرستاده اند قانونگذاران تکاپوی بازگشت به واشنگتن است.

“ما در حال رفتن به آن عبور کند امروز” سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiAn نا امنی در آمریکا و چین قاطعانه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت حرکت به ما بازگشت به کار یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA —ما در حال حاضر آگهی دنیا شناخته شده coronavirus موارد | نرخ بیکاری افزایش می یابد بیش از 3 میلیون | خانه برای رای دادن محرک جمعه | یک کمبود مجموعه تقلا بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: به عنوان او وارد کنگره در مدت کوتاهی قبل از ساعت 9 صبح

خانه رهبران به دنبال تصویب این بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط سنا پنج شنبه شب بدون نیاز به تماس کامل اتاق بازگشت به واشنگتن در میان ترس از سفر و ازدحام. آنها در نظر گرفته شده برای انجام این کار با استفاده از یک صدا رای یک روش است که اجازه می دهد برخی از اعضا به بحث قانون و تسلیم نگرانی های خود را — بدون خانه کامل reconvening.

تبلیغات

اما یک محافظه کار مجلس, Rep. توماس Massieتوماس هارولد MassieHouse رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت به حرکت ما به عقب بر گردیم به کار خانه رهبری توصیه اعضا به بازگشت به DC به عنوان Massie وزن رول تماس رای در بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-Ky.), تهدید کرده است که به زور یک رول-تماس با رای جمعه صبح فوتی و فوری رهبران در هر دو طرف به وزن یک طرح احتمالی برای حرکت بسته به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDefense صنعتی پایه کارگران تعلق در خانه در طول این بحران بهداشت عمومی مادورو را هل در DOJ اتهامات عنوان شده علیه تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نژادپرستانه کابوی خانه رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک بیشتر‘s میز.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerHouse رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – خانه به پاس امداد لایحه; تهمت به حرکت ما به عقب بر گردیم به کار خانه رهبری توصیه اعضا به بازگشت به DC به عنوان Massie وزن رول تماس رای در بسته محرک اقتصادی بیشتر (D-Md.) شده است صحبت کردن به خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHouse رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک خانه رهبری توصیه اعضا به بازگشت به DC به عنوان Massie وزن رول تماس رای در بسته محرک اقتصادی یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA —ما در حال حاضر آگهی دنیا شناخته شده coronavirus موارد | نرخ بیکاری افزایش می یابد بیش از 3 میلیون | خانه برای رای دادن محرک جمعه | یک کمبود مجموعه تقلا بیشتر (R-کالیفرنیا.) در جستجوی یک راه سریع رو به جلو است.

“صحبت کردم به مک کارتی شب گذشته و ما در حال همکاری با یکدیگر برای دریافت این انجام می شود” هویر گفت.

Hoyer گفت که اگر Massie بودند به زور یک رول تماس با رای رهبران حزب انتظار می رود به اندازه کافی قانونگذاران در طبقه پنج شنبه به صورت یک به اصطلاح “حد نصاب” — حداقل تعداد اعضای مورد نیاز به مرحله ثبت رای دادن. در صورتی که مجلس تصویب می تواند اندازه گیری در روز جمعه با وجود Massie را gambit.

خانه باز طبقه در ساعت 9 صبح برای شروع این بحث که در ابتدا انتظار می رود برای اجرای برای دو ساعت. اما پلوسی گفت: آن را در حال حاضر افزایش یافته است.

تبلیغات

“ما احترام کنگره سنت و ما باید کمی دیگر بحث از ما پیش بینی کرده بود و این یک چیز خوب است. … من درک است که آن را تمدید شود به سه ساعت و پس از آن ما باید آرا” او گفت:.

پرسید: اگر آن حرکت خواهد کرد و با صدای رای یا ثبت رای پلوسی در سمت چپ آن در هوا.

“خواهیم دید” او گفت:.

تشکر. کوین بردیKevin Patrick BradyHouse رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک لابی جهان قانونگذاران خوش آمدید خزانه حرکت به تمدید مهلت مالیات بیشتر (R-تگزاس) صحبت های قبلی در CNBC باقی مانده کمی نامشخص در جمعه رای تأکید چگونه رهبران هنوز در تکاپوی صبح جمعه.

“بنابراین ما می شود و یک راه یا دیگری امروز یا فردا” گفت: بردی بالا جمهوریخواه در راه و روش کمیته.

“من فکر می کنم وجود دارد بهتر از حتی شانس این ما امروز انجام می شود. ما باید برخی از اسامی ذکر شده از افرادی که ممکن است تماس بگیرید برای تماس رول رای دادن. من امیدوارم که اتفاق نمی افتد. اما در مورد آن عضو هستند و آینده را برای این رای” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de