دهلی نو: IRS افسر جان خود را با خوردن اسید بیش از ترس از Covid-19 عفونت

دهلی نو: یک زن 56 ساله IRS افسر گفته خودکشی با نوشیدن یک “اسید مانند ماده” در ماشین خود را در دهلی دورکا منطقه در روز یکشنبه کشته شده است.

خودکشی توجه داشته باشید که از ماشین خود به ذکر است که او می ترسید که او ممکن است از “گسترش COVID-19” به خانواده اش و نمی خواهند آنها را به رنج می برند زیرا از او گفتند.

او خود را آزمایش COVID-19 یک هفته پیش و این گزارش آمد منفی اما او ترسیده بود که خانواده اش ممکن است آلوده به این ویروس مرگبار به خاطر او یک افسر ارشد پلیس گفت:.

این حادثه گزارش شد در دورکا جنوبی ایستگاه پلیس در مورد یک مرد دروغ گفتن ناخودآگاه در یک ماشین پلیس گفت که او گرفته شده بود به نزدیک ترین بیمارستان که در آن او اعلام کرد به ارمغان آورد, مرده, پلیس گفت:.

اولیه بررسی پیشنهاد کرد که او نوشید “یک اسید مانند ماده” نشستن در داخل ماشین خود و همچنین در سمت چپ یک خودکشی توجه داشته باشید که او در آن ذکر شده بود که او در کشتن خود “را به عنوان او می ترسید که او ممکن است گسترش کروناویروس” او گفت:.

او به نظر می رسید بسیار ناراحت با این وضعیت در اطراف و ترس از خانواده اش ممکن است آلوده به ویروس کشنده بیش از حد این افسر پلیس گفت:.

این مورد در دست بررسی است و پلیس با شما صحبت خواهد کرد و به دیگر اعضای خانواده در مورد آن او اضافه شده است.

بدن خواهد شد تحویل به خانواده در روز دوشنبه پس از انجام پس از مرگ, پلیس گفت:.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>