دهلی باز می شود اما مرزهای بسته بیمارستان درها برای کسانی که از خارج

دهلی نو:
Aam Aadmi Party (AAP)-چراغ دهلی دولت روز یکشنبه تصمیم به باز کردن مرزهای خود برای جنبش مردم اما محدود درمان بیماران برای کسانی که از خارج از دهلی نو است. همچنین تصمیم به عقب 70% ویژه تاج فرایند فروش مشروب از 10 ژوئن.

اولین تصمیم می آید را در برابر پس زمینه از نیاز به حذف محدودیت در جنبش مردم برای احیای اقتصاد از یک سو و کشیده بهداشت و درمان خدمات پس از شیوع کروناویروس در دیگر.

دهلی دولتی و بیمارستان های خصوصی در دسترس خواهد بود به ساکنان دهلی وزیر و AAP رهبر Arvind Kejriwal گفت: در طول یک دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی.

اما دولت مرکزی بیمارستان ها و تخصص بيمارستان در دهلی نو در دسترس خواهد بود برای درمان بیماران از همه جا.

دولت دهلی نو بود در روز دوشنبه دعوت کرد تا پیشنهادات خود را از روز باز شدن مرزها. دهلی مرز با ایالت هاریانا و اوتار پرادش مهر و موم شده برای یک هفته.

دولت نظرسنجی همچنین پرسید که آیا یا نه درمان بیماران از خارج از دهلی نو باید اجازه داده شود در دهلی بیمارستان ها به خصوص به عنوان باز شدن مرزها می تواند منجر به اضافه بار در بیمارستان.

این فرض اهمیت دهلی نو به عنوان یکی از بالاترین تعداد covid-19 موارد در کشور است. دولت مرکزی بیمارستان در دهلی نو را در مجموع 10 ، 000 تخت; دولت بیمارستان مشابه تعداد تخت.

شده است وجود دارد افزایش تعداد حوادث از بیماران محروم از درمان در بیمارستان با تعداد covid-19 موارد افزایش بیش از 1000 هر روز در طول هفته گذشته.

بررسی دریافت بیش از 750,000 پیشنهادات ،

“از دوشنبه مرزهای دهلی نو افتتاح خواهد شد. ما احساس کردیم که بیمارستان ها ممکن است مجبور به تحمل بار اضافی چه با مرزهای باز کردن. کابینه تصمیم گرفته است که ما نیاز به ایجاد یک تعادل است. دولت دهلی نو بيمارستان خواهد بود محفوظ است برای افرادی که از دهلی نو است. دولت مرکزی بیمارستان ها باز خواهد شد برای مردم از هر نقطه. بیمارستان های خصوصی [نیز] به این سایت متعلق به مردم از دهلی نو. اما بیمارستان های خصوصی که فراموش تخصصی درمان اجازه خواهد داشت برای درمان بیماران از سراسر کشور” Kejriwal گفت.

در حالی که دولت دهلی نو تصمیم به عقب 70% ویژه تاج فرایند فروش مشروب از 10 ژوئن, آن, افزایش, مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات بر ارزش افزوده در همه دسته بندی ها از مشروب از 20 درصد به 25 درصد با توجه به PTI.

تقاضا و فروش الکل دیده بود کاهش ممکن است.

PTI کمک به این داستان.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>