دهلی خشونت: سونیا گاندی-led کنگره هیئت در دیدار رئیس جمهور

دهلی نو: کنگره هیئت رهبری حزب رئیس سونیا گاندی ملاقات رئیس جمهور رام نات Kovind در روز پنج شنبه را مشاهده کنید و یک یادداشت تفاهم در دهلی خشونت است.

نزدیک به 34 نفر را کشته و بیش از 250 نفر زخمی در خشونت آغاز شده است که روز یکشنبه ، 11-عضو هیئت رهبری موقت رئیس جمهور سونیا گاندی شامل نخست وزیر مانموهان سینگ رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد سابق اتحادیه وزیر P چیدمبرم ارشد رهبران احمد پاتل و Randeep Surjewala.

گاندی گفت: تا به حال به نام از رئیس جمهور به خواسته های حزب و افزود که این مرکز و منتخب دولت باقی مانده بود “قطع تماشاگران”.

“دهلی نو به طور خاص در بخش هایی از شمال شرق دهلی را گریبانگیر شده توسط موجی از خشونت که تنها رشد در شدت و با گذشت هر روز. به جای در نظر گرفتن مراحل فعال برای درمان و یا منتشر وضعیت دولت مرکزی نیز به تازگی انتخاب دهلی دولت باقی مانده اند قطع تماشاگران به طور کامل بی فکر, خشم, طراحی و خشونت سازمان یافته غارت اموال ادامه دارد,” گاندی گفت: در حالی که خواندن بخش هایی از این تفاهم نامه ارائه شده توسط حزب.

این حزب خواستار استعفای اتحادیه خانه وزیر و گفت: دولت باید اطمینان حاصل شود که “زندگی آزادی و مالکیت شهروندان است حفظ امن و محافظت شده”. تفاهم نامه نیز نگرانی خود را شکست سازمان های اطلاعاتی ناکافی بودن پلیس دهلی و ادعا التهابی اظهارات رهبران Bharatiya Janata Party (BJP).

“آنچه اتفاق افتاده است در چهار روز گذشته در سرمایه های ملی منطقه یک ماده از نگرانی عمیق و یک موضوع ملی شرم آور است. آن است که بازتابی از کل شکست از دولت مرکزی برای کنترل وضعیت. ما خواسته رئیس جمهور هند و درخواست او را به استفاده از قدرت خود را بر دولت مرکزی برای حفظ و حراست از آن راج دارما به طوری که شهروندان اطمینان از صلح و آرامش و عدالت” گفت: مانموهان سینگ در حالی که پرداختن به خبرنگاران پس از جلسه.

روز چهارشنبه گاندی در حالی که پرداختن نادر کنفرانس مطبوعاتی گفت: حوادث خشونت در دهلی نو بود “به خوبی برنامه ریزی شده توطئه” و خواستار آن شد که اتحادیه خانه وزیر Amit Shah باید مناقصه استعفای خود را گرفتن مسئولیت این تحولات است.

کنگره به نام به حال برای یک جلسه فوری مرکزی مشغول به کار کمیته صبح روز چهارشنبه برای بحث در مورد مسئله خشونت در دهلی نو را لرزاند که چندین بخش از شمال شرق منطقه از روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>