یک میسوری دموکرات به شدت به انتقاد از نظرات ساخته شده توسط استیسی آبرامز و دیگران که نشان داده اند علاقه به خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور در یک بلیط به رهبری معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump کنفرانس مطبوعاتی احساس می کند بسیاری مانند coronavirus وظیفه نیروی توجیهی نظرسنجی: رای دهندگان اعتماد Fauci بایدن Sanders, Cuomo, پنس بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus یک شبه انرژی: بیش از 70 قانونگذاران پیوستن به کت و شلوار به چالش کشیدن تهمت نیروگاه rollbacks | دامداران سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال آب عقبگرد است فدرال نفس بیش از حد |دموکرات مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از طرح بازگشایی پارک ملی بیشتر (D) در این پاییز.

در یک پادکست پنج شنبه, Rep. ویلیام بند دار رسویلیام (بند دار) بند دار ClayDems بعید به حکم بولتون قانونگذاران افتخار JFK در 56 سالگرد مرگ او تهمت معافیت های مالیاتی برای خانواده های کم درآمد محله قرعه کشی موشکافی بیشتر (D-Mo.) گفت که آن را “توهین آمیز” به او برای دیدن دموکرات مانند آبرامز سابق گرجستان سناتور ایالت که فرار ناموفق برای فرماندار در سال 2018 رقابت برای عموم معاون نامزدی ریاست جمهوری.

“من به شما بگویم آنچه که تا حدودی توهین آمیز به من زمانی است که شما بازاریابی خود را به عنوان یک معاونت نامزد” خشت گفت: Tangazo! پادکست سخنان اولین گزارش توسط جناح راست وبلاگ اخبار روزانه تماس گیرنده.

تبلیغات

“برای شما به خارج وجود دارد بازاریابی و قرار دادن در یک کمپین روابط عمومی است که راه من فکر می کنم آن را نامناسب,” او اضافه شده است.

خاک رس نیز گفت: در این پادکست که کسانی که تا به حال اذعان شخصی خود نژادها که آیا آنها در سابق 2020 اولیه رقبا مانند بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersPoll: رای دهندگان اعتماد Fauci بایدن Sanders, Cuomo, پنس بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus تپه انتخاباتی گزارش نیویورک لغو اولیه میان coronavirus مک کانل انتقاد رسانه ها برای دو استاندارد در بایدن Kavanaugh بیشتر (I-Vt.) یا یک ایالت مسابقه مانند آبرامز را تا به حال هیچ اتاق به خواسته های این حزب نامزد.

“در اینجا چیزی است که من نمی دانم. و آن را مانند تمام دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نامزدها و حامیان آنها ما رفت و از طریق یک فرایند برنی ساندرز به اذعان و این امر به استیسی [آبرامز] بیش از حد” خشت گفت.

“شما می دانید, در مسیر مسابقه شما می توانید نشان می دهد تا در برنده پنجره با بازنده بلیط. شما برنده نشدهاید هر چیزی” او ادامه داد. “شما نمی توانید نشان می دهد تا در برنده پنجره با بازنده بلیط و تقاضا هر چیزی است.”

یک درخواست برای نظر از نمایشگاه مبارزه با یک سازمان برای حفاظت از رای گیری حقوق تاسیس شده توسط آبرامز پس شکست او را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر از تپه.

تبلیغات

آبرامز گرفته است نادر مرحله از لابی علنا به بایدن را به معاونت در مصاحبه با آتلانتیک هفته گذشته و دیگر نظرات عمومی در حمایت از چنین سیاسی partnernship.

“ما باید برای برنده شدن در انتخابات. و من می خواهم اشاره می کنند که من موفق ترین کمپین برای تعامل با جوامع ما نیاز به ساخت گسترده ترین ائتلاف لازم است در سال 2020 به دلیل آنچه که ما در حال رفتن برای دیدن بر روی زمین است که این است برای رفتن به یک کمپین بر خلاف هر چیزی که اجرا شده است قبل از” او گفت: این مجله در روز جمعه.

“اگر شما نگاهی به آنچه که ما قادر به انجام در گرجستان, رشد تعداد و ترکیب رای دهندگان من قرار داده و ظرفیت من برای برنده شدن در انتخابات به عنوان معاونت در حال اجرا همسر در کنار کسی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im