دهلی نو مجموعه به صورت عمده افزایش covid موارد در میان کمبودی در بیمارستان

دهلی نو:
دهلی نو می تواند دیدن یک سنبله در covid-19 مواردی است که به احتمال زیاد برای قرار دادن ویژه در تقابل بین وزیر, Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party (AAP) دولت و معاون فرماندار (L-G) آنیل Baijal. Kejriwal که نشان داد علائم covid آزمایش منفی در روز سه شنبه.

دهلی نو را 100,000 موارد توسط 30 ژوئن و 550,000 موارد سرطان پایان می دهد دولت تخمین می زند . این به ارمغان می آورد به تمرکز تعداد تخت های بیمارستانی در سرمایه های ملی.

Baijal دفتر سهشنبه رد AAP دولت از نقد منظور واژگون تصمیم به ذخیره برخی از بیمارستان ها در اینجا تنها برای Delhiites گفت: “ما همه سرخپوستان و دهلی نو متعلق به همه است”. در بیانیه ای L-G نیز گفت که به جای تبعیض آمیز در میان بیماران مبتلا به این هدف دولت باید برای برنامه ریزی و آماده شدن برای کافی زیرساخت ها است.

روز دوشنبه Baijal تا به حال معکوس منظور تصویب توسط دولت به بانک های دولتی و خصوصی و بیمارستان ها برای درمان ساکنان دهلی. خدمات ارائه شده توسط مرکز و تخصص بهداشت و درمان بيمارستان شد و در دسترس برای همه است.

دولت و مدیریت بحران سازمان (SDMA) جلسه به ریاست Baijal روز سه شنبه مورد بحث جامعه انتقال و دولت آمادگی برای مقابله با گسترش ویروس. دهلی نو یکی از بالاترین تعداد covid-19 مورد در کشور و با تعداد موارد افزایش زیرساخت های بهداشت و درمان تحت فشار است.

دهلی دولت مدیریت بحران کمیته روز سه شنبه گفت: هیچ جامعه و انتقال این سرمایه های ملی هر چند منبع از تعداد زیادی از موارد ناشناخته باقی می ماند.

“30 ژوئن وجود خواهد داشت 1,00,000 موارد و 15000 تخت مورد نیاز خواهد بود. 31 جولای, وجود خواهد داشت در حدود 5.5 لاخ موارد ما نیاز 80,000 تخت” معاون وزیر Manish Sisodia به رسانه ها گفت که پس از این نشست است.

به مقامات دولت مرکزی در این جلسه احساس وجود دارد که جامعه گسترش این بیماری در دهلی نو Sisodia گفت.

Kejriwal که شروع به نشان دادن علائم روز یکشنبه حضور نداشت در این جلسه به عنوان او در قرنطینه و تحت covid-19 آزمون در روز سه شنبه.

بعد در روز Baijal همچنین به برگزاری یک نشست به بحث در مورد وضعیت در دهلی نو.

“دهلی کابینه تصمیم گرفته بود که برای هم بودن بیمارستان ها باید نگه داشته شود برای ساکنان دهلی نو است. که تصمیم عوض شد توسط ال جی. ما او را در مورد مطالعه او انجام داده بود اما او تا به حال هیچ داده ها در تعدادی از موارد است که افزایش خواهد یافت چرا که مردم در آینده از کشورهای دیگر. این اطلاعات بر اساس نرخ رشد فعلی. ما پرسش های مطرح شده در این تصمیم گرفته شده توسط LG به عنوان هیچ پاسخ وجود دارد چگونه باید برای تعداد زیادی از تخت خواهد شد. ما را هر تلاش برای گسترش تجهیزات پزشکی” Sisodia گفت.

دهلی نو حدود 30000 covid-19 موارد و 9,300 تخت بیمارستان. در طول هفته گذشته دولت بوده است بستن تا با هتل های به ضمیمه آنها را به بیمارستان ها و در نتیجه افزایش ظرفیت. در مرحله اول از باز کردن هند دهلی نو نگه داشته است هتل ها و سالن های ضیافت بسته به عنوان آنها ممکن است تبدیل به موقت بیمارستان هنگامی که نیاز ناشی میشود.

در ضمن دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: منبع برای بیش از 50 ٪ از موارد نمی توان مسلم و قطعی نیست. در دهلی دولت بیمارستان دیدن 50 درصد بیمارانی که از خارج از سرمایه های ملی برای درمان جین گفت. برای بیمارستان های خصوصی این رقم 70 درصد است.

PTI کمک به این داستان.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>