دهلی نو گفت: دولت با استفاده از رای دهندگان ID گواهینامه رانندگی داده به صفحه نمایش تظاهر

صفحه اصلی وزیر Amit Shah روز چهارشنبه گفت که دولت با استفاده از رای دهندگان ID گواهینامه رانندگی و پایگاه داده های دیگر به صفحه افراد درگیر در دهلی شورش. وزیر می گوید: 1,100 نفر شناسایی شده اند با استفاده از فن آوری است. “ما با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره برای شناسایی افراد پشت خشونت است. ما همچنین تغذیه Aadhaar و گواهینامه رانندگی داده ها را به این نرم افزار آن را شناسایی کرده 1100 نفر است. از این 300 نفر آمد از بالا به انجام خشونت” شاه گفت.

این می رود در برابر اخیر پاسخ به حق دسترسی به اطلاعات (RTI) پرس و جو به پلیس دهلی با نعناع. در پاسخ به پرس و جو که به پلیس دهلی گفت: نرم افزار تشخیص چهره استفاده شده است مطابق با شناسایی مجرمان عمل می کنند. پلیس همچنین گفت که صورت داده است به دست آورد “را به عنوان در هر درخواست های دریافت شده از دانش و معرفت و kinnes از قربانیان و شناسایی زندانیان عمل می کنند”.

اما محمدرضا پهلوي آن را روشن می سازد که دولت با استفاده از پایگاه داده به صفحه نمایش جمعیت در دهلی نو. در اوایل داستان در مورد تشخیص صورت, دیوان عالی کشور, وکیل, N. S. Nappinai گفته بود نعناع است که غربالگری جمعیت با استفاده از پایگاه داده چنین است و غیر قانونی در کشور است. با توجه به آن می رود در برابر مفهوم گناه تا زمانی که اثبات جرم است که چه سیستم های قانونی در بر دارد.

پلیس دهلی سیستم توسعه داده شد دهلی نو-بر اساس INNEFU Labs. بنیانگذار Tarun کلاه گیس قبلا گفته نعناع است که این نرم افزار طراحی شده است در راه است که هر پایگاه داده می تواند متصل به آن و Innefu هیچ کنترل بیش یکسان است. به نظر می رسد دولت با استفاده از همان.

شاه همچنین گفت که پلیس دهلی تشکیل شده 40 تیم برای پیگیری این 1,100 افراد است. “بازداشت خواهد شد و تنها در موارد که در آن سخت است مدرکی علیه یک شخص” شاه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>