دهلی نو-واشنگتن روابط دیپلماتیک هرگز بهتر

سه سال پس از او در زمان به 45 جمهور آمریکا تحلیلگران می گویند که دهلی نو شده است قادر به تحمل آن دیپلماسی با “غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور” بهتر از بسیاری از کشورها از جمله بسیاری از متحدان ما.

“این حس در ما امروز این است که هند یک شریک گفت:” سخت نفس نفس زدن استاد روابط بین الملل در لندن است. “با توجه به درمان پرداخت برای برخی از ما ” نزدیک ترین متحدان هند انجام داده است به خوبی” نفس نفس زدن گفت. با وجود دهلی نو را دغدغه “رئیس جمهور تهمت بوده و بیشتر در سمت مثبت” برای هند است.

“در دو مسائل پاکستان و چین او منتقل goalposts” که به هند بوده است مزیت با توجه به نفس نفس زدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخت شده است در پاکستان سرزنش کردن اسلام آباد و اقدام در برابر آن خود را برای حمایت از گروه های تروریستی است. خود را در جنوب آسیا و استراتژی مشخص در ماه اوت سال 2017 شد قابل توجه برای آن بلانت به رسمیت شناختن پاکستان به عنوان بخشی از مشکل در افغانستان و گسترده تر و جنوب آسیا و منطقه که قبلی ما دولت بودند تمایلی به اذعان ،

“به نوبه خود پاکستان اغلب به پناهگاه امن به عوامل هرج و مرج و خشونت و ترور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی در ویرجینیا در سال 2017. “ما دیگر نمی تواند سکوت در مورد پاکستان پناهگاه های امن برای گروه های تروریستی طالبان و دیگر گروه هایی که تهدیدی برای منطقه و فراتر از آن. پاکستان بسیار برای به دست آوردن از همکاری با تلاش های ما در افغانستان است. آن را بسیار به از دست دادن ادامه به بندر جنایتکاران و تروریست ها” نسبت ناروا گفت.

در اولین برگ برنده نیز مشخص شده نقش هند در افغانستان برای ثبات اقتصادی کشور است. این چیزی است که سابق آمریکا رئیس جمهور باراک اوباما و جورج دبلیو بوش اجتناب بود از احترام به خواسته های پاکستان است.

هند گفت: مقامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “اتحاد راه می رفت بحث” در نگه داشتن فشار بر پاکستان است. آنها با اشاره به حمایت های داده شده توسط ما در گرفتن مولانا مسعود ازهر سر از پاکستان مبتنی بر جیش-e-محمد تروریستی گروه ذکر شده به عنوان یک تروریست در سازمان ملل متحد با وجود چین بهترین تلاش خود را برای کمک به پاکستان در این زمینه است. آنها همچنین گفته شده است که آن را حمایت از وزارت خزانه داری ایالات متحده قرار داده شده است که پاکستان در پاریس-based Financial Action Task Force (FATF)’s’, خاکستری, لیست کشورهایی که سیستمهای مالی در حال بررسی برای شکست خود را به محدود کردن جریان وجوه مالی به گروه های تروریستی است. پاکستان شده است در “لیست خاکستری’ از ژوئن 2018 و اقامت وجود دارد تا ماه ژوئن این سال حداقل.

در چین بیش از حد رئیس جمهور ایالات متحده تغییر کرده است گفتمان با تمرکز بر چالش است که پکن ارائه نفس نفس زدن گفت. تحت تهمت ایالات متحده کار کرده است یک تجارت جدید مقابله با چین است که به ما مزیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تعرفه ها در چین تا به حال اثر از معرفی غیر قابل پیش بینی به آمریکا و چین در ارتباط است. این بی قراری پکن گفت: مقامات هندی. شده است وجود دارد همچنین رونمایی از اقیانوس هند و آرام استراتژی که می بیند یک نقش کلیدی برای هند است.

“سه سال به مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری همکاری استراتژیک با هند است که پی در پی ما دولت باید کشت به عنوان یک سکوت سدی در مقابل چین نیست فقط جان سالم به در برد—آن شکوفا شده است” گفت: اشلی Tellis, یک عضو ارشد در واشنگتن-بر اساس موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی فکر می کنم تانک در مقاله اخیر در امور خارجی مجله.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تمرکز بر روی قدرت بزرگ رقابت تعیین آن از چین به عنوان یک رقیب استراتژیک و پیگیری “باز و آزاد اقیانوس هند و آرام” همه به هند تمدید اهمیت” Tellis گفت: در مقاله اش نوشته شده در مجله سایت در روز پنج شنبه. “این ideational همگرایی عمیقتر توسط دو دهه از انباشته شدن اعتماد بین هند و آمریکا افزایش همکاری استراتژیک و حتی برای همکاری های نزدیک تر در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>