دادگاه عالی دهلی نو شد مسائل اطلاع به مرکز دهلی دولت و پلیس دهلی در درخواست برابر نفرت سخنرانی

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی نو روز جمعه با صدور یک سری از اعلامیه به مرکز دهلی دولت و پلیس دهلی در درخواست برابر نفرت سخنرانی, ثبت نام از دپو در برابر اتهام حامیان جمعی تنش و برای پیدا کردن ضد نیروهای ملی. اعلامیه های صادر شده در درخواست برای مسکن از دپو در برابر کنگره رهبران سونیا, Rahul و پریانکا گاندی و همچنین دهلی معاون وزیر Manish Sisodia, Aam Aadmi Party MLA Amanatullah خان AIMIM رهبر Akbaruddin Owaisi و سابق AIMIM MLA وارث پاتان به اتهام ساخت نفرت سخنرانی.

این طومار توسط ‘وکلا صدای” نیز به دنبال راه اندازی یک special investigation team (نشستن) برای نگاه به اتهام نفرت سخنرانی. مورد آینده خواهد شد شنیده می شود در 13 مارس.

دادگاه نیز با صدور اخطار به مرکز دولت دهلی نو و پلیس در سه جداگانه برنامه های کاربردی — توسط Sanjjiiv Kkumaar ویشنو گوپتا و Bhim فرمانده ارتش چاندرا Shekhar Aazad — که به دنبال دخالت در دادخواست نقل مکان کرد و در اوایل این هفته برای اسکان فیرث در برابر سه BJP رهبران به اتهام نفرت سخنرانی توسط آنها.

دادگاه عالی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری D N پاتل نیز با صدور اعلامیه وزارت امور خانه (MHA) دولت دهلی نو و پلیس به دنبال موضع خود را در این درخواست که همچنین می خواهد ثبت نام از یک مورد در برابر کسانی که به اتهام تحریک شهروندان علیه کا, از جمله رهبر کنگره سلمان خورشید و AIMIM رهبران وارث پاتان و Asaduddin Owaisi.

دادخواست توسط آجی Gautam خواسته است دادگاه به طور مستقیم با مرکز ملی دستور بررسی آژانس (نیا) برای پیدا کردن “ضد نیروهای ملی” پشت کتاب و بررسی نقش مردم را در مقابل هند (PFI) است که گفته “بودجه ایجاد انگیزه و حمایت از تظاهرات”.آن را نیز به دنبال حذف معترضان از همه جاده ها که مسدود شده اند را در شمال شرق دهلی توسط استفاده از “مناسب نیروی”.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>