دهلی نو: تعداد Covid-19 مهار مناطق افزایش از 100 به 242 در شش هفته

در میان افزایش رمان coronavirus موارد و مرگ و میر در پایتخت کشور تعداد مهار مناطق در دهلی نو نیز شاهد افزایش عظیم در تنها یک ماده از حدود شش هفته است.

مهار مناطق در سرمایه های ملی را افزایش داده اند به صورت 100 به 242 فقط در شش هفته.

در 28 مارس پس از اضافه کردن یک محل (خانه هیچ 152 162 در بلوک D از شاهین باغ) به آن لیست مهار مناطق اعلام شده توسط دهلی مقامات بود در 100.

اما پس از ده حاوی 67 شدید ویروس مناطق تعداد کل مهار مناطق در دهلی نو در حال حاضر در 242 با توجه به دولت دهلی نو در روز یکشنبه.

در اینجا تعدادی از مناطق در هر منطقه:

با توجه به آخرین به روز رسانی توسط مقامات North district (36) دارای بالاترین تعداد مهار مناطق نزدیک از سوی جنوب غرب منطقه (34) و جنوب منطقه (31).

علاوه بر این وجود دارد 24 مهار مناطق در غرب منطقه همراه با 22 هر در شرق و شمال غرب منطقه با توجه به داده ها.

مهار مناطق اعلام شده توسط دولت های منطقه پس از سه یا بیشتر تایید coronavirus موارد ظهور در یک منطقه خاص.

هنگامی که یک منطقه به رسمیت شناخته شده است به عنوان کانون منطقه مهر و موم شده است و دولت آغاز می شود عملیات خود را سپر آن را به عنوان انجام درب-به-درب کنترل و گسترده sanitisation روند می گیرد.

تعدادی از رمان coronavirus موارد در دهلی نو پس از آن روز تا به حال 100 مهار مناطق به تعداد فعلی افزایش یافته است و چند برابر. این Covid-19 تعداد در سرمایه های ملی از 3,108 مثبت coronavirus موارد در 28 مارس به 41,182 Covid-19 بيمار در 14 ژوئن سال 2020 است. پس از 28 مارس قلمرو اتحادیه افزوده است تقریبا 38,074 بیشتر موارد مثبت در آن منطقه است.

علاوه بر این مرگ و میر در مدت مندرج نیز دیده می شود موجی از 54 ویروس و میر مربوط به 1,327 مرگ و میر تا 14 ژوئن.

در نظر گرفتن سهام از وضعیت افزایش سریع در موارد و همچنین مرگ و میر, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه گفت: دولت متعهد است که شامل Covid-19 گسترش در دهلی نو و حفظ سرمایه های ملی امن است. در شاه ملاقات با اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan دهلی LG آنیل Baijal ارشد وزیر Arvind Kejriwal و AIIMS مدیر علاوه بر دیگر افسران ارشد چندین تصمیمات مهم گرفته شد برای اطمینان از ایمنی از ساکنان. او گفت که جامع بررسی وضعيت سلامت هر فرد خواهد بود انجام شده در مهار مناطق از سرمایه های ملی برای بررسی گسترش coronavirus.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>