دهلی نو:
را مدنظر Piyush Goyal به خواست جامعه بین المللی برای کار در جهت ایجاد یک چارچوب جهانی برای بیشتر افزایش دسترسی مناسب به دارو و تسهیل آسان تر جنبش بهداشت حرفه ای در سراسر مرزهای ملی به طور موثر مبارزه با covid-19 بیماری همه گیر.

در سخنرانی خود در نشست G20 تجارت وزیران روز دوشنبه از طریق ویدئو کنفرانس Goyal گفت: از جمله چالش های بی سابقه ای ضروری نوآورانه مشارکتی و فعال پاسخ از جهان است. “ما باید اطمینان حاصل شود که عرضه کالا و خدمات از همه مهمتر که از داروهای حیاتی و محصولات غذایی نیست مختل سازگار با ملی نیاز دارد. تجارت تسهیل پاسخ باید در جای خود و در هر کجا که مورد نیاز با انجام دور به طور موقت مورد نیاز توسط مقامات مانند گمرک و بانک ها از تولید اسناد و مدارک اصلی توسط واردکنندگان مختلف كسب كرده است. علاوه بر این ما نیاز به فکر می کنم از چارچوب مناسبی که تحت آن حیاتی داروسازی, محصولات, تجهیزات پزشکی تجهیزات تشخیصی و کیت و متخصصان مراقبت های بهداشتی می تواند مستقر در اطلاع کوتاه در سراسر سرزمین های زیر از قبل مورد توافق پروتکل,” او اضافه شده است.

هند هفته گذشته خواستار آن توافقنامه تجارت آزاد (FTA) شرکای اجازه می دهد تا واردات کالا بدون گواهی مبدا برای زمان حال به عنوان مقامات داخلی در حال حاضر قادر به صدور سند با توجه به در حال انجام covid-19 مستند در کشور است.

Goyal گفت که با وجود چالش های بسیاری هند بوده است قابل اعتماد و مقرون به صرفه منبع موثر و با کیفیت بالا در پزشکی و محصولات دارویی به حدود 190 کشور در سراسر جهان است. “ما با اعتماد به نفس است که با بهبود نظارتی و R&D همکاری هند می تواند بیشتر و افزایش توانایی های خود را برای خدمت به جهان در یک بحران مانند این. ما باید اطمینان حاصل شود که ابزار مناسب در محل اقامت به آدرس این ناتوانیهای و حفظ زندگی و امرار معاش امنیت غذا و تغذیه از فقیرترین,” او اضافه شده است.

هند قرار است در محل صادرات محدودیت های حیاتی تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و عفونی به دیدار با خواسته های رو به رشد در کشور است.

G20 تحت آن زمان صندلی عربستان, عرب گفت: در یک بیانیه مشترک است که اعضا به طور فعال در حال کار برای اطمینان از ادامه جریان حیاتی لوازم پزشکی و تجهیزات مهم محصولات کشاورزی و دیگر کالاهای اساسی و خدمات در سراسر مرزها برای حمایت از سلامت شهروندان است. “مطابق با الزامات ملی ما را فوری اقدامات لازم برای تسهیل تجارت در آن کالاهای ضروری. ما را محافظت در برابر احتکار و افزایش قیمت غیر قابل توجیه” در بیانیه ای گفت:.

اعضای G20 همچنین توافق کردند که اقدامات اضطراری طراحی شده است برای مقابله با covid-19 اگر لازم باشد باید هدفمند متناسب شفاف و موقت و که آنها نه ایجاد موانع غیر ضروری به تجارت و یا اختلال در عرضه جهانی زنجیر و مطابق با قوانین سازمان تجارت جهانی. “ما را به اجرای آن اقدامات حفظ اصل همبستگی بین المللی با توجه به نیازهای در حال تحول از کشورهای دیگر برای تامین اضطراری و کمک های بشردوستانه” به آن اضافه شده است.

بانک جهانی مدیر عامل ماری Pangetsu صحبت در جلسه خواست اعضای خودداری از محدودیت های صادرات در بحرانی تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و یا کلید های دیگر محصولات است. Pangetsu خواسته کشورهای G20 برای از بین بردن و یا کاهش تعرفه های واردات covid-19 محصولات و همچنین برای کاهش و یا به طور موقت به حالت تعلیق در تعرفه ها و مالیات صادرات مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی برای حفاظت از درآمد و کسب و کار فعالیت. “بسیاری از کشورها مالیات خود را در سیستم بهداشت و درمان و مانع پاسخ اعمال تعرفه بر واردات از کلید covid-19 محصولات. اعمال تعرفه های این محصولات به شرح زیر 4 درصد در اقتصادهای پیشرفته, بالاتر از 8 درصد و در اقتصادهای در حال توسعه و بیش از 11 درصد در حداقل اقتصادهای توسعه یافته,” او گفت:.

ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer برجسته که ما را تشویق تنوع زنجیره تامین و به دنبال ترویج بیشتر تولید در خانه. “متاسفانه مانند دیگر ما در حال یادگیری در این بحران که بیش از وابستگی به دیگر کشورها به عنوان یک منبع ارزان محصولات پزشکی و لوازم ایجاد یک آسیب پذیری استراتژیک به اقتصاد ما,” او اضافه شده است.

سازمان تجارت جهانی مدیر کل روبرتو Azevedo گفت: تنها چند کشور می تواند تولید تمام تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و انرژی آنها نیاز دارید. “بسته شدن مرزهای خواهد بود به خصوص مضر به مردم در بسیاری از کشورهای در حال توسعه است که تکیه بر واردات برای پیچیده, تجهیزات پزشکی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im