تحویل کارکنان اطمینان از تامین ملزومات در طول مستند

Harikrishnan S در راه خود را به یک داروخانه در نزدیکی کالج پزشکی تریواندروم به جمع آوری یک دارو و انتقال آن به یک بیمار در نزدیکی اتینگل, 29 متر دور در این منطقه است.

یک داوطلب با کرالا دولت رفاه جوانان مدیره از آنجا که مستند به اجرا گذاشته شد برای جلوگیری از گسترش Coronavirus هری در حال حرکت بوده است برای کمک به ساکنان مقابله با مستند. “بعد از من مجبور به انتخاب کنید تا یک دارو از منطقه ای در مرکز سرطان (RCC) و آن را به دیگری بدهد داوطلب در Venjaramoodu. آن است که برای یک بیمار سرطانی در کتیم و ما شبکه ای از داوطلبان در مناطق مختلف را به او دارو. من در بخشی از این بین منطقه های زنجیره ای زمانی که من در زمان دارو از اتینگل تا Kaliyikkavila در کرالا-تامیل نادو مرز دیگر بیمار سرطانی می گوید:” 22 ساله.

Harikrishan S is a volunteer with the Kerala State Youth Welfare Board

Harikrishan S داوطلب با کرالا دولت رفاه جوانان هیئت | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

این کار از داوطلبان مانند هاری هستند synergised توسط یک منطقه هماهنگ کننده داوطلبان. زمانی که مستند اعلام شد, 10 داوطلب اداره می شود در محدوده شرکت به تنهایی. در حال حاضر پنج نفر از آنها در حال حرکت هستند. علاوه بر این وجود دارد که داوطلبان در panchayats به عنوان به خوبی. همه آنها بخشی از جوانان اقدام نیروی تحت رفاه هیئت مدیره است که 400 نفر از داوطلبان آموزش دیده.

با تحویل خانه محروم بودن از مستند پرسنل تحویل شده اند در خط مقدم به نگه داشتن شهر تیک تاک. هتل homechefs خرده فروشی و عمده فروشی و مغازه های ماهی و گوشت و فروشگاه ها و مغازه های پزشکی, سبزیجات, میوه ها و رسانه های… بستگی به تحویل کارکنان به نگه داشتن کسب و کار خود را در حال اجرا و اطمینان حاصل شود که خواسته های مشتریان را برآورده.

بسیاری از داوطلبان باید اورژانس عبور صادر شده توسط منطقه Collectorate به آنها اجازه را به حرکت در اطراف و دیگران حمل گواهی حسن و کارت شناسایی. ماسک و sanitisers اجباری هستند در حالی که برخی از پوشیدن دستکش نیز هست. همچنین بر خلاف داوطلبان که آیا تحویل رایگان برای کسانی که کار را برای برنامه های مبتنی بر خدمات تحویل کسب درآمد.

خدمات ضروری

حالا که تحویل مواد غذایی سیستم عامل مانند Zomato و Swiggy باید شروع به ارائه مواد غذایی, اقلام ضروری و سبزیجات و میوه ها از Horticorp آن ارائه ملزومات دست خود را کامل با زمانبندی از ساعت 7 صبح تا 8 بعد از ظهر.

Anoop A

“من اولین سفارش 11 am است که معمولا برای سبزیجات از Horticorp خروجی در Poojappura از آنجایی که من کار بر روی آن کشش. من این کار را دو هفته قبل از این مستند و از آن شده است یک امر صاف تا حالا. در برابر پلیس متوقف می شود من به اطمینان حاصل شود که آیا من با پوشیدن یک ماسک و برای بررسی کالاهای من حمل می گوید:” 25 ساله Anoop کار با مواد غذایی-تحویل نرم افزار.

از آنجا که آنها اجازه ورود به آپارتمان یا آنها را ترک سفارش با امنیت و یا مشتریان می آیند به جمع آوری سفارشات خود را. با چندین مشتریان برای امید بستن صفر-تماس و تحویل کارکنان محل مورد در آستان کلیک کنید و عکس ها در این برنامه است. “مگر ما آپلود عکس, تحویل در نظر گرفته نشده است و ما نمی توانیم را به ما سفارش بعدی. در حال حاضر ما نیز سفارشات را از یک مکان به دیگری به طور عمده داروها و مواد غذایی. من به تازگی تحویل تخم مرغ از یک مشتری به سن پدر و مادر اقامت در خانه دیگری می گوید:” Jeevan, SR, که با این نسخهها کار برای Swiggy در داخل و اطراف Pattom. علاوه بر مواد غذایی از هتل های او انجام شده است تحویل خانه, خدمات, خرده فروشی, مغازه در منطقه از جمله بازار بزرگ و Ramachandran.

او اضافه می کند که تحویل پسران از آن مناطق که در آن هتل ها و مغازه ها در حال حاضر کار نمی کند در حال حاضر نقل مکان کرد و در مناطقی مانند Pattom, Peroorkkada, Kowdiar و Kuravankonam که بیشتر مغازه ها باز هستند.

Yadhu Ajikumar is a delivery boy who works for homechefs

Yadhu Ajikumar یک پسر که با این نسخهها کار برای homechefs | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Homechefs بیش از حد وابسته به این ‘حمل و نقل’. Yadhu Ajikumar, 23 است که کار را برای دو homechefs در این شهر می گوید که از 11.30 صبح تا 2 بعد از او ارائه می شود biriyanis از Sreekariyam به مکان های مختلف در شهر و او در بعد از ظهر کار برای یک homebaker در Sreekandeswaram.

در Thanal آلی بازار در Jawahar نگر آن است که پنج مرد اعضای هیات که نوبت به ارائه محصولات ارگانیک در سراسر شهرستان. در حالی که مسیرهای مشخص شده است ثابت برای هر روز وجود دارد موارد زمانی که آنها مجبور به تغییر آن بسته به در دسترس بودن از سبزیجات است. “تعداد مشتریان افزایش یافته پست مستند. ما ارسال لیستی از آیتم های موجود در آن روز خاص به مشتریان در صبح از طریق WhatsApp. تحویل بین 2 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر. ما اصرار دیجیتال معامله به عنوان آنجا که ممکن است و اطمینان تماس تحویل می گوید:” دیپاک R یک کارمند با Thanal. او اضافه می کند که فروشگاه نیست اصرار حداقل مبلغ خرید و شارژ نمی کند تحویل اتهامات عنوان شده علیه.

ترافیک-جاده کمتر است خوش آمدید برای کمک به آنها. “اما flipside است که شده است وجود دارد یک دندانه در درآمد. با این حال من رها که من یک راه برای به دست آوردن چیزی در این مستند می گوید:” Unni VR که با این نسخهها کار با مواد غذایی-تحویل نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>