دهلی شورش: HC پلیس می پرسد چرا دپو ثبت نشده در برابر BJP رهبران برای نفرت سخنرانی

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه خواسته پلیس دهلی به بررسی سخنرانی ها و گرفتن یک “تصمیم آگاهانه” در ثبت نام از اطلاعات گزارش (شاه) در برابر رهبران سیاسی که متهم به تحریک خشونت در شهر از طریق سخنرانی های خود.

درخواست ثبت شده توسط فعال حقوق بشر خشن فرمانده به دنبال ثبت نام از دپو در برابر BJP رهبران Kapil میشرا Anurag Thakur و Parvesh ورما برای تحریک به خشونت از طریق گفتار نفرت. آن را نیز به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز استقرار ارتش برای حفظ نظم و قانون در سرمایه های ملی و مناطق که در آن “جمعی از حمله به مردم وحشی ترین”.

دادگاه خود را نشان داد نارضایتی نسبت به ثبت نام غیر از دپو و افزود: که چرا هیچ اقدام است که گرفته شده به علت بازدارندگی بیشتر به چنین سخنرانی.

“ما فهرست آن را برای فردا. ما نمی خواهیم 1984 دوباره. این شهر دیده می شود به اندازه کافی. اجازه دهید ما رویکرد در روح جمعی. لطفا نگه داشتن Lalita Kumari قضاوت با شما. هنگامی که شما فکر می کنید خواهد بود مناسب لحن? که چگونه بسیاری از زندگی نیاز به از دست و خواص باید از دست داد. شما به ما بگویید که عواقب ناشی از ثبت نام دپو. اگر این شعار در حال تکرار دوباره و دوباره این معنی است که هیچ بازدارندگی. ما به سادگی پرسیدن که چرا در حال دپو ثبت نشده است.” عدالت Muralidhar گفت.

“وضعیت خارج وجود دارد بسیار ناخوشایند است. خارج وجود دارد! شما به من بگویید چرا در این نماز مهم نیست. آیا شما به تماشای سه فیلم در مورد این سه نفر است.” او گفت:.

تقسیم نیمکت متشکل از قضات S. Muralidhar و Talwant سینگ خواهد شنیدن این موضوع فردا.

“این یک مورد توجه فوری. آن است که نه فقط وحشت بود اما انجام شده توسط این افراد است. شعارهایی مانند گلی maro gaddaroan ko. Anurag Thakur ساخته شده بیانیه چنین است. این دسته انجام شد توسط پیروان این رهبران. یک فرد که قد و قامت درخواست مردم به پیش بروید و کشتن! شخص دیگری. رهبر Abhay Verma داد و بیان نفرت دیروز در لاکشمی نگر. لطفا با تصویب برخی از قضاوت در کلمات قوی. پلیس دهلی در عمل باید بدون ترس” ارشد گفت: حمایت کالین Gonsalves ظاهر می شود برای سخت فرمانده.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز به دنبال impleadment در این مورد و در خواست زمان به فایل برای پاسخ. او در ادامه تاکید کرد که نیمکت باید منتظر پاسخ آن قبل از گذشت یک سفارش.

دادگاه عالی دهلی نو روز سه شنبه توافق کردند که به شنیدن حکم دادخواست به دنبال راه اندازی یک special investigation team (نشستن) به پرس و جو به این حادثه خشونت در شمال شرق دهلی نو و جبران خسارت برای کسانی که کشته و زخمی در خشونت است.

این درخواست همچنین به دنبال ارائه بازداشت مردم را از دسترسی به اعضای خانواده خود و به کمک های حقوقی. آن را بیشتر خواسته برای حفظ شواهد و فیلم دوربین مدار بسته از همه دوربین در داخل و اطراف اعتراض سایت.

در یک مورد جداگانه دادگاه عالی تقدیر پلیس برای عمل در تخلیه زخمی در خشونت های منطقه آسیب دیده. دادگاه گفت که این در ادامه از نیمه شب جلسه در یک درخواست برای اطمینان از امن عبور از قربانیان مجروح با استقرار تمام منابع و همچنین به مطمئن شوید که آنها دریافت فوری درمان اورژانس. تقاضای منتقل شد توسط یکی Rahul Roy برای عبور امن از مردم مجروح در شورش. دادگاه منصوب مدافع Zubeda بگوم به عنوان amicus curiae به هماهنگی بین قربانیان و سازمان های مختلف. آن را بیشتر خواسته مدیر موسسه رفتارهای انسانی و علوم متفقین (IHBAS) به ارائه تعداد کافی از متخصصین واجد شرایط به تهیه کردن به درد و رنج قربانیان از پست تروما و استرس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>